KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Ashley Rohr Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Ashley Rohr Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Ashley Rohr Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Ashley Rohr Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Ashley Rohr Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Ashley Rohr Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Ashley Rohr

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Ashley Rohr Empty
TémanyitásTárgy: Ashley Rohr   Ashley Rohr EmptyHétf. Júl. 27, 2015 12:14 pm

Ashley Rohr




Név
Ashley Rohr /Ash/
Szül. hely, idő
USA, Phoenix; 1998. 03. 23.
Kor
17
Csoport
Táncosok
Avatar
Nadia Esra

Tulajdonságok
Belső: Kedves legalábbis azokkal, akik megérdemlik, és közel is állnak hozzá. Ahogy vele viselkednek, ő is úgy, ha bunkó vagy vele szemben, ne csodálkozz, ha ő is az lesz. Boldog, általában mosolygósan lehet őt látni, szinte mindennek a szebb, jobb oldalát nézi, nehéz elszomorítani., és úgy véli, hogy nincs rossz ember, csak olyan, akinek épp rossz napja van. Kreatív, mert mindig van valami új, esetleg bizarr ötlete, minden helyzetben képes feltalálni magát. Kifejezetten intelligens, bár vannak olyan megnyilvánulásai, amik nem erről árulkodnak, kifejezetten okos, és gyorsan is tanul, hamar megjegyzi a dolgokat. Energikus nehezen fárad el, még kávéra sincs szüksége, hogy pörögjön, neki az alapjáraton megy, és ilyenkor nehezen is lehet lelőni. Naiv, mindenkiben hamar megbízik, és könnyen elhisz bármilyen hazugságot, mert nem tudja felismerni, ha hazudnak neki. Bármennyire is okos, néha nagyon gyerekesen viselkedik, olyankor gyakorlatilag egy ötéves szintjén van, és nehezen lehet kezelni. Türelmetlen, nagyon nehezen tud megülni egy helyben sokáig, nem szereti ha megvárakoztatják, és a lassú embereket sem kedveli. Hirtelen haragú, mert túl hamar felkapja a vizet, ilyenkor nagyon tombol, és mindenkit csak hibáztat, aki az útjába kerül, azonban amilyen hamar jött, olyan gyorsan el is tűnik a dühe. Haragtartó, ha valaki nagyon megbántja őt, nagyon nehezen felejti el, és bocsájt meg, akár még évek múltán sem. Túlságosan őszinte, ami a szívén a száján, nagyon ritkán hazudik csak, de általában mindig kimondja az igazat, még ha bántó is. Már kiskora óta imád táncolni, főleg balettozni, és bár a mérete, és alkata nem éppen ezt sugallja, de elég nagyon tud ütni, és rúgni ahhoz, hogy az még másnap is fájjon. Emellett pedig fizikai kontaktusfüggő, nem bírja ki, hogy ne tapizza, ölelgesse beszélgetőpartnerét, vagy más, mellette elhaladó embereket.
Külső: Bár pici, mindössze 158 centi, de elég feltűnő jelenség a rikító vörös hajával, ami mindig tiszta kóc. Pedig Ő a látszat ellenére nagyon sokat foglalkozik vele, de hiába, a haja külön életet él. Emellett pedig bőre hófehér, nem szokott lebarnulni, max leégni, de bőre akkor is ilyen porcelán fehér marad. Néha azzal szokott viccelődni, hogy Ő egy vámpír, ezért nem bírja a bőre a napfényt. Apró, emellett pedig eléggé vékony is, de Őt ez nem zavarja, örül, hogy a kis, szűk helyekre is befér, ahova más nem. Erre pedig hajlékonysága is rásegít. Ha a haja nem lenne elég, még a ruházatával is kitűnik a tömegből, szereti a színes, és a különböző mintás ruhákat, és nem fél két teljesen elütő színű ruhadarabot viselni.
Történet
Naplóbejegyzések

1. naplóbejegyzés - 9 évesen
Kedves Naplóm!
Anyutól kaptalak, azt mondta, hogy minden titkom elmondhatom neked, és te meg fogod őrizni nekem mindet. Ez olyan, mintha a legjobb barátok lennénk nem? És a barátoknak illendő ismerniük egymást, szóval... Ashley Rohr vagyok, kilenc éves. Apukám neve David, és ő embereket ment ki égő házakból, és tüzet olt, ami anyu szerint egy nagyon veszélyes munka. Anyukámat pedig Nadine-nak hívják, táncos. Balettozik, ahogy én is. Ha nagy leszek, és is olyan ügyes szeretnék lenni mint Ő. Ja és van egy bátyám, Ő most 14 éves, és szerintem egy nagyon ügyes tornász. Nagyon szeretem a családom. Most pedig elköszönök, mert anya szólt, hogy kész a vacsora. Viszlát!

2. naplóbejegyzés - 9 évesen
Kedves Naplóm!
Képzeld, ma mondta a tanárnéni a balett órán, hogy szerepelni fogunk majd emberek előtt, valami gyerekmesét fogunk előadni, de most nem emlékszem, hogy mi is a címe. És képzeld csak...! Én játszom a főszerepet. Anyu nagyon örült ennek, és azt mondta, hogy büszke rám. Én már nagyon várom.

114. naplóbejegyzés - 11 évesen
Kedves Naplóm!
Ma volt a karácsonyi előadásunk, és nagyon jól sikerült. Anya még sírt is, de nem tudom miért. Minden fellépésemen elsírja magát, pedig nem is rontom el, és mindig azt mondja, hogy örül. Te érted ezt? Én nem. Ja és... Boldog Karácsonyt neked is!

121. naplóbejegyzés - 11 évesen
Kedves Naplóm!
Képzeld csak, tudod, hogy mondtam, anyunak elkezdett nőni a pocakja, és azt mondta, hogy ott a kistesóm nő. És ma kijött anya hasából. Bementünk hozzá a kórházba, és nagyon cuki. Evelyn a neve. Apa azt mondta, hogy majd nekem is vigyáznom kell rá, és ha nagyobb lesz, együtt is játszhatunk. Várom már, hogy nagy legyen, mert így elég pici, és mást sem csinál, csak eszik, alszik és sír.

300. naplóbejegyzés - 15 évesen
Tök jó, hogy ez már a 300. bejegyzés, amit írok beléd, külön öröm, hogy ez pont a szülinapomra esik. Igen, ma van a szülinapom, ma lettem 15 éves. Csak egy szűk családi ünneplést tartottunk, anya egy kisebb tortát csinált, de azt mondta, hogy jövőre majd egy nagyobb bulit fognak nekem szervezni, ahová sok barátom elhívják majd. Addig még sok nap van hátra, de én már nagyon várom. A húgitól kaptam egy rajzot, ő csinálta. Nagyon cuki lett, engem ábrázol, mellettem pedig ott van egy nagy torta, és ajándékok. Jaj de mennyire imádom a kis Evelyn-t...! Anyuéktól meg egy új balettcipőt kaptam, mert a régit már kinőttem. Nagyon örülök neki. Asszem még maradt egy pici a tortából, megyek és megeszem... Mindet! Viszlát!

349. naplóbejegyzés - 17 évesen
Tudom, tudom... Az elmúlt hónapokban nagyon elhanyagoltalak, amit nagyon sajnálok, de egyrészt nem találtalak, másrészről pedig sok dolgom volt mostanában. Azon kívül pedig a húgommal is nagyon sok időt töltök, ugyanolyan hiperaktív mint én, és sosem fárad el. Anyuék nem is értik, hogy van ennyi energiánk, mert nekik elvileg soha nem volt ilyen sok. Ja és, mielőtt még elköszönnék... Képzeld csak, megkaptam a meghívót abba a táborba, ahova nagyon el akartam menni, szóval nemsokára utazunk!! Ugye örülsz? Én nagyon...

352. naplóbejegyzés - 17 évesen
Megérkeztünk! Nagyon  szupi ez a hely, és még a szobatársam is cuki. Bár eddig még nem sokat láttam Őt, mert nem nagyon vagyok a szobában, hanem inkább ismerkedek a többiekkel, bárkivel, aki szembe jön velem, és még tök idegen. Remélem a nyár végére sikerül sok új barátot szereznem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ashley Rohr Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley Rohr   Ashley Rohr EmptyHétf. Júl. 27, 2015 3:23 pm

Kedves Ash!

Igazán aranyos formáját választottad az et írásnak, és örültem hogy olvashatom is a soraidat valamint Corvi is valószínűleg oda van hogy megjöttél, szóval... ne is várakoztassuk tovább, mivel tetszett a lapod és kivetni valót nem találtam benne, el is fogadlak!

Foglalózz, és már mehetsz is!
Táncolj, fejlődj, pasizz/csajozz, és érezd jól magad!
Vissza az elejére Go down
 
Ashley Rohr
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: