KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Lionel Jones Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Lionel Jones Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Lionel Jones Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Lionel Jones Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Lionel Jones Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Lionel Jones Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Lionel Jones

Go down 
SzerzőÜzenet
Lionel Jones

Lionel Jones


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2015. May. 31.
Age : 35
Tartózkodási hely : Summer camp

Lionel Jones Empty
TémanyitásTárgy: Lionel Jones   Lionel Jones EmptyVas. Május 31, 2015 9:27 pm

Lionel Jones




Név
Lionel, Lio
Szül. hely, idő
1988.08.21. San Francisco
Kor
27
Csoport
Tanárok
Avatar
Hugh Dancy

Tulajdonságok
Lionel egy átlagos férfi, aki szereti átadni a tudását másoknak is. Nyugodt természetű, nagyon nehéz kihozni a sodrából, és nem szereti az erőszakot. Képes józan ésszel túljutni a nehézségeken. Előbb gondolkodik, csak aztán beszél. A nőkhöz nem igen ért, ezért soha nem volt egy normális kapcsolata sem. Mindene a zene, az éneklés, ezek mellett nem is enged időt másra.
Kedves, megértő figura, aki bárkit meghallgat, de a tanácsaira jobb ha nem alapozol, mert elég sokszor mellébeszél. Jó vezető, karakteres alkat, nem engedi, hogy elnyomják, és kész harcolni az elveiért. Jól kijön mindenkivel, nem szereti megkülönböztetni az embereket, mindenkit egyenrangú félként kezel.
Összességében egy átlagos, amerikai pasas.

Nem mondaná magát egy adonisznak, ha a külsejéről van szó. Megfordulnak utána a hölgyek, de inkább hírnevének, mint külsejének köszönheti, legalább is, ő így gondolja. Sportos alkat, nem veti meg a mozgást, van rajta izom, nem szereti elhanyagolni magát.
Ruházatban sem válogatós, jöhet neki minden. A rövid sortoktól kezdve a farmeron át pizsamáig bezárulva mindent magára ölt. Mikor milyen a kedve.

HOBBI: Gitár és az éneklés a minden. Emellett szívesen elszórakozik a gyerekekkel, mindig szeret a közelükben lenni.
CÉLOK: Vágya, hogy minél több fiatalnak átadhassa a tudását.
Történet
Kényelmes karosszékemben üldögélek az irodámban. Odakinn hét ágra süt a nap, a madarak csicseregnek, én még sem érzem túl jól magam. Ideges vagyok, hiszen holnap érkeznek a gyerekek, akiket a táborba felvettünk.
Pillantásom az asztalommal szemben lévő falra esett, ahol egy aranyozott keretben, elődöm nézett rám, hatalmas, megnyugtató mosollyal.
Eszembe jutott, hogy anno, mikor én jöttem erre a helyre diákként, mennyire izgatott voltam, de ez a mosoly, képes volt megnyugtatni. Most is, talán sikerült egy picit, mégis a gyomrom görcsösen szorult össze.
Ez a tábor első nyara, mikor más vezeti, mikor másnak a vállát terheli minden, vagyis az enyémet. Bíznom kell benne, hogy nem történik semmi.

Gondolataim messze szálltak. Végig gondoltam életem minden percét, amire éppen emlékeztem. Első iskolai napom, a gimnázium nehéz éveit, aztán az a pillanat ugrott be, mikor megláttam a levelet.
Summer camp egy új lehetőséget nyitott felém. Nem tagadom, soha nem voltak valami jók a tanulmányi eredményeim, nem szerettem tanulni. Nem vagyok egy ostoba ember, csak a tanuláshoz mindig lusta voltam.
Ám a zene, az éneklés más tészta.
17 éves koromban kerültem a táborba, az volt az első nyara a helynek. Imádtam minden napját amit itt töltöttem el. Emlékszem a nyár végén majdnem elbőgtem magam, amiért haza kellett menni.
Alex, az elődöm, a nyár végi versenyre elhívott pár producert is, hiszen ez a hely nem csak arról szól, hogy jól érezd maga, hogy tanulj, hanem ez segít abban is, hogy valóra váltsd az álmod.
Az egyiknek megtetszettem, mert felajánlotta, hogy felvegyünk pár demót a stúdiójában. Nem tettem világhírre, de Amerika szerte ismerik a nevem.
Mikor hallottam az öreg haláláról, azonnal a tábor jutott eszembe, és eldöntöttem, hogy nem hagyhatom veszni. Nem volt alkalmam ez után többet a táborban lenni, hiszen akkoriban a 17 éves kor volt a felső határ. Hírnevemből befolyó összegek segítségével, megvettem a helyet, felújíttattam, és eldöntöttem, tovább viszem mindazt, amit Alex megálmodott.
Most már csupán egy nap. Egyetlen nap választ el attól, hogy kiderüljön, jól döntöttem-e.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lionel Jones Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lionel Jones   Lionel Jones EmptyHétf. Jún. 01, 2015 11:52 am

Elfogadva




Kedves Lionel,
mit is mondjak, nehéz nem elfogultnak lennem, hisz tudod, hogy imádlak, ahogy a szavakat is, amik az ujjaid által keletkeznek.
Nincs ez másképp az Et-del sem. Én kimondottan szeretem, hogy nem egy kilométeres irománnyal állok szemben, csak tényleg annyival, amennyit egy adott helyzetben a karakter is elmondana egy idegennek. És bizony itt jön a kíváncsiság is, hogy mi lehet még itt a háttérben, de remélem, idővel majd erre is rájövünk.
Na, de addig is, nyomás Igazgató úr, zabolázd meg a szabályszegőket! *-*

Csak előtte foglalj avit, az arra kijelölt topicban. Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Lionel Jones
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Seth Jones
» Selena Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: