KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
₪ Blake Mallory Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
₪ Blake Mallory Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
₪ Blake Mallory Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
₪ Blake Mallory Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
₪ Blake Mallory Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
₪ Blake Mallory Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Szomb. Május 11, 2024 3:47 pm-kor volt itt.

 

 ₪ Blake Mallory

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



₪ Blake Mallory Empty
TémanyitásTárgy: ₪ Blake Mallory   ₪ Blake Mallory EmptySzer. Jún. 03, 2015 6:10 pm

Blake Mallory




Név
Blake Mallory - Blackie, Blakey, Blay - egyik sem hangzik jól, szóval maradjunk a Blake-nél.
Szül. hely, idő
Green Bay, Wisconsin, USA - 1988. 02.16
Kor
27
Csoport
Alkalmazott (asszisztens)
Avatar
Jamie Campbell Bower

Tulajdonságok
Kinézet: Az egyetlen ami talán tökéletes képet tud adni a külsőnkről az a tükör. Csodálatos találmány, akárki találta fel. Mindig azt mutatják, milyennek látszunk kívülről. De vajon mindez valóságos volna? Kiderítsük együtt? Hát jó, akkor kezdj te. Nem mersz kezdeni, mert túl szégyenlős vagy? Nem baj. Majd kezdek én. Mit is mondtál mire vagy kíváncsi? Teljesen mindegy, mert rám bízod, hogy hogyan kezdek? Ez volt az eddigi legjobb választásod, ugye tudod? Semmi probléma ha nem, de most nézzünk együtt mit mutat nekünk a tükör. Kíváncsi vagy már ugye? Hm, gondoltam, akkor elmondom én mit látok magamon. De hé, rám figyelj, ne törődj azzal, hogy most mennyire nézel ki rosszul a tükörben vagy sem. Nézz a szemeimbe! Mit látsz a kék íriszeimen kívül bennük? Észre veszed a kedvességet és nyugodtságot bennük? Azt amit igazán sugallni próbálnak neked? Oh hát persze, hiszen én nem én volnék ha számodra ismeretlen lelkem nem ezt tükrözné neked. Mert ugyebár ahogy a mondást tartja a szem a lélek tükre. Az én mandulavágású szemeim bizonyára azok, ha a megfelelő ember néz bele jókor. Gondolom ezután az következne, hogy mennyire elegánsan ívelt az orrom. De ezt hagyjuk, mert egyszerű és átlagos nincs benne semmi extra amit meg kellene említenem. Bizonyára kíváncsi lehetsz az ajkaimra. Nos mint láthatod se nem túl apró és se nem túl széles, hanem pont olyan amilyennek lennie kell. Én azt a kifejezést használnám rá, hogy átlagos, de megfelelő. Ez után amit jól megfigyelhetsz rajtam az állam. Szívesen mondanám, hogy olyan mint a tiéd, szép háromszög szerű formája van. Úgy hiszem ezután a nyakamat figyeled, szintén olyan amilyennek lennie kell, átlagos. Főleg a bal felén láthatod azokat az anyajegyeket amiket előszeretettel rejtegetek. Nem vagyok oda értük, maradjunk annyiban. Oh a vállam. Jó, hogy megérintetted, mert elmondhatom róluk mennyire határozottak és egy pillanatra sem tűnnek görnyedtnek, ami azt sugallná kedvtelen na meg életunt vagyok. Mert láthatod, hogy nem vagyok az, legalábbis a vállam nem ezt mutatja. Ez a nyugodtságomra vezethető vissza, legalábbis én erre fogom. Ebből már következtethetsz arra, hogy a hátam is egyenes. A szüleim ügyeltek arra, hogy egy percre se tűnjek hátgerinc ferdülésesnek. Mielőtt folytatnánk a tanulmányozásomat megjegyzem, hogy nem vagyok sovány, de kövér sem. Én azt mondanám valahol a kettő között vagyok, ami számomra pont megfelel. Hm mire lehetsz még kíváncsi amit nem említettem meg? Á igen, a hajam. Zavaró mód félhosszú és szőke színű. Hé, nem ér beletúrni! Azt őszintén csak gyerekoromban szerettem, lefekvés előtt amikor anya esti mesét mondott nekünk. De azok az idők elteltek. Mi maradt ki még? A ruha! Hát, hogy is felejthettem el, igaz? Nem tartom magam annyira igényesnek, beérem az egyszerű ingekkel és pólókkal. A lényeg annyi, hogy kényelmes legyen és szeressem azt ami rajtam van. Ez ugyanúgy jellemző a nadrágra is, mármint annak a fajtájára. Huh, na azt hiszem befejeztem. Most úgy hiszem eljött az ideje annak, hogy te mond el mit látsz.
Jellem: Jóindulatú. Míg mások elfordulnának egy bajbajutottól, addig ő minden percben kiáll az illetőért, még ha nagyon jól látja, hogy az ügy bukásra van ítélve. Blake-re mindig lehet számítani és ezt igyekszik mások felé is kimutatni a kedvességével és egyszerűségével ami benne lakozik. Senkihez sem volt eddig egy rossz szava sem, pedig ha valaki igazán megbántaná őt illő volna egyszer-egyszer visszafeleselnie, de ő nem tesz ilyet. Tudja, hogy a szavaknak súlya van és nem csak cselekedettel lehet másokat bántani, az ilyesmi elkerülése végett igyekszik minden bajt, vitát, nézeteltérést elkerülni másokkal.
Békeszerető. Ha van valaki aki igazán vágyik a nyugalomra és csendre minden egyes percben, akkor az ő. Ki nem állhatja, ha mások vitáznak, verekednek és kibeszélik egymást a másik háta mögött. Tisztában van azzal, hogy nem mindenki lehet olyan mint ő, ezért ha reménytelennek is tűnik egyes esett, nem adja fel és mindent megtesz azért, hogy elérje a legbékésebb utat ami mindenkinek nagyon jó lehet. Még akkor sem adja fel, ha ez nem mindig sikerül úgy ahogyan ő szeretné.
Kitartó. Számára nincsen nehéz eset, amit fel kell adni, mert reménytelen és nincs értelme küzdeni érte. Hisz abban, hogy bármit véghez tud vinni amit csak szeretne csak a megfelelő erőre és motivációra van szüksége. Ami valljuk be, neki van bőven. A legnehezebb esetekben is igyekszik nyugodtan és megfontoltan gondolkodni, hogy elérje a kitűzött célját, legyen az bármi. Szóljon akár arról, hogy megbékítse a társait egymással vagy csak szemelőt tartsa saját életét és elérjen egy bizonyos sikert abban amibe éppen belekezdett.
Fogékony. Hamar felfigyel dolgokra, észre veszi azt amit mások nem és azt meg is jegyzi. Elmondhatjuk róla, hogy jó tanuló és a tudást hamar elsajátítja, amit az elkövetkezendőben a saját hasznára fordít. Így neki nem okoz gondot, hogy valamit órákig kell olvasnia, hogy azt megjegyezze és amikor kell, mint egy papagáj elmondja és rögtön azután el is felejtse. Utál magolni, tehát a szöveget ő nem monotonon ismételgeti egymás után, hogy memorizálni tudja azt, hanem elolvassa és értelmezi s, aszerint igyekszik jól az eszébe vésni.
Történet
Cím: A kishúgok gyöngyszeme
Zene: Never let me go
Idézet: "Tudod, miért a nagy testvérek születnek elsőként? Hogy megvédjék a kistestvéreiket, akik utánuk következnek." - idézet a
Spiral c. filmből

Természetesen mindig megvéded azokat akiket szeretsz, ez máshogyan nem is lehet. Leah azonban, ő a kishúgok gyöngyszeme, aki bizony bizony az agyadra mehet egy nap. Talán ez a nap pont a mai, túl sokat kérdezősködik és mindenképpen ki akarja deríteni ki az új barátnőm. Megőrjít, nem hagy békén és mindenhová követni akar. Még a szüleinknek is rinyált, hogy elhanyagolom őt, nem szeretem és nem törődök vele. Pedig ez hazugság! Leah csak bemeséli magának ezt az egészet, ami csakis az ő képzeletének a szüleménye. Nem hanyagolom el őt, szó sincs róla, csak a szabadidőmet nem csak neki áldozom, hanem másnak is. Ez nem lehet olyan nagy bűn. Vagy mégis? Elgondolkodtató mennyi mindent képes voltam megtenni a húgomért, de most itt az idő, hogy most magamra is gondoljak. Itt az idő, hogy gondoljak a jövőmre is, a családalapításra, meg a gyerekekre. Még ha mindez látszólag teljesen távol áll tőlem, akkor is. Tudom, tudom, azt mondtam előbb megteremtem a megfelelő körülményeket, elköltözöm a szüleimtől, egy nagy házat veszek jó messze tőlük, tovább gyűjtögetem a pénzem, komoly kapcsolatot keresek ami esküvővel végződhetne és végül a gyerekek. Bár képtelen vagyok várni, nem tartom be a sorrendet és tudom, hogy ez kész káoszhoz is vezethet.
- Jó! Legalább csak a nevét áruld el! Kééééérlek Blay! Ez nem olyan…- már megint az utamba került és ismét elkezdte a szokásos kérdéseit.
- Ez nem olyan mi? Titkos? – karba tettem a kezem és elhatároztam, hogy én ugyan nem beszélek neki semmiről.
- Ez nem olyan amit titkolni szokás a kedvenc húgod előtt. – ő az egyetlen húgom, mégis mindig emlékeztetni próbál arra, hogy nekem ténylegesen csak ő van és szeretnem is kell őt ezért.
- Jól van, elmondom, hogy mi a neve. De ha elárulod valakinek azért ne várj cserébe ajándékokat! – megakartam viccelni őt, hogy tátva maradjon a szája, de egy részem képtelen volt hazudni. El kellett mondanom neki, még akkor is ha tudom mennyire képtelen tartani a száját.
- Hilda Butterfield, mond ez a név neked valamit? – Leah nemlegesen megrázta a fejét. Még szép, hogy nem ismerte Hilda-t, ha ismerné biztosan elkezdene kifogásokat találni miért nem alkalmas barátnőnek.
- Bemutathatnád nekünk is egyszer. Anya biztosan szívesen megismerné. – gondolom ezzel azt akarta kijelenteni, hogy ő nem szívesen fogja Hilda-t fogadni. Biztosan utálni fogja, amiért csak úgy könnyedén elvett engem tőle. Valóban egyre kevesebbet foglalkozom vele, de ez nem jelent semmit, én még mindig ugyanúgy szeretem őt, mert a húgom.
- Jó, talán majd egyszer. De ha be is mutatom, tudnod kell, hogy számomra mindig te leszel az első, tőled még Hilda sem tudna elválasztani engem, mert a bátyád vagyok és én mindig szeretni foglak téged Leah, tégy bármit. – magamhoz öleltem, csak egy kicsit, hogy a mondanivalóm hatásos legyen és ténylegesen megértse mit is szeretnék neki mondani.
- Hiszek neked, de ígérd meg, hogy mi örökké együtt leszünk! Még akkor is ha egy feleség vagy egy férj választ el minket egymástól. – felnézett rám az ő nagy könyörgő zöldeskék szemeivel.
- Megígérem. Örökké együtt leszünk, míg a halál el nem választ és még azon is túl!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



₪ Blake Mallory Empty
TémanyitásTárgy: Re: ₪ Blake Mallory   ₪ Blake Mallory EmptySzer. Jún. 03, 2015 6:18 pm


Elfogadva!



Kedves Blake,
ha már egyszer csak így becézhetünk Very Happy
Kész, beléd szerettem. A jellem és kinézet résznél dobtam egy hátast megint csak a hossz miatt, de aztán végignyálazva mindezt, elkönyveltem, kész, ilyen pasi nem létezik...
Tetszik, hogy már felnőttesen állsz az élethez, és remélem, Hildával sikerül megalakítani azt a bizonyos közös jövőt, amiről "álmodsz" Very Happy
Ha meg nem csöngess be hozzám nyugodtan, én már most hozzád mennék, kérés nélkül Very Happy

Na, de viccet félretéve, természetesen el vagy fogadva. *-* Tedd, amit kell, aztán irány a játéktér, törj össze pár női szívet ^^
Vissza az elejére Go down
 
₪ Blake Mallory
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leah S. Mallory

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: