HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Corvi & Blair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Corvi & Blair   Hétf. Júl. 27, 2015 11:18 am

Ez az! Végre hétvége és elmehetek egy picit relaxálni! Azt hittem, hogy sosem jön el ez a nap.
Persze, hogy szobatárs sehol, én meg kuksolok egyedül a dög meleg szobába. Kikéne mozdulni egy kicsit, csak egyedül amúgy is unalmas lenne. Az egész délelőttöm azzal ment el, hogy a szobámban kuporogtam az ágyon a ventilátor előtt és ice teát szürcsölgettem közben a Facebookot lestem, mikor ír Gavriel. Gondolom túl elfoglalt a mai nap, inkább békén hagyom, nehogy aztán leharapja a fejem. Szobatársamat tegnap este óta nem láttam, biztos megint valamerre róflár. Unalmas az egész, már a fejemet verném a falba. Sosincs itt, hogy ténylegesen megismerjem, lehet hogy át kéne költöznöm másik szobába, ahol egy másik lánnyal laknék és hasonló lenne, mint én, aki ugyanolyan szobamanó lenne. Már délután 5 óra volt és egész nap ki se mozdultam, sőt, nem csináltam semmit.
- ÁÁÁHH! Meleg van! - Hanyat dőlve az ágyon minden kívánságom az volt, hogy egy jégverembe feküdjek. Lila fehérneműben voltam, a hasamon a hideg ice teával. A párnát hozzá csaptam a fejemhez.
Nem bírom! A plafont kezdtem nézni bambán, amíg meg nem rezzent a telefonom. Ki zaklat a szenvedésembem? Persze, hogy apa, gyorsan vissza írtam neki chaten, majd feltápászkodtam. A szekrényemhez indultam, hogy magamra aggassak valami göncöt. Szabad kimenő volt most a nagyobbaknak, és úgy gondoltam jobb lesz kimenni a városba egy kicsit. A szakadt fekete farmeren és a lenge halvány lila atlétán nincs is jobb a nyári napon. Felvettem a fekete vászon cipőmet, bőven jó volt az ebbe az időbe, ki tudja mit fogok még ma csináli. Csak azt nem tudom, hogy a hajammal mi a fenét kezdjek, végül inkább hagyom kiengedve. Összepakolom a cuccaim, majd az ajtó felé veszem az irányt, Kinyitom és végre kiléptem a szobából. Már megdöglöttem hatszor oda bent a melegtől. Ahogy kiléptem persze nagy figyelmetlenségembe el is taroltam valakit. Szerencsére nem esett el, csak kicsit mentem neki.
- Basszus, jól vagy? Nem volt szándékos!
Aggódón tekintettem a lányra, de úgy tűnt semmi baja. Ki ez? Eddig még nem láttam itt? Gondolom most érkezett nem rég. Elég vagányan néz ki, biztos vagyok benne, hogy a torkomnak fog ugrani.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Hétf. Júl. 27, 2015 11:57 am

*Örülök hogy végre megérkeztem, alig vártam, hogy az i8-al leparkoljak a táborban, két óriási bőrönddel és kb ennyi sporttáskával érkeztem, hiszen az edző cipők és a full cap-ek igen is nagy számban léteznek Miss Molay-nál. Egy tök üres szobába érkeztem, ennél jobb nem is lehet, amíg nincs társam addig tudok gyakorolni a szobában is, ami viszont azt illeti eléggé kellemetlen, hogy ilyen meleg van, csak anyaszült mezítelenül lehetne ezt kibírni, de nem vagyok olyan helyzetben, hogy engedjek a napnak és bármiféle ellenállásnak ha a táncról van szó. Ahogy kipakoltam a táskákból a bőröndökből a tóhoz indultam egy szendviccsel a kezemben. Kivételesen rövidnadrág és atléta volt rajtam, meg a kedvenc DC cipőm, melyet a tó partján hagytam a ruháimmal együtt, amik alatt egy királykék fürdőruhácska leledzett, így mártóztam meg a tóban, szeretek úszni hiszen mindenemet ellazítja. És kell is, hogy a tartásom tökéletes legyen. Miután kifáradtam visszatértem a partra, megszárítkoztam, és mire felértem a táborba a hajam is megszáradt, így visszapattintottam a full cap-et a buksimra és nyitottam is be a lányok részlegére, hogy gyanútlanul a szobám felé iszkolhassak. Ám valaki aljas módon orvul rám tört, mert ahogy haladtam el a szobák előtt valaki teljes erőből belém kanyarodott. Csak az edzettségemnek hála, hogy meg tudtam tartani az egyensúlyom, különben biztos p0fára nyaltam volna. A szöszi persze azonnal elkezdett mentegetőzni, mire felvontam szépen ívelt szemöldökeimet. Ez most komoly?*
-Majd ha szemet növesztettél a tarkódra akkor leszel kedves háttal kijönni a szobádból. Nincs kinn az egy irányú forgalom tábla!*ráncolom a homlokomat, nem hiszem el, kicsit megdörzsölöm az oldalam, majd kék szemeimet a lányra tapasztom. Nem hiszem el, mindenki ilyen buggyant lesz itt? Ezt akkor nem sokáig fogom így húzni. Megigazítottam a sapkámat, ami az ütközet folytán elmozdult, majd félre söpörtem egy rakoncátlan tincset.*
-Legközelebb figyelj inkább oda.*vágok kényszeredett mosolyt, mégsem akarom annyira letámadni, de ez már felért egy becsületsértéssel.*
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Hétf. Júl. 27, 2015 12:22 pm

Felhúzott szemöldökkel, tágra nyílt szemekkel és hátra húzott fejjel néztem acsajszira, aki csak 2 cm-el volt magasabb nállam. Szó szerint elakadt a lélegzetem, nem tudtam mit mondani. Csak pislogtam, mint egy fába szorult féreg, aki nem tudja, hogy most mit is kezdjen magával. Azért ennyire nem kellett volna letámadni. Bocsánatot kértem, csak ennyit tudtam adni, hogy megnyugodjon, de úgy tűnik ez nem volt elég neki.
- Gondolom új vagy és hogy jóvá tegyem a balesetem, megmutathatnám a tábort, és esetleg a várost.
Mondom egy kicsit megszeppenve. Nem akarok rosszba lenni senkivel, és ha nem akar velem jönni, nem erőltetem a dolgot. Úgy is ő dönt most.
Miközben én is az ajtónál állok, bezárom azt, majd a táskába rakom a kulcsomat.
Igazából tényleg igaza van, kissé figyelmetlen vagyok mostanság és nagy részt el is felejtek dolgokat. Persze, hogy elrontottam a saját kedvem ezzel a kis figyelmetlenséggel, bár ha nem ugrott volna ennyire a torkomnak, most talán beszédesebbek is lehetnénk. Nem nagyon mertem megszólalni ezek után, de mit tudok tenni. Vissza fordultam hozzá.
- Emily vagyok, téged, hogy hívnak? - sose voltam az a haragtartó, én bocsánatot kértem, és barátságosan bemtatkoztam és ő meg majd eldönti, hogy mit fog cselekdni. Ha továbbra is ilyen marad, akkor nem tudom, hogy lehetünk e barátok, bár nem nagyon szeretnék ellenségeket magamnak, csak a bajt hoznák a fejemre.
Nyújtom oda neki a kezem, hogy kezet fogjunk. Elég félelmetesnek tűnik, bár az előbbi fejmosás miatt láthatom így.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Hétf. Júl. 27, 2015 1:30 pm

*Én nem is értem hogy lehet valaki ilyen figyelmetlen. Csak megrázom a fejem és nagyot sóhajtok, komolyan szánalmas ez az egész. Jó hogy nem elkezd nekem itt nyávogni és térden állva esedezni. Édes Istenem, miért engeded a gyarlót a földre? Ezzel büntetsz engem? Némán imádkozom, valami pici jelet kérek, csak ne kelljen itt lennem. Ám mikor a kis szöszi elrebegi, hogy megmutatná a várost ördögi vigyort eresztek meg. Nem is hangzik olyan rosszul, meg hát belegondolva nem halálos sebet kaptam.*
-Igen új vagyok. Blair Carly de Moley, szolgálatodra! A városi felfedező túrának örülnék, ha nem gond, de nem gyalog megyünk.*bökök fejemmel a parkoló felé, ezzel is tudomására hozva hogy most kényelmes kedvemben vagyok. Nem tudom hogy ő rendelkezik-e járművel, de az i8-asnál lejjebb nem adok. Át kéne vedlenem valami jobb göncbe. Bemutatkozik a kis pipi is, majd biccentek mikor látom hogy nyújtja a kezét már nyitnám szólásra a szám, de inkább elnéző mosolyt villantok és kacsót nyújtok neki, persze rendesen megszorítom, nem szeretem ha nyámnyilának hisznek.*
-Vegyél át valami értelmes göncöt, így nem megyünk a városba és ha szabad kérnem, ne legyél lilában, mert irritál és olyannyira, hogy nem bírom elviselni, mint színt. Tíz perc múlva annál az BMW i8-nál találkozunk a parkolóban kislány. Állom az estédet csak szabaduljunk ki innen.*látod én is tudok cuki és kedves is lenni, de nem akkor mikor telibe könyökölik az oldalam, ha vissza adtam volna én lettem volna a szemét királylány. Nem vagyok az. Még berúgni is meghívom, csak azt a lila akármicsodát tüntesse el magáról. Más kívánságom esküszöm, hogy nincsen. A szobába érve kifújom a visszatartott levegőt, lerúgom a cipőmet két perc alatt lezuhanyozok, majd a szekrényemhez lépve kiválasztok egy feszülős fekete nadrágot, egy szintén fekete lógós felsőt, az ezüst berakású fekete DC cipőmet, a kedvenc fehér full cap-em, majd átfésülve a hajam a parkolóba indulok, még így is előbb érek oda, így kinyitom a kocsit, hogy kicsit szellőzzön, mert őrült meleg van odabenn. Így várom ezt az Emily-t vagy kicsodát.*
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Hétf. Júl. 27, 2015 2:16 pm

Ennek a csajnak van ám stílusa. Konkrétan leesett az állam amikor megmondta a pólómról a tutit. Én szeretem a lilát, és igazából ezt a pólót is, de a kérésének adok, ha már meghív. Viszont nem nagyon értem, hogy mért pont kocsival akar menni.
- Szerintem jobb lenne ha itt hagynád az autód, csak mert benn nem fogsz parkolóhelyet találni, bár végülis te tudod!
Inkább nem kötök belé, mert a végén vissza kapom azt az oldalba vágást, amit az imént kapott tőlem. A kéz fogás után én is vissza mentem a szobámba, hogy át cseréljem őfelségének a pólóm. Végre, hogy megtaláltam azt a fekete fehér Jack Daniel's- es pólóm, aminek a hátán végig biztos tűk vannak. Sokan kérdezték már, hogy én csináltam-e a pólóval azt, hogy a háta közepén ketté vágtam és egy rakat biztostűt raktam bele. Nem! Nem én voltam akkora zseni, hogy kitaláljam, így vettem még a Tally Weijl-be. A fekete rövid farmert meg eszem ágában nem volt lecserélni, nem akarok én meggyulladni.
Gyors magamra fújtam még egy kicsi parfümöt, amit csak igazából akkor lehetett érezni, ha valaki nagyon közel jön hozzám. Nem szeretem ha nagyon erős.
Gyorsan a kocsihoz mentem, ahol már Blair várt.
- Itt is vagyok. Kész vagyok, mehetünk.
Mondom kicsit mosolygósan, bár nem tudom minek vidul a fejem, az előbb cseszett le. Végülis lehet azért volt ennyire jó kedvem, mert nem egyedül kell kimozdulnom. Beszáltam a kocsiba és becsuktam az ajtót.
Már bőven eltelt hét óra is, mire beértünk a városba és persze megmondtam, hogy baromi sokan lesznek, vagyis alig találtunk parkolóhelyet.
- Amúgy te hova valósi vagy? - kérdeztem tőle, megtörve a csendet és a feszültséget a levegőbe.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Hétf. Júl. 27, 2015 2:40 pm

*Nem tudom miért próbál lebeszélni a kocsikázásról, amúgy sem tudna, mondjuk részletkérdés. Valószínűnek tartom hogy zavarja amiért elmondtam a véleményem a felsőjéről, még az arcára is kiüt, egy kisebb váll rántással jelzem nem érdekel, csak cserélje le. Míg a szobámban teszek veszek addig egy-két új lépés is megfordul a fejemben, már tudom hogy hová is szeretnék menni, bulizni természetesen. A kocsinál várom a lányt hogy megérkezzen, mikor meglátom a kis szöszi fejét már pattanok is be a kocsimba, ahogy beül klíma bekapcsolva és már indulunk is. A kis szépségemet sokan megcsodálják, persze errefelé még nem igen kapni, nekem is Németországból hozatták anyámék. Lassan parkolok be két kocsi közé, igazából elsőre sikerül is a mutatvány csak a bömösre vigyázok ennyire. Még nem szállunk ki a kocsiból, Emily így tesz fel egy kérdést.*
-Belgiumból jöttem.*válaszolok szárazon és kipattanok a kocsiból, míg kiszáll a szöszke én megnézem magam a visszapillantó tükörben, a végén még elhiszem, hogy szép vagyok, vicces. Két suhanc kezd el fütyülni, mire megfordulok és nemzetközileg küldöm őket oda ahonnan kiindultak. Rákacsintok Emilyre bezárom a kocsimat, majd hagyom, hogy ő vezessen. Nem igazán van kedvem visszakérdezni, de egy kérdés mégis megfordul a fejemben.*
-Most vagy először a táborban?*hangom nem túl erős, meg igazából mellette sétálok minek kiabáljak?! Egyszer csak lágy dallam üti meg a fülemet, kikapom a zsebemből a telefont és a kijelzőre pillantok, nem hiszek a szememnek, majd haragossá válik az arcom és kinyomom a telefont. Nem bírom mikor Blaise zaklat.*
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Hétf. Júl. 27, 2015 5:27 pm

Nem semmi ez a csaj, tetszett ahogy elhajtotta azokat a pasikat. Én csak pirult arcal mentem volna tovább egy szót se szólva. Bár ahogy végig néztem a lányon, nem tűnt annak a kis bezárkózott kislánynak. Ahogy sétáltunk beljebb a városban, válaszoltam is neki.
- Igen, ez az első évem, nagyon tetszik ez a hely. És te?
Haladtunk üzlettől üzletig, kezdett sötétedni. Megmutattam neki a fontosabb helyeket, meg a boltokat, ahol igazából én szoktam vásárolni.
- Amúgy hány éves vagy? - kérdezem tőle érdeklődve, mert idősen fest kicsit, de inkább nem említem meg neki, mert a végén még a fejemet venné és itt hagyna, aztán gyalogolhatok haza a sötétségbe.
Meleg volt a mai éjszaka és úgy is mondta, hogy meghív egy valamire.
- És hova szeretnél beülni? - kérdezem tőle, mivel én nem nagyon szoktam beülni ilyen bárokba meg szórakozóhelyekre. Egy utcába fordultunk be, ahol nyüzsögtek az emberek. Egy hosszú sor állt előttünk, biztos valami disco vagy mi a szösz. "Black Cat Dance Club". Jó kis neve van és ahogy látom elég népszerű is.
- Ez jó lesz? - mutatok rá az épületre.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Kedd Júl. 28, 2015 9:30 am

*Sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen zűrös találkozás után vagy inkább ismeretség után mégis egy légtérben maradok valakivel. Mégis még én mondtam Emilynek hogy állom az estéjét. Szerintem agyamra ment a belém ütközés. A városban már vigyorogva szállok ki a kocsiból és miután a seggemet mustráló srácokat is elég keményen lerázom, indulunk is felfedező túrára, a szöszke mutat pár érdekes boltot és egy-két dolog meg is tetszik, szóval tutira kijövök máskor is amikor lesz időm, viszont most nem ez a cél. Miközben lófrálunk új ismerősöm feltesz pár kérdést, mire elvigyorodok.*
-Csak tizennyolc vagyok, se több se kevesebb. És te?*kérdésem szinte fél vállról jön, de persze érdeklődést is mutatok, mert közben felé fordulva a szemkontaktust keresem. Mígnem befordulunk az egyik sarkon és meglátjuk a neon feliratot a falon. Tökéletesnek tűnt a hely, így már rántottam is Emily-t magammal, nem érdekelt a kígyózó sor, egyből a kidobó sráchoz indultam, előkaptam a kedvenc kis arany kártyámat, és már engedett is be minket. Gúnyos mosoly jelent meg az ajkamon miközben a hátunk mögött rosszalló kiabálások indultak útnak, hogy mérgezzék az esténket, de persze én ezt nem hagytam, egyből a pulthoz indultam még mindig győzedelmi zászlót játszva Emily-vel.*
-Két édes martini lesz. Kezdésnek.*kacsintok a rögtön megjelenő pultos srácra és a barátnő jelöltemre is. A club szerűségben valami vonaglós zene szól, csak megrázom a fejem, de még nincs hangulatom a tánchoz.*
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Kedd Júl. 28, 2015 1:17 pm

Csak tizennyolc? Én többnek néztem, de inkább hallgatok. Nem számítottam arra, hogy ilyen estének fogunk elébe nézni, de fellelkesedtem és felbátorottam Blair mellett.
- Én egy évvel öregebb, mint te. - kis mosoly dobok felé, de inkább az útra koncentrálok.
Karon fogva végig ráncigált a megpillantott clubig, ott pedig egy kártyán felmutatva a kidobónak be is engedett minket. Ez gyors volt. Nem szép szavak áradoztak felénk, mikor sorba állás nélkül seperc alatt bejutottunk. Egyből a bárpultnál akadtunk ki és mártinit kért. Kissé zavarban voltam, hogy ő állja az italomat, miután letaroltam a délután folyamán.
- Hagyd csak fizetek én, ha már úgy oldalba könyököltelek. - mi mást tehetnék?
A pultos srác hamar kiadta a martiniket, majd odahívta a munkatársát is. Az egyik Blairhez ment, a másik aki kiadta a piát az pedig hozzám. Nah jézus, ez is jó lesz. A csávesz betanult szövegeket tanult, a felét meg már hallottam. Én nem vagyok olyan, mint Blair, én nem küldök el senkit sem melegebb éghajlatra, csak pirulva ott ülök a bár széken, szűrcsölgetve a martinit, hallgatva a pultos srácot. Igazából nem volt rossz, de nem volt az esetem.
Gyorsan lehúzva a martini alját, lecsaptam a poharat az asztalra.
- Adj még szép fiú! Blair én fizetek, de te magyarázol ki minket a részegségből a táborba! - Vigyorgok felé, kicsit beütött a hirtelen lehúzott pia. Végülis mindegy volt már. A másodikat is megittam, majd karon fogva Blairt behúztam a tömeg közepére. Jó zene ment, az egyik kedvencem, bár a második martini után már nem nagyon emlékszem a címére. Nem vagyok valami nagy ivós, de most tombolni fogok az új barátommal, Blairrel. Ha utál, ha kedvel, akkor is!
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Kedd Júl. 28, 2015 7:56 pm

-A-a én fizetek, megmondtam!*kötöm az ebet a karóhoz, hiszen a nálam egy évvel idősebb lánynak ezt mondtam a táborban és ezen nem is állt szándékomban változtatni. Durcásan nézem ahogy még egy kört rendel nekünk, majd a pultos srácok ránk is ragadnak hirtelen, míg Emily elpirulgat a csajozós szöveg hallatán, én addig ledöntöm a második martinimet is és lenézőn pillantok a csávóra.*
-G3c! gyorsan húzz el barátom ha nem akarsz magadnak nagyobb problémát. Tudod az ilyen nyálgépeket sosem tűrtem meg, és lehet egy Night Clubban jobban a hasznodat vennék a selyemfiúk. Tűnés!*villantok rá gúnyos mosolyt, majd ahogy Emily leránt a bárszékről és behúz a tömegbe azonnal robbanok a ritmusra és hogy a pultosoknak megmutassam itt én vagyok a királynő kissé erotikus táncba kezdek Mily-vel. Magamban jót mulatok ezen az egészen, hiszen látszik a srácokon, hogy kiesik a szemük. Újdonsült barátnőmre pillantok, remélve hogy nem érti félre a helyzetet és tovább játszik velem. Megpörgettem Emily-t a parketten és úgy állítottam meg hogy nekem háttal legyen, lenyomtam hogy guggoljon, és egyik lábam átlendítettem felette. Vigyorogva húztam fel hogy tovább táncoljunk. Aztán mikor kicsit láttam, hogy kifulladunk vissza tértünk a pulthoz.*
-Egy sört és egy martinit.*kiabálom túl a zenét, majd ahogy megérkeznek az italok koccintok is a lánnyal.*
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Szer. Júl. 29, 2015 11:11 am

A martinik megtették a hatásukat, szinte minden gondom elszállt, mikor a táncparketten voltam Blairrel. Gondolom a pultos srácoknak akar inponálni, amiben én is segétkezem. Az előbbi mutatványok nem arról árulkodnak, hogy két hetero csaj táncikál. Áhh! Inkább néznek ezek után lezbinek, de most komoylan, kit érdekelnek a megjegyzések. Mikor vissza húzott Blair a guggolásból én is megfordítottam őt, majd a combjain végig símítottam a kezem. Gondolom már mindenki minket figyel, hogy mi a fenét csinálunk, de kit érdekel. Mikor már én is kezdtem fáradni visszamentünk a bárpulthoz és Blair kért italokat.
- Most komolyan sör és martini. Unalmas! Két koktélt kérek, az már a te döntésed, szépfiú, hogy mit adsz.
Üvöltöm túl a zenét, és kacsintok a pultosnak. Pár másodperc múlva visszajött a pultos srác két Sex on the beach-el. Tuti, hogy gondolat olvasó a srác, mert ez a kedvenc italom, de inkább a tudtomra akarta hozni, hogy mit is szeretne. Itt mindenki egy kiéhezett barom, bár igazából nem is érdekel. Bulizni vagyok itt nem pedig pasizni. Miután a kis koktélt is megittuk, a dj is berakott egy másik zenét, majd egy csajszi jött elő egy színpadszerűségen. Mögötte volt egy rúd és az előtt vonaglani kezdett. Most komolyan az ilyen felturbózott pláza p!csa akar itt rúdtáncolni? Én már kis korom óta tolom, ő meg forog jobbra balra és ezért kap pénzt. Ez elég gáz. Nem csoda, hogy fel is húzom magam. Legszívesebben megmutatnám neki, hogy mi az a rúdtánc, de inkább nem teszem. Piáltam és nem kevés ital van már bennem, veszélyes lenne. Inkább nem figyelek oda. Ökölbe szorított kézzel fordulok vissza Blairhez.
- Felháborító! - bököm oda neki dühömben. - Nem is tud táncolni! - mérges vagyok, de inkább ülök a seggemen és rendelek még egy koktélt magamnak és Blairnek is. Egész finom, ahogyan itt elkészítik. Mikor már azt is lehúztam nem nagyon éreztem jól magam, hasogatott a fejem, sírhatnékom volt. Igazából megvolt mindennek az oka. Hiányzott apa, Gavriel is alig akart írni és persze be voltam már csiccsentve egy kicsit. Mindig sírhatnékom van, ha feldühítenek. Blair felé fordultam megint csak, majd megint üvöltözni kezdtem.
- Csinálni kéne valamit, nem csak leinni magunkat a sáraföldig.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Szer. Júl. 29, 2015 11:48 am

*Csendben figyelem ahogy Milli másik piát kér a martini és a sör helyett, de mikor meglátom, hogy a kiéhezett pultos mit hoz ki, inkább nyúlok a söröm után. Nem szeretem a koktélokat, ha már iszok akkor rendesen csinálom. Valami lúvnya lép a színpadra és kb az összes pasi őt bámulja ahogy rongybabaként majd szét esik a semmike rucijában. Barátnőmön látom hogy eszi az ideg, és ezt tudom, hogy nem hagyhatom annyiban, így most én rántom fel a bár székről és újabb mutatványra készülök vele. Magam mögött húzom a tömeg közepébe, ahol élesen elfüttyentem magam, Emily-t pedig a lábaim között húzom át és úgy kezdünk el táncolni. Nem csoda, hogy a kis pláza ribit hamarosan senki sem méltatja egy ujjongásra sem. Ismét bevetem magam, és egy ötször ötös körben már nincs mellettünk senki, elég teret kaptunk hogy megmutathassuk mit is tudunk. Persze én azonnal rögtönözni, remélem ezzel elveszem új barátnőm rossz kedvét hiszen láttam, hogy már a sírás kerülgeti. Lendületet veszek, fél kézen a földön a levegőben spárgázok és fogom meg az egyik lábam, míg a másikkal széles kört írok le. Visszatérek két lábbal a földre, Emily kezéért nyúlok, majd ahogy lendületbe hozom körbe is pörgetem a saját kis táncterünkön. Persze a DJ is érzi hogy melegszik a hangulat így pörögnek az ujjai a lemezeken, megfogom a szöszi csípőjét és hullám mozgást kezdeményezek vele, ha már lúd legyen kövér. Majd magasba emelem a kezem, hogy aki szeretne kiállhat ellenünk egy párbajra. Rákacsintok Milli-re, úgyis mi fogunk nyerni, hiszen szeptemberben a csapattal külföldre megyünk versenyre, mert a válogatót megnyertük. Ember legyen a talpán aki most belénk áll.*
-Nos mit szólsz? Csináljunk még hangulatot?*kérdezem a lánytól miközben intek a lemezlovasnak, hogy lesz kedves még csigázni a hangulatot, így a fiú meg is szólal, hogy ha még van bátor jelentkező azt várják a tánctér közepén.*
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Szer. Júl. 29, 2015 12:21 pm

Ohh, hát így állunk. A sírógörcsből kirángatva, majd megtáncoltatva kiszállt a fejemből kissé a pia. Táncverseny? Pff. Inkább az a rúd érdekel, amin az előbb az a nyamvat "táncolt". Nem is haboztam sokáig, affelé vettem az irányt, közben melegítettem a karjaim és a hátizmaim. Gyorsan felpattantam az emelvényre és a csajszit néztem, aki ott állt mellettem.
- Nah sipirc, megmutatom neked mi is az a rúdtánc! - mondtam neki egy kissé lenézően, bár a fenét sem érdekelte a fintorgása és a hisztije már. Csend lett, még a zene is lehalkult.
- Most megmutatom, hogy semmiképp nem fognak legyőzni minket. - kacsintok Blair felé, majd a levett pólómat hozzádobtam. A rúdnak támaszkodtam és elsötétült minden. Elkezdődött a zene és belemerültem a táncba.
Körbe mentem a rúdnál, majd fel is pattantam rá hirtelen. Forogtam rajta kétkézzel tartva magam, a lábaim pedig a levegőbe, így húztam fel magam. Mikor közelebb értem a rúdhoz, lendületett vettem és supermen pozícióba ugrottam át, majd abból kifordulva, csak egy lábbal tartottam magam, karjaimat leengedve magam mellett, majd visszahúzva magam átmentem frodított krucifixbe és abból kézállásba lecsúsztam. Hídba érkeztem le és francia spárgába mentem le. Gyorsan felálltam, majd dobva egy cigánykereket a rúd felé, felmentem újból arra. Jobb lábam beakasztva felül, alul pedig ballal tolom magam. Terpeszbe álltam a rúdon, ellent mondva ezzel a gravitációnak.
Csillogott körülöttem a világ, talán megszédültem. Nem éreztem semmit. Felkapaszkodva a rúdra balkézzel lepördültem róla, majd Blair felé vettem az irányt.
Mi van velem? Tántorgok jobbra-balra. Sosem éreztem magam még így. Már majdnem elértem Blairt, a karom nyújtottam felé, de sajnos nem értem el odáig. Messzi volt. Túl messzi. Összeestem. Nem éreztem magam jól. Hátamra fordultam és a felettem lévő embereket néztem. Elhomályosultak, majd eltüntek.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Szer. Júl. 29, 2015 1:16 pm

*Emily szinte azonnal vette a lapot, pont annyira hajlékony amennyire kell. Ezt mindig is szerettem a sportolókban, de csak akkor ha tényleg komolyan csinálja. Miután kicsit kifullasztottuk magunkat ő a rúd felé indult, vigyorogva néztem ahogy a ribizlit elüldözi onnan, majd a helyébe lép. Egy grimasszal odébb lököm a csajt ahogy duzzogva figyeli a barátnőmet, a percek óráknak tűnnek ám látom, hogy valami nem oké Milli-vel, az utolsó lépések már olyan erőltetettek voltak, aztán mikor elindul felém mintha megbotlana.*
-A k*rva életbe!*szakad fel a torkomból ahogy mozdulok a lány felé és még épp időben spárgázok, hogy feje a combomon érjen "talajt", csúnyán meg is üthette most magát.*
-Emily... Hé, csajszi, ne csináld ezt velem!*megfogom a vállát és megrázom, de mint akit elvágtak az élőktől, elájul. Finoman leteszem a fejét, felállok, majd intek a DJ-nek, hogy szüntesse meg a zenét.*
-Adjatok neki teret had kapjon levegőt!*mordulok a tömegre miközben a bárpult felé masírozok, hogy a pultos fickókat kiüssem a hajuk alól. Szemetek, ennyi hímsoviniszta disznót. Beugrok a pult mögé és se szó se beszéd kiütöm azt amelyik ennyire rá volt állva Emily-re, aztán töltök egy pohár jéghideg vizet és visszasietek az ájultan heverő lányhoz. Leülök mellé és életbe pofozom, túl pörgött, nagy baja nem lehet csak speed volt, pár kisebb arcon ütögetés után Emily mintha magához térne.*
-Most nagyon utálni fogsz, de had segítsek.*motyogom neki, majd egyik kezemmel haját hátrafogva a másikkal lenyúlok a torkán míg meg nem jön a kívánt hatás. Nem érek rá elvinni a mosdóig, mert nem akarom hogy sokáig a cucc hatása alatt maradjon. Ha kiadott magából mindent akkor a hideg vizet nyújtom neki, hogy ki tudja öblíteni a száját.*
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Szer. Júl. 29, 2015 4:11 pm

Forog velem a világ, vagy csak én forgok? Nem tudom, csak azt érzem, hogy a gyomromban lévő tartalom felszökik, majd a számon ki. Nem nagyon tudom, hogy mi van körülöttem. Rosszul vagyok. Sírni kezdtem.
- Blair... - szólítgatom kedves barátnőm, de semmit nem hallok. Hol vagyok? Homályos és sötét minden. Olyan, mint amikor az erdőben sétálnék este. Ott is érzem magam, a levelek közt. Előbb még egy szórakozó helyen voltam, most meg itt? egy erdő közepén? Ez most komoly? Tuti, hogy halucinálok. Nem tudok megmotszanni, szédülök és csak nagy feketeséget látok. Megsüketültem és megvakultam volna talán? Dehogy! Még mindig a clubban vagyok, Blair karjaiban. Homályosult volt minden, majd hirtelen nagy zaj csapott meg és kiélesedett a látásom. Egy nagy hányás tócsa volt előttem, Blair pedig nem csak a vizet akarta letuszkolni a torkomon, hanem még a poharat is. Nah, ide se jövök többet, sőt még Blairrel se fogok többet bulizni, mert hogy ő nem visz el magával többet az fix. Mjd szét hasadt a fejem, rossz íz kavargott a számban és kellemetlenül éreztem magam. Fázni kezdtem, bár tudom, hogy nincs hideg. Felemeltem a fejem és körülnéztem. Mindenki olyan messzi állt tőlem, vagy csak én éreztem annak.
Azt a rohadt életbe. Be fogom perelni ezt a nyamvadék clubbot. Tuti, hogy valami cuccot nyomtak a piába azok a szemetek. A drogot meg szerencsére több hétig is kimutatja a vérem. Fáj mindenem, biztos nagyot estem, de csodálom, hogy nem lett nagyobb bajom.
Blairre nézek.
- Menjünk ebből a szeméttelepből! - feláltam, kicsit meginogtam, de nem voltam vészes a dolog. Felvettem vissza a pólóm, felsegítettem Blairt, majd az ajtó felé indultam. Fájt a fejem, levegőt szerettem volna. Nem éri meg, hogy kifizessük azt itt fogyasztott piát, de még fognak látni ezek a vadbarmok. Főleg a főnök a bíróságon.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Szomb. Aug. 01, 2015 4:13 pm

*Sajnáltam Milli-t, rossz volt nézni ahogy magatehetetlenül fekszik a földön, miután kicsit levezettem a mérgemet, már vissza is térve hozzá meghánytatom. Sajnos vagy sem kénytelen voltam, egy pohár vizet nyújtok felé. Mikor közli, hogy inkább menjünk innen nem sokáig kell győzködnie. Ahogy felsegít mellé lépek és átkarolva indulunk ki a clubból. A szemem sarkából látom ahogy a pultos srácok telefonálni kezdenek, a tömeg elhúzódik előlünk, mi pedig szépen ki lépünk a friss levegőre a biztonsági őr mellett, aki amúgy ha elfelejtettem megemlíteni egy hegyomlás. Amint a fekve hányón kívül vagyunk mélyen magamba szívom az éjszakai levegőt.*
-Ne haragudj, nem gondoltam, hogy erre ekkora g3ggfejek az emberek.*húzom el a számat ahogy a szöszire pillantok. Előkapok egy kis tükröt majd belepillantok, megigazítok pár rakoncátlan tincset, percek telnek el, mire Emily-re emelem újra a tekintetem.*
-Menjünk inkább vissza a táborba? Vagy keressünk valami nyugis helyet? Igazán sajnálom ezt a dolgot.*nem tudom mit tehetnék. Ez már csak a szöszkén múlik.*
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Csüt. Aug. 13, 2015 11:47 am

Nem éreztem magam túl jól, főleg ezután a kis incidens után. Még mindig hányingerem volt. Haza akarok menni.
- Blair, nem gond, ha most haza megyünk? - Kérdezem tőle egy kicsit bágyadt arccal. Az ágyamban szeretnék már lenni. Elindulok Blair kocsija felé, amit nem messze raktunk le.
- Köszi, hogy azért segítettél... Egyedül lettem volna itt tuti, hogy valami sikátorban találtam volna magam meztelenül. - Kis mosoly ül az arcomra. Megkedveltem Blairt ez alatt a kis idő alatt, bár a találkozásunk nem volt valami túl jó és még az estéjét is elrontottam. Ilyen peches is csak én lehetek.
Gyorsan a kocsihoz értünk, majd mikor kinyílt a zár, kinyitottam a kocsi ajtaját és beültem. Szédültem, majd gyorsan hátra vetettem a fejem és becsuktam a szemem.
- Bocsi, hogy elrontottam az estét. Elég naív vagyok és abban reménykedtem, hogy nem lesz baj. Mindig ez van, de mindig azt hiszem, hogy az emberek szentek, és kiderül utána, hogy nem.
Kicsit elszomorodtam, de mi mást kéne csinálnom? Nem lehetek boldog, ha egyszer bedrogoztak akaratom ellenére.

Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   Szer. Szept. 09, 2015 10:06 am

*Milli olyan kis naivnak tűnt már az elején is, ezért is gondoltam hogy igen is mellette maradjak, mikor közli, hogy nem gond-e ha hazamegyünk csak megrázom a fejem. Már miért lenne probléma.*
-Nyugi kislány, nem lesz baj.*átfogom a vállát majd magamhoz húzom és úgy lépdelünk a kocsim felé. Utálom mikor igazam lesz, és ez most sincs máshogy.*
-Kitalálunk majd valami mást ha gondolod.*mosolygok rá ahogy kinyitom neki az i8 ajtaját és amint beszáll én is így teszek, bekapcsolom a klímát majd felbőgetem a motort. Percek telnek el, mire újra a tábor parkolójában állunk meg.*

//Bocsánat amiért ilyen rövid lett. Szerintem itt hagyjuk, és majd legközelebb is új ötletekkel bosszantsuk egymást : ) mindenesetre köszönöm a játékot.//
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Corvi & Blair   

Corvi & Blair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal