HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Blair - Zave

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Blair - Zave   Szer. Júl. 29, 2015 3:15 pm

Blair

Este van, gyakorlatilag inkább éjjelnek lehetne nevezni, és én még csak most kezdek el élni, és a tábor elhagyását tervezem, mivel Napában találtam egy szimpi kis bárt, ahol jó kis helyi koncertek mennek, olyan nekem valók, és látszik is hogy arra öltöztem fel, fekete és fekete a ruházatom és nem igazán rejtőzöm el, a tanárok eddig nem sok akadélyt jelentettek, és már tudom mikor mennek merre, és kikerülöm őket, hogy aztán a kapuhoz jutva el is hagyjam a táborkát, de észreveszek egy másik alakot is, szintén arrafelé amerre én tartok. Miért jönne ki bárki is az éjjel a városba? Na jó mondjuk ennyi erővel, én is minek megyek arra. Messziről is látszik rajtam hogy nem épp  szabálytisztelők táborát gazdagítom, és nem érdekel hogy merre kéne jelenleg lennem, semmi kedvem Trashez meg a hülyeségéhez a bungallónkban. Ezérti nkább kirándulni készülök, de a lány felém indul. Remélem nem valami felügyelő, bár... még úgyse kaptak el eddig, egy kis dorgálás belefér, aztán majd kialszom és kezdem előlről. Ahogy közelebb ér, kissé felhúzom a szemöldököm.
- Szóval... velem akarsz jönni, vagy vissza akarsz tartani? - teszem a fel a halk és kihívó kérdést. A nagykapu oldalának támasztom vékony alakom, és úgy várom a válaszát karba tett kezekkel.

00 | valami
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Szer. Júl. 29, 2015 3:45 pm

*Sosem gondoltam volna, hogy a megúszott buli után még visszamennék a városba, főleg hogy utána Blaise zaklatott, napokig, hogy menjek ki. Most valamiért újra azt akartam, hogy lássam a várost. Méghozzá meghitt tervem, hogy beverjek még egy-két sört is hiszen ennyi jár a mai napom után. Este nyolckor pontban a zuhanyzóból lépek ki menetre készen majd egy jobb kanyart levágva a zavaró cuccaimat a szobába száműzöm. Végül elindulok esti tervem megvalósítására mikor már azt hiszem csak én vagyok ilyen kis agyafúrt mikor meglátok egy másik árnyat ugyan arra, mint én. Elvigyorodom, a srác sötét cuccokban van, kb mint én, de a DC cipőm csillog a holdfényben. Már épp rá akarok szólni, hogy hova-hova, mikor hozzám szól.*
-Tudod inkább közölni akartam, hogy én megyek előre, te pedig fedezhetsz.*kezdek bele nagy komolyan ahogy mellé érek, végig is nézek rajta, hiszen megtehetem, aztán ügyesen kikerülve már a kapun kívül vagyok.*
-Akkor jössz vagy sikerült jó fiút nevelnem belőled röpke két perc alatt?*kérdezem kihívón, majd elindulok előtte, vagy jön vagy sem.*
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Hétf. Aug. 03, 2015 10:54 pm

Blair

Nem szándékozom a táborban tölteni az éjszakát, pláne nem úgy hogy Trash képét kelljen bámulnom, ami kísértetiesen hasonlít az enyémre. Idegesít hogy ennyire hasonlítunk, de csak külsőre, belsőleg sokkal visszafogottabb mint én. Ez legalább különbség. És most, vele ellentétben inkább a várost választom, és fekete ruhákba öltöztem hogy ki tudjak surranni és már a nagykapunál is járok, amikor észreveszek egy másik árnyat is. Szemmel láthatóan erre tart, de mintha nem kifejezetten felém jönne. Bár nem érdekel annyira, de mégis megszólítom, mert miért ne tenném, most hogy kiderült hogy nem felügyelő. Az nem így settenkedne felém és már messziről hajtogatná a maga igazát ahogy eddig megismertem a tábort.
- És miért kellene fedeznem úgy egyáltalán? De nem bánom, mehetsz előre de csak hogy lásd micsoda gentleman vagyok - húzom el a szám, ahogy utána lépek és eltűnünk lassan a tábor területéről.
- Apámnak 20 év alatt se sikerült, miből gondolod hogy neked két perc alatt menni fog? - húzom fel a szemöldököm, ahogy haladunk ki, jobbára együtt, mivel minek mennénk külön? A szabályszegésekbe mindig is jó voltam.
- Zave vagyok - mutatkozom be mintegy mellékesen.

00 | valami
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Kedd Aug. 04, 2015 12:56 pm

*Nincs jobb dolog, mint nyáron egy-két buliban benne lenni, pont ezért vagyok úgy vele, hogy ma is kilófrálok a tábor területéről, arra persze nem számítok, hogy társaságom is lesz, de a bűnt többen elkövetni élvezetesebb. Egy srác a mai társam, igazi fura figura, de nem bánom. Miután nagy kegyesen maga elé enged pukedlizek egyet és kilibbenek a kapun. Meghallom a nevét, mire felkapom a fejem és ránézek. Igazítok egyet a full cap-en ami a fejemen trónol majd végül meg is szólalok.*
-Nyugi tudom, te vagy a balhésabb. Láttalak már, tudod egy táborban vagyunk, de ne várd, hogy kezet nyújtsak légyszíves...*lehet hogy most jött volna az a rész, hogy én is bemutatkozom, de ha annyira tudni szeretné a nevem valószínű rákérdez. Persze nem vagyok bunkó kis mosoly játszik ajkaimon a szóáradatom végén, de még persze nem fejeztem be. A parkolónál becsipog a kocsim és felnyílik a csomagtartó.*
-Gyere szolgáld ki magad.*van mikor még most is elámulok azon, hogy anyáék mit meg nem tettek értem. A bömös hátuljában egy igazi mini hűtő van beszerelve ami valamilyen oknál fogva mindig piával van tele. Kikapok egy energiaitalt meg a whiskey-t, és két hűtött poharat.*
-Kérsz? Vagy férfiasan marad a sör?*bökök a hűtőre és kényelmesen töltök magamnak egy italt.*
-Zave mond csak, hová érdemes két ilyen lököttnek beülni a városba? Vagyis jobban fogalmazva, kilógásunk úti célja mi legyen az alapozás után?*kérdezek rá és beleiszok a poharamba. Érdekel, hogy van-e konkrét terve, vagy csak kilógott.*
-Egyébként ha már itt tartunk Blair-nek hívnak.*most már megadom magam, ha eddig nem kérdezte majd elárulom, mert ha elkezd szöszizni biztos az arcába lépek.*
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Pént. Aug. 07, 2015 12:31 pm

Blair

A bulizás a legfontosabb jelenleg, na persze módjával és mértékkel. De ki az a mérték? Szóval jah, azt hiszem érthető hogy nem épp a visszafogott bulizást favorizálom egy két pohár sörrel és 11 órás ágyba menetellel. Na persze, az nem élet, jobban tetszik nekem az éjjeli életmód, és nem csak az alkoholt nem vetem meg, de szerintem ezt még Trash nem tudja, addig jó. Nem kell szent beszéd. Tőle aztán végképp nem. Ez a csaj sem tűnik éppen szabálytisztelőnek, így csatlakozom hozzá, és együtt hagyjuk el a tábor területét. Bárki érdekes számomra, aki kicsit is lázadó. ÉS ő olyan csajnak tűnik. Bár meglep hogy ismer.
- Hm, na igen. Dehogy várom, ahogy remélem te sem hogy körbepuszilgassalak hogy mennyire örülök neked - húzom el a szám, ahogy elismerő halk kis füttyentéssel nyugtázom a kocsit, és hogy mit rejt a hátulja. Nem semmi, el kell ismernem, nem semmi.
- Eztán a kocsi - ismerem el hangosan is, és elfogadom a poharat és megtartom mindkettőt, amíg tölt a whiskeyből, jó féle. Hm Jack.... az a kedves Jack, de el fogok lazulni én ma éjjel. Remélhetőleg hajnalig elő se kerülök sehonnan. Én nem hoztam el az enyémet, Tessa fuvarozott el. Talán bölcs döntés volt.
- Teljesen jó lesz Jack - hagyom, rá és elgondolkodok, jogos a kérdése, bár...
- Hm, attól függ mit akarunk csinálni. Bulizni és keményen berúgni vagy te jobban vágysz táncolós helyre? - kérdezem mivel mindkettőre is van tippem, de akkor külön utakon járunk majd. Én masszívan be akarok állni az éjjel. És nem csak piával. Más is rejtőzik a zsebemben és már tudom hol lehet ilyesmihez jutni.
-Blair, oké... street dancer ugye? - ráncolom kicsit a homlokom ahogy beazonosítom hogy ki is ő, és koccintásra emelem a poharam.

00 | valami
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Hétf. Aug. 10, 2015 11:11 am

-Ha a szád egyszer is hozzám ér beverem a képed édes.*adok hangot a gondolataimnak, majd elnevetem magam. Örülök, hogy nem akarja, hogy körbeugrálják, pedig bevallom jól néz ki a srác, de elég is ennyi. A kocsimhoz érve felnyitom a csomagtartót és megkezdjük az alapozást. Zave úgy dönt marad velem a whiskey-nél az energiaitalban nem vagyok biztos nála, így kérdőn pillantok rá miután mind a két pohárba kerül a töményből az enyémbe pedig a monsterből is. A fiú válasza után vagy kap vagy nem, rajta áll. Persze nem kerüli el a figyelmem hogy megdicséri a kocsim, de úgy teszek mintha elengedtem volna a fülem mellett. Megérdeklődöm, hogy mi ötlete van arra az esetre, hogy kicsit kirúgjunk a hámból, erre persze azonnal felkapja a fonalat és már fel is vázol két opciót. Belekortyolok az italba majd le is húzom.*
-A kinti tánccal rossz élményeim vannak, inkább kérdőjel szeretnék ma lenni.*magyarázom csendesen pedig legszívesebben kiabálnék. De itt a parkolóban még nem akarok hangoskodni. Aztán persze bemutatkozok, és ha most innék a torkomra fagyna Daniels.*
-Khm, öh, igen street dancer, de honnan tudod? Mostanában kevesen művelik ezt a dolgot.*vonom fel szemöldököm, és érdeklődve várom Zave válaszát.*
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Csüt. Aug. 13, 2015 9:59 pm

Blair

- Igazán kár lenne a képemért szóval ezt inkább ne próbáljuk ki ha egy mód van rá - vigyorodom el, ahogy rápillantok, és eszembe sem jut hogy megpusziljam, vagy lekapjam Blairt. Az valahogy nem tudom, nem lenne most túl jó ha betörnék a képem. Legkevésbé egy csajtól várom ezt. Szóval most inkább megtartom a kellő távolságot és kinyújtom a kezem az energia italért hiszen ezzel keverem a whiskeyt. Ezzel a legjobb keverni. Elég energikus és töltök némi monstert a poharamba.
- Kérdőjel, hát igen. Én is inkább a benti élményeket preferálnám mint a kinti, bár a tánc nem erős oldalam - kuncogok ezen egy kicsit, szóval először biztos nem mennék oda. Kicsit később talán, ha már eleget ittam, akkor több esélye van mindenkinek hogy táncolni lásson. Bár én amit táncnak nevezek, az nem éppen az amit a legtöbbség is, hiszen szerintem a pogó is egyfajta tánc. Na mindegy, ez mellékes.
- Hm, nem te vagy az egyetlen aki nyitott szemmel és fülekkel közlekedik a táborban, szóval akad amit megjegyeztem - mosolyodom el, ahogy koccintunk, és beleiszom a piámba hogy alapozzunk. Elvégre azt tenni készültünk.

00 | valami
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Szer. Szept. 09, 2015 10:41 am

*Zave elfogadja az ingyen piát és meg is beszéljük, hogy csak nonverbálisan beszélgetünk arról a "pusziról". Persze helyes gyerek, szóval valószínű hogy nem törném be az arcát, de rólam beszélünk, ki tudja. Töltünk magunknak italt majd ahogy alapozni kezdünk. Arról is szót ejtünk hogy a tánc kilőve, inkább nagyon berúgnánk.*
-Jól van, akkor eztán kapjuk nyakunkba a várost. Már csak azért mert ha ma szétunom a fejemet akkor rajtad verem el azt is.*persze nem gondolom komolyan így egy mosollyal próbálom kompenzálni a mondandómat.*
-Esetleg lenne egy szál cigarettád számomra?*nem szokásom rágyújtani, de most kellőképp szeretnék kirúgni a hámból. Várom hogy a fiú reagáljon valamit, majd én a biztonság kedvéért még egy pohárral töltök magamnak, az egy az kevésnek bizonyult. Mivel nem rég érkeztem így szeretném ha még nem kéne egyedül felfedeznem a várost. Csak abban bízom hogy Zave-nek lesz valami értelmes ötlete az estére nézve. Az hogy tudja miben nyomulok csak először meglepő, aztán már csak vállat vonok.*
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Pént. Szept. 18, 2015 9:44 pm

Blair

Ha már ingyen pia, elfogadom természetesen és lözben alaposan megcsodálom a kocsit is, nem rossz határozottan nem rossz egy ilyen helyen már ez is hatalmas fényűzés, alig várom hogy az enyém is ideérjen hiszen természetesen van jogsim, és kocsim is, csak úgy voltam vele hogy itt nem lesz rá szükségem, de aztán mégis úgy döntöttem, haza telefonálok hogy hozzák utánam, mert ez a hely ez rém álom ilyen szempontból, és nekem elegem van ebből. Viszont szükségem is van rá, és arra is hogy némi kapcsolatot építsek ki másokkal, és eléggé siralmasan haladok eddig. Na mindegy, alapozunk inkább.
- Nem hiszem hogy lesz alkalmad unatkozni mellettem, de ha mégis, legyen, leverheted rajtam... akárhol - ezt nem bírom ki hogy ne tegyem hozzá, de végül csak lehúzom a whskeyt és elgondolkozok kicsit, aztán előszedem a cigis dobozom, és Blair is kér, így természetesen megkínálom őt is, ha már ilyen jó fej hogy piát is ad meg reményeim szerint társaságot is szolgáltat az éjjelre.
- Menjünk szerintem lassan, a legjobb helyekre most érdemes érkezni, bár nem mintha olyan nagy lenne ez a város, de azért nem szeretek lemaradni semmiről - morgom, két slukk között mély hangomon, és mert nagyon távol akarok kerülni jelenleg a tábortól az idióta öcsémtől is. Mert minek az embernek egy iker...

00 | valami
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Pént. Okt. 02, 2015 5:44 pm

-Nagyon helyes, én is így gondoltam. Bárhol, bármikor.*vigyorgok Zave-re, bírom, hogy leveszi a poént, még kedves és cigarettával is megkínál, amit végül elfogadok, ha már voltam pofátlan és kértem. A srác kiadja az utasítás, hogy start van, pislogok is rá nagy szemekkel, de csak először. Nem tudom, hogy kocsival, vagy gyalog gondolja. Végtére is mindegy. Két energiaital még kikerül a kocsiból, meg persze két üveg sör, mire nem jó hogy egy street dancer nadrág sokzsebes.*
-Na főnök akkor előre és mutasd az utat.*reménykedem csak benne, hogy ez az éjjel jobb lesz, mint mikor Milly-vel jártunk kint. Zave valószínű zúzósabb helyeket ismer, de hát ki tudja. Hamarosan így is ki fog derülni. Ahogy elszívtam a cigit elnyomom a csikket és megigazítva a hajam útra készen állok. Végül is ki tudja mit hoz az este, meg mostani partnerem kicsit jobban érdekel, szóval még bármi lehet.*
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   Vas. Nov. 01, 2015 5:31 pm

- Behajthatod majd ha úgy alakul - válaszolom, ahogy lehúzom a piát, és rágyújtok, gyors rutinos mozdulattal, mivel már mérgezem magam egy ideje, és már hófúvásban, hurrikánban is mesterien meggyújtom a szálat ha én cigizni akarok, nincs olyan hogy kifogna rajtam. Most sem teszi, és ha Blair még megoszt velem valamit, akkor elveszek egy sört, amolyan menetközbeni italra, mivel nem akarok kocsival menni. Az enyém még nincs itt, az övét meg pofátlanság lenne elkérni még tőlem is, hogy vigyen el minket na meg ha iszunk akkor hazafelé veszélyes lenne és nem akarok fejre állni és balesetezni, szóval marad a séta, nincs olyan messze, és el is indulok, egyenletes de haladós tempóban. Azért nem vánszorgunk de menet közben is tök faszán lehet beszélgetni.
- Oké. Menjünk a riverlightba először, ott lehet alapozni és kicsit normálisabb a zene is, de... ellenedre van az olyan bár ami biszex barát? - kérdezem csak úgy, mivel az lenne a következő állomás, és ott azért múltkor láttam már olyanokat akik azonosan neműekkel tolták és nem mondom volt akit megnézem én is magamnak, de még azt az énekest is akivel a táborban is találkoztam. Hm....
- Amúgy mi hozott ide? A tehetség kutatás vagy más? - kérdezem.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Blair - Zave   

Blair - Zave

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal