KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Damon Glenn Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Damon Glenn Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Damon Glenn Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Damon Glenn Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Damon Glenn Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Damon Glenn Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Damon Glenn

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Damon Glenn Empty
TémanyitásTárgy: Damon Glenn   Damon Glenn EmptyCsüt. Okt. 22, 2015 12:36 pm

Damon Glenn




Név
Damon Glenn
Szül. hely, idő
Los Angeles, 1987. dec.10
Kor
28
Csoport
Városi
Avatar
Chris Harms

Tulajdonságok
Küllem:
Nos, én tipikusan az a pasi vagyok, akitől a lányos anyák és apák óvva intik a gyermeküket. Vad, és megzabolázhatatlan természetem megmutatkozik, a számtalan tetoválásban, a bőr avagy sima fekete nadrágok, szegecsek, és láncok iránti szeretetemből. Aztán ott van az a szőke hajam, ami természetellenes szőke, de kit érdekel? Modern korban élünk akár neonzöld is lehetne ha akarnám. A szemem barna, nem túl különleges, nem túl feltűnő. A jelenlétem, az sokkal inkább feltűnő, az összhatás elég vagány, rockeres, és mivel 190 fölé nyúltam még ki is magaslok a termekben. aztán kurvaanyázok, amikor a színpad alacsony és a mennyezet túl közel van. A magasak átka.

Jellem:
Hát nem egy hímes tojás, vágod? Akaratos, makacs és mindig, de mindig b+, megkapom amit akarok, legyen az valami tárgy, kicsit nagy, egy személy, akármi. Nem vagyok könnyű eset, és gyakran előbb jár a szám mint kéne, és mint az öklöm, de hát ki mondta hogy minden rockzenész mintaszerű életet él a színpad ezen oldalán? A fszt! Én egy személyes háborút viselek a világ és minden ellen és mindig ki kell tűnnöm valamivel. Olyan nincs hogy nem. Na mindegy, szóval elég nagyszájú vagyok, és nem vetem meg az alkoholt sem, de azért tartom magam annyira, hogy addig iszom magam, hogy haza tudjak menni, ez egy... elv. Azon kevesek egyike, amiket követek, bár valami szerencsétlen égi földalatti hatalom látja lelkem, nincs sok. Nem is akarom hogy legyen. A humorom is olyan mint én, vad, néha nyers, morbid, és rohadtul nem rózsaszínmasnis. Szóval öregem, készülj fel ha engem akarsz elviselni. Az egyetlen dolog amiben osztatlan figyelmem van a zene, az ének a dalszövegek, és ezen a téren a svájci vekkernél is pontosabb vagyok és megbízhatóbb, de ha azt kéred hogy hozzak a boltból egy doboz tejet... lehet menet közben felhívlak hogy mi is kell onnan. Hát na, a számomra nem túl fontos infókat nem mindig jegyzem meg. Szinte sose.

Történet
Annyira rohadtul korán van még, nem is értem miért vagyok én ébren és mit keresek a turnébuszon, ahol az egyik hátsó ülésre vackoltam be magam és monotonon zötykölődünk egy semmit mondó kisváros felé, ahol klippet kellene forgatnunk és jön velünk az összes kisegítő, road, hangmérnök, rendező prooducer, kisfaszom is, de valahogy nem dobnak fel ezek a tények. Álmos vagyok, rohadtul álmos, és ne igaz hogy nem hagyják az embert aludni. Még az öcsém se. Igazi kis punk suttyó, mit is várhatnék tőle? Végül is én neveltem fel. A szüleink leépülése után nagyra törő terveim, és karrierem mellett még rá is figyelnem kellett és büszke is vagyok magamra hogy megugrottam a feladatot, ő is itt horpaszt valahol a buszban. Addig jó.

Szóval, eléggé szar életünk volt, de mostanra már rendeződik, a siker meghozta magával a pénzt, és azt is, hogy olyan ajtók nyíltak meg amiken eddig nem tudtam átmenni és az orromra csapták őket. Hát most én csapom az övékre, mert egy köcsög vagyok, és mert most megtehetem. Szóval éppen úton vagyunk egy kisvárosba, valamiféle tábor is van most itt, az én időmben még nem volt, de majd utánajárok, lehet hogy akadnak olyanok, akik érdemesek arra hogy az előzenekarunk legyenek, egyszer egyszer. Szeretem a fiatalokat, a szemtelen pofátlan kölyköket, hiszen én is ilyen voltam, és még mindig az vagyok, nem érdekel hogy lassan már családra kéne gondolnom. Én? Meg a család? Hehehehe. Valahogy nem. Csak a csajok azok jöhetnek, de a kötelezettség? Soha. Most is van éppen egy kiválasztottam, akit még nem kaptam meg annyira amennyire szeretném, és ezen sürgősen változtatnom kellene, de hogyan ha egyszer megöl az álmosság? Zarina.... na majd ha felkeltem, kiötlöm a stratégiám, és nem menekülsz!
De most... csak még öt percet hadd aludjak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Damon Glenn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon Glenn   Damon Glenn EmptySzer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Dear Damon!

A neved is, az irományod is.... Hát süljön ki a szemem ha értelek téged. Egyébként elfér az oldalon egy ilyen macsó ugyebár! Bevallom tetszik amit írtál, reméljük tényleg elzarándokolsz a táborba, a kedves hölgyhöz pedig sok sikert kívánok amint lefoglaltad az avi alanyod!

Elfogadva!

Jó játékot.

Blair
Vissza az elejére Go down
 
Damon Glenn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: