KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Zarina Brooke Wayland Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Zarina Brooke Wayland Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Zarina Brooke Wayland Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Zarina Brooke Wayland Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Zarina Brooke Wayland Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Zarina Brooke Wayland Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Zarina Brooke Wayland

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Zarina Brooke Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Zarina Brooke Wayland   Zarina Brooke Wayland EmptyHétf. Okt. 19, 2015 5:19 pm

Zarina Brooke Wayland




Név
Zarina Brooke Wayland
Szül. hely, idő
Austria, Klagenfurt 1990.09.16.
Kor
25
Csoport
Városiak
Avatar
Natalia Oreiro

Tulajdonságok
Kinézet: Közel 175cm magas, vékony, karcsú, nőies teste van, darázsderék, formás combok jellemzik a lányt. Telt ajkai, csillogó zöldes szemei elvarázsolják a férfiakat. Szinte babás arcát vörös hajkorona keretezi. Ezt pedig, a látványt, porcelán színű bőre teszi tökéletessé! Mindig makulátlan külsővel jelenik meg. Divatos ruhákban jár és főként a magassarkú cipőket kedveli.

Jellem: Amilyen szép, olyan fagyos! Egy rideg díva, akit születése óta így neveltek. Olyan elit iskolába járt ahol egyetlen mosoly is bűnnek számított. Rettenetesen nehéz megnevettetni, és normális beszélgetést folytatni vele. Van egy pont, mikor érdeke úgy kívánja, hogy kedves legyen. Ilyenkor nyájas, barátkozós, de sokan nem tudják, ez csak a munkája része. Ilyenkor általában a férfiaknál beveti a bájait, a nőket azzal köti le, hogy közlékeny lesz. Ha rezeg a léc alatta, képes arra, hogy elfelejtesse a delikvenssel, hogy valaha is látta. Egyszóval az élete csupa színjáték.

Történet
Dear Diaries!
Már nem tudom hová tenni az embereket, az egyik aláírást a másik közös képet akar, a harmadik pedig olyan obszcén megnyilvánulást tesz, hogy rendre kihívnám a rendőrséget. Ilyen a sztárok élete! Na már most, ebből csak úgy lehet szabadulni ha ideiglenesen kivonod magad a forgalomból, de úgy, hogy még anyu és apu se tudjanak a tervedről. Mivel nekik is kedvez a média felhajtás így le is beszélnének róla, pedig milyen jó volt mikor még csak arról szólt az élet, hogy gyakoroljak ne nézzek pasikra és igen is bent lakásos iskolában nevelődjek. Visszasírom a gyermekéveket mikor még minden olyan tökéletes volt, amikor a barátok még barátok voltak, most viszont senkik, érdek emberek akik azt nézik hogyan tudnak többet kipréselni belőled. Nem is kell csodálkozni, hogy miért maradtam meg a fagyok hercegnője címnél. Nekem nem kell a sok álszent, magamért szeressenek úgy mint régen, ne azért mert befutott lettem ahogy kiléptem az iskola kapuján. Igen ám ebben is az segített, hogy kiválóan, szívvel lélekkel készültem minden vizsgámra, a tánc felszabadított, az ének felpezsdített, így történt hogy kis pisisként felfigyeltek rám Napa városában, ahol az a világhírű nyári tábor van kialakítva fiatalok számára. Én is megkaptam a levelem, az egyik évben a tánc a másik évben a hangom miatt. Nagyon büszke voltam, pláne mikor felfedeztek, azóta viszont nincs egy őszinte pillanatom. A kamerákban műmosoly, a felvételeken maszk... Egyik sem én vagyok. Kezdek belefáradni, és olyan mintha kiégnék, mintha nem szívből énekelnék, pedig még megy, de már nem a kameráknak. Otthon a tükör előtt egy-egy számot gyakorolva tökéletes minden, a következő nap a stúdió felvételeknél úgy kell rám szólni, hogy "Mosolyogj!". Beleuntam, nyaralni megyek, kiszellőztetni a fejemet és normális munkát vállalok, ahol nem kell arra összpontosítanom hogy melyik oktáv sikerült nem mosolygósra. Egy kicsit átlagember akarok lenni. Persze nem olyan egyszerű ez egy híres celebnek, a híres Zarina Waylandnak... Attól még csomagolok és irány a kedves Napa ahonnan mindez elindulhatott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Zarina Brooke Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zarina Brooke Wayland   Zarina Brooke Wayland EmptyHétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

Szia Zarina!

Hát nem egyszerű a sztárok élete, bizony ám akadnak nagyon rámenős rajongók, nekem is van pár, pedig még a hírnév közelébe sem járok, legalábbis nem ott ahol te vagy, na de majd egyszer!

Szóval remélem Napában legalább nyugalmat találsz és talán valakit is Wink
Vissza az elejére Go down
 
Zarina Brooke Wayland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: