KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Kenneth Eriksen Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Kenneth Eriksen Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Kenneth Eriksen Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Kenneth Eriksen Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Kenneth Eriksen Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Kenneth Eriksen Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Szomb. Május 11, 2024 3:47 pm-kor volt itt.

 

 Kenneth Eriksen

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Kenneth Eriksen Empty
TémanyitásTárgy: Kenneth Eriksen   Kenneth Eriksen EmptyKedd Jún. 02, 2015 6:22 pm

Kenneth Eriksen




Név
kenneth Eriksen, Kenny a becézése
Szül. hely, idő
Dublin, 1995. november 28.
Kor
19
Csoport
Művészek (Író)
Avatar
Callan McAuliffe

Tulajdonságok
Magas vagyok, barna hajú, barna szemű... nem egy tömegből kiemelkedő figura. Megtanultam már, hogy nem érdemes felhívni magamra a figyelmet, és ezt az elvet követve élem az életemet: meglapulok, beleolvadok a környezetembe, ha tehetem, inkább eltűnök. A ruházkodásom sem hivalkodó, bár elismerem, lehetne egy kicsit jobb is. De ha az ember az állam kenyerét ette egész életében, majd el kell vállalnia valami harmadrangú munkát negyedrangú bérezésért, hogy öt év múlva legyen bármi esélye egyetemre járni, nem igazán válogathatja meg a ruházatát. Viseltes ingek, kifakult farmerek, rongyos cipők. Nincs sok okom a panaszra, megoldom, és a végcélom tartom a szemem.
Mit érdemes még tudni rólam? Elszánt vagyok. Ahogy említettem, a szemem a célon - csak azt nem tettem hozzá az előbb, hogy bármibe kerüljön is, elérem azt. Ami nem egyszer brutális kihívás, ugyanis nagy kézelőerőm van (író vagyok, vagy mi a szösz), és általában a csillagok fölé célzok egyel. Segítséget márpedig nem fogadok el, nem is azért, mert olyan önérzetes lennék. Az önérzetességről le kellett mondanom valamikor tízéves korom környékén? Miért? Mert végtelenül kétbalkezes vagyok. Nem kell engem lökni a lépcsőn, elég elkalandoznom egy picit és leesek magamtól.
Szóval, akkor mi hasznom van? Adott egy kölyök, aki kicsit túl sokat tud képzelni magáról, akire jobb nem rábízni a házat, ha az ember nem akarja romokban találni... Mit ajánlhatnék én az emberiségnek? Egy: humor. Ez ugyanúgy fejlődött ki, ahogy az önbecsülésem le. Szükségem volt rá ahhoz, hogy egyben tudjam tartani magamat. Tény, hogy leginkább szituációkban vagyok jó, ironikusan, alkalmasint szarkasztikusan tálalom a dolgokat, más esetben lehet, hogy csak kínos csönd fogja követni a kommentemet. A másik az írás. Mert abban piszkosul jó vagyok. Gyerekkorom óta olvasok, öt éve írok, és foglalkozom ezen belül mindennel, a prózától elkezdve a forgatókönyveken keresztül egészen a drámáig. Nagy kár, hogy én nem látom annyira jónak, de ha ennyit ismételgetik az írókörben, akkor legalábbis hajlamos vagyok látni a dolgok erősebb oldalát is.

Történet
– Az kettő ötven lesz – mosolygok előírásszerű kedvességgel a vásárlóra a pult mögül. Akárhányszor elgondolkodok azon, hogy van még erőm a századik alkalommal is eljátszani ezt a századik, kövér középkorúval szemben, eszembe idézem, hogy másfél hete még csak a tányérokat moshattam el, márpedig ahhoz képest ez igen komoly előrelépés.
Még szerencse, hogy ennyire felelősen költöm el azt a kevés örökségem, amit anyámék rám hagytak. Ő amerikai volt, apám ír, akkor haltak meg, amikor kétéves voltam, és mivel semmi emlékem nincs róluk, az összes rám maradt emlékeztető egy megsárgult fénykép meg egy gyorsan fogyatkozó bankszámla ami nem volt valami nagy már a kezdet kezdetén sem. Ez a meló ráadásul nem igazán segít sokat hozzátenni a dologhoz, főleg azóta nem, hogy megégettem a kézfejem és kénytelen voltam hozzányúlni a megtakarításokhoz a kifizetésére.
Egy magas figura következik a sorban, öltönyt visel, napszemüveget... Mi a fenének neki napszemüveg? Még csak nem is süt odakint a nap. Egyébként is, Seattle és a napsütés? Itt élek már egy ideje, de erről még életemben nem hallottam.
– Üdv, Kenny – köszön nekem, én meg nem feltételezek semmit emögött, tekintve, hogy a ruhámra varrva hordom a nevemet. – Szeretnék beszélni veled. Valami fontosról lenne szó.
– Ne aggódjon, uram, a rendelése egészen biztosan időben fog érkezni.
Halovány vigyor. Ó, hogy én ezt mennyire utálom... Az olyan emberek sajátja, akik többet tudnak, mint én és nem átallik nekik ezt kommunikálni is. Ellenállok a kísértésnek és nem forgatom meg a szemem.
– Megvallom, szívesen ennék valamit, de most nem erről van szó. – Megrázza a fejét és még mindig zavaróan vigyorog. – Láttalak tegnap este, Kenny. És piszkosul jó voltál.
Egy pillanatra megfagyok. Látott? Mit jelentsen ez? vagy van egy zaklatóm, aki éjjel besurrant a lakásba és végignézte ahogy zuhanyzok, vagy pedig... Ó, basszus. A második lehetőség egy kicsit még zavaróbb is, mint az első. Nem lehetne egy perverz, aki fiatal fiúk húsára éhezik? Kérem szépen...
– Eljött a Körbe – mondom halkan. Kizárom a vársárlók dühös kommentjeit, és tudom, a férfi is ezt teszi. Egészen addig, ameddig egy túlsúlyos nő vagy férfi úgy nem dönt, megéri a jól átsütött hamburgerért cserébe áttaposni az öltönyösön.
– El. És meghallgattam a történetedet. Remekül vezetted végig. A karakterábrázolásod még javulhatna, de... Van még rá időd. Mindenesetre, ezért vagyok itt. Szeretnék ajánlani neked egy lehetőséget. – Engem nézett, és hirtelenjében nem tudtam semmi mást, mint biccenteni egyszer. Valamiért nem bízok az idegenek által adott lehetőségekben, de hát az írás az álom, nem igaz? És ha valaki azt mondja, jobb lehetek benne, ki vagyok én, hogy visszautasítsam? – Valami gond van?
– Ugyan, semmi – felelem. – De most már jó lenne, ha rendelne is valamit. Még a végén kirúgnak az álommelómból maga miatt...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Kenneth Eriksen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kenneth Eriksen   Kenneth Eriksen EmptyKedd Jún. 02, 2015 6:42 pm

Elfogadva



Ó, Te Múzsa, ki ezt segítettél megírni....Viccen kívül, nekem nagyon tetszett az előtörténeted, kíváncsian várom a folytatást, hogy mi lesz a te kis elszántságoddal és az életéloddal. Smile
Szaladj, stipizd le a helyes kis ausztrál pofid, aztán irány a játéktér. Wink
Vissza az elejére Go down
 
Kenneth Eriksen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: