KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Kate Harper Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Kate Harper Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Kate Harper Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Kate Harper Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Kate Harper Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Kate Harper Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (38 fő) Szomb. Május 11, 2024 3:47 pm-kor volt itt.

 

 Kate Harper

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Kate Harper Empty
TémanyitásTárgy: Kate Harper   Kate Harper EmptyKedd Jún. 02, 2015 2:51 pm

Katherine Diane Harper




Név
Kate
Szül. hely, idő
Bradford, 1998. 03. 27.
Kor
17 év
Csoport
táncos
Avatar
Emily Rudd

Tulajdonságok
Külsőre egészen úgy festek, mint bármelyik más korombeli. Vállig érő, sötét színű hajkoronám legtöbbször kiengedve hordom, összefogni csak tánc közben szoktam, vagy ha már nagyon meg kellene mosnom. Az arcomon sminket szinte soha nem látni, pedig az átvirrasztott, végigtáncolt éjszakák eredményeképp megjelenő sötét karikákkal minden barátnőm szerint kezdenem kellene valamit. De ugyan kinek van ideje hosszú perceken keresztül ácsorogni a tükör előtt reggelente? A készülődésre szánt időm nagyobbik része amúgy is elmegy a megfelelő ruhadarabok kiválasztására, hisz az sem a legegyszerűbb feladat, tekintve, hogy a ruhatáramat eszembe sem jut havonta frissíteni, én viszont változom. A szüleim által beszervezett dilidoki szerint testképzavar, szerintem csak a maximalizmus annak okozója, hogy az elmúlt néhány hónapban rendszeresen hagytam ki a reggelit és a vacsorát a napirendemből. Mindegy melyikre fogjuk, az eredmény ugyanaz.
A viselkedésem első sorban a körülöttem lévőktől függ. Tudok bunkó lenni, lekezelő, közönyös, akár még nagyképű is, ha arról van szó, de igyekszem az esetek többségében pozitívan állni mindenkihez, aki egy kicsit is megérdemli. Kivétel nélkül mindig a legjobbra törekszem, az esetleges bukások sem tántoríthatnak el a célomtól. Mindezek ellenére rettentően naiv vagyok. Nekem nem kell ígérni semmit ahhoz, hogy valaki elnyerje a bizalmam, sőt, a kifogásokkal sem kell fáradni, ha az illető végül eljátssza, hisz a végén úgyis saját magamat hibáztatom.
Történet
S megannyi próbálkozás, jajveszékelő kiáltás után nézd, hova jutottál, a legkisebb porszemnél is kevesebbre tartanak a szekrényben évek óta pihenő focilabdán.
Halkan zihálva, sajgó végtagokkal ücsörögtem a hideg, koszos parkettán, a hatalmas tükörből szigorú tekintettel bámultam magamra. Az óra mutatója már rég elhagyhatta az éjfélt, és hiába ígértem meg magamnak, hogy korán lefekszem, képtelen voltam rá. A fejemben ismétlődő kegyetlen szavak késként szurkálták a szívem még akkor is, mikor a fájdalomtól eltorzult arccal felálltam, hogy újrakezdjem a már jól betanult mozdulatsort. Minden alkalommal leírhatatlan büszkeséget és örömöt éreztem, ha sikerült tökéletesítenem egy koreográfiát, de mindez elmaradt, elfoglalta helyüket az elkeseredettség, szomorúság, illetve a magam iránt érzett harag. Rég meg kellett volna már tanulnom a leckét, de képtelen vagyok rá. Újra és újra elkövetem ugyanazt a végzetes hibát, mindig bízom, soha nem a megfelelő emberben. Nem tudom megjegyezni, hogy nem értenek meg, teljesen máshogy látják a világot, mint én. Még akkor sem, ha hasonló szavakkal illetnek, mint a minap a nővérem, bár tény, hogy az összes eddigi közül az övéi fájtak a legjobban. Azt hittem, hisz bennem, büszke rám, és támogat. A legrosszabb rémálmomban sem mertem volna feltételezni, hogy egy teáskanalat jobban képes tisztelni.
A szemem sarkából láttam, ahogy anya álmosan becsoszog, kihúzta a fülemből a fülhallgatót, és maga felé fordított.
- Alvás van, Hattyúhercegnő – szólt rám ellentmondást nem tűrő hangon.
- Anya, még egy fél órát. Nem megy – ez lett volna az aduász, általában nyert ügyem van, ha ezt vetem be, viszont a rosszalló szemforgatás láttám azonnal tudtam, hogy ezúttal nem jött be.
- Már egy órája kint ülök, tökéletesen megy. Becca a baj, igaz? – kérdezte néhány fokkal lágyabb hangnemben, mire bizonytalanul bólintottam. Újra lejátszottam a fejemben a tegnapi veszekedésünket, melynek végén jó hosszan kifejtette, hogy mekkora lúzernek tartott mindig is, amiért én merem követni az álmaimat. – Délután beszélek vele, jó? Megígérem.
Halvány mosollyal bólintottam újra, majd a szokásos jó éjt puszi után minden megmaradt energiámat összeszedtem, hogy gyorsan letusolhassak, és megmenthessek hat egész órányi alvást. Megkönnyebbültem pihentem le, hisz tudtam, hogy aznap kezdődött az utolsó tanítási hét az iskolában, ami a hónapok óta kinézett nyári tábor közeledtét is jelentette, ahol reményeim szerint tucatnyi hozzám hasonlóhoz lesz szerencsém. Nem lesz Becca, idegesítő osztálytársak, álbarátok tömkelege, gúnyolódó tekintetek. Csak én, és az álmaim, büntetlenül.
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones

Lionel Jones


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2015. May. 31.
Age : 35
Tartózkodási hely : Summer camp

Kate Harper Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Harper   Kate Harper EmptyKedd Jún. 02, 2015 3:12 pm

Elfogadva!



Üdv, Kate!
Szerintem egy nagyon tehetséges lány vagy, ha már idáig eljutottál, a nővéred meg úgy tűnik túl sok pofont kapott az élettől, hogy elveszítse a reményt. Pedig ez az, amit nem szabad. Kapaszkodj az álmaidba, mert azok visznek előrébb. Ha az nincs, akkor csak toporogsz egy helyben, ami minden, csak nem élet. Szóval, csak így tovább!

Foglald le az arcod, és már mehetsz is játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Kate Harper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: