KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Játékostárs kereső  Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Játékostárs kereső  Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Játékostárs kereső  Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Játékostárs kereső  Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Játékostárs kereső  Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Játékostárs kereső  Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Játékostárs kereső

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2015. May. 28.

Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyCsüt. Május 28, 2015 7:23 pm

Ha éppen nincs kivel játszanod, itt keresgélhetsz, vagy akár te magad is hirdethetsz. Jó ha tudod, hogy itt senki sem harap, szóval írj rá bátran a kiszemeltedre!
Vissza az elejére Go down
https://summercamp1.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyKedd Jún. 02, 2015 10:18 am

Sziasztok lányok, fiúk!

Legelső játékaimhoz keresek vállalkozó szellemű egyedeket, akik lehetnek egyaránt lányok, fiúk is. A hajfonásoktól elkezdve a festésig mindenhez értek. - Na jó azért nem mindenhez, csak vicc. - Szóval ha nagyon unatkozol és még sosem játszottál ki olyan játékot ahol éppen valaki tökéletessé varázsolja a hajad akkor itt a lehetőség rá. - Ezt inkább csak lányoknak ajánlom, fiúknak elég ciki volna, de náluk a hajfestést simán bevállalom ha nincs más megoldás xD. - Oké, oké befejeztem a dumát, szóval a lényeg a lényeg, ha unatkozol és neked sincs játékostársad akkor küldj el pm-t és a részleteket ott megbeszéljük. Very Happy


Oké, egyelőre elkeltem! De ne aggódjon senki se, lesz még alkalma kikezdeni velem! Very Happy Na jó, csak vicceltem a kikezdéssel. Razz


A hozzászólást Lysander Collins összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 02, 2015 4:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyKedd Jún. 02, 2015 12:39 pm

Újdonsült énektanár játékra jelentkezik^^
Lehetsz tanár, diák bármilyen szakról, alkalmazott, vagy csak egy városlakó, akit elém vetett a (bal)szerencse ha énekelnél, buliznál, vagy csak lazulnál egyet, vagy bármi más, keress fel pm-ben bátran Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyKedd Jún. 02, 2015 3:20 pm

Beállok a sorba, akármi szóba jöhet, csak dobj egy pm-et, és megbeszéljük. ^^

egyelőre elkeltem


A hozzászólást Kate Harper összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 02, 2015 8:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyKedd Jún. 02, 2015 3:22 pm

Egy játékom van, de még egyet be tudok vállalni, hogyha valakinek kellek. Csempészhetünk mókust a táborba, vagy fürödhetünk éjjel a tóban, én mindenben benne vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyKedd Jún. 02, 2015 7:30 pm

Nahát akkor... ha valaki szeretne magára varratni valami gyönyörűséget, állok rendelkezésre ^^

Vagy akár a városban is összefuthatunk, csak úgy, mert miért ne ^^

Szó mi szó, játszanék Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptySzer. Jún. 03, 2015 4:44 pm

Sziasztok! Smile

Én is beállok a játékostárs keresők sorába. Bármire nyitott vagyok, sőt kifejezetten örülök, ha esetleg van valami konkrét ötleted.^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptySzer. Jún. 03, 2015 6:50 pm

Én is vihető/rabolható lennék játékra Very Happy Ha valakinek kedve támadna rajzoltatni velem egy arcképet, kedvenc állatot vagy valami mást, szívesen elvállalnám Very Happy De jelentkezhet a merész vállalkozó az új múzsámnak is Very Happy Vagy csinálhatunk valami mást is, természetesen, mindezek ára csak egy PM ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyPént. Jún. 05, 2015 2:26 pm

Lelkes jelentkezőt várok bármelyik nemből, aki szívesen játszana velem. Egyenlőre a kezdő játékom tudom felajánlani aztán ha időm engedi vállalok többet. Játékostárs kereső  557811187
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyPént. Jún. 05, 2015 10:23 pm

Halihóó Játékostárs kereső  3169208220
Akinek van kedve játszani, dobjon meg egy üzivel Játékostárs kereső  1936880833 awwww Bármiben benne vagyok Játékostárs kereső  676360652 Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptySzomb. Jún. 06, 2015 6:21 am

Én is beállnék a sorba. Mivel még friss husi vagyok, még csak egy játékba tudtam belekezdeni, de többre is van energiám, szóval, ha akarsz játszank csak dobj egy PMet Very Happy


A hozzászólást Cole Campbell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 08, 2015 9:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptySzomb. Jún. 06, 2015 10:12 am

nem teljesen százas milliárdos feleség keresi partnerét akivel valami botrányosat csinálhatnának unaloműzés céljából.

repüljenek azok a pm-ek !
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptySzomb. Jún. 06, 2015 1:48 pm

Hello- bello!

Nekem nincs valami jó dumám, ha játékostársat keresek. Igazából bárkivel játszanék, aki be mer velem vállalni egyet.Very Happy Kezdek is, aránylag gyorsan válaszolok. Hát dobáljatok a pm-ekkel.Very Happy

Effy


Elkeltem! Triplán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyHétf. Jún. 08, 2015 12:08 am

Keresnék vállalkozó szellemű egyedeket, akik bevállalnának velem egy játékot. Ígérem nem harapok, azaz.. szóval bárhol, bárkivel - igen épp veled - , bármikor játszok. Csak egyetlen pm az ára Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyHétf. Jún. 08, 2015 5:24 am

Állatkerti gondozó is szívesen fogad pm-eket. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyHétf. Jún. 08, 2015 1:59 pm

Sziasztok!(: Beállok a sorba, én is vihető vagyok egy játékra  Játékostárs kereső  676360652
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyHétf. Jún. 08, 2015 2:15 pm

Végre én is elkészültem, és játékra készen vagyok Smile Szóval rabolható vagyok egy-két játékra Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyHétf. Jún. 08, 2015 4:16 pm

Sziasztok! Very Happy

Játékostársat keresek, olyat, akivel hosszabb időtartalmú, szoros barátságot alakíthatok ki, hogy ne legyek annyira elveszve a táborba. Smile
Bárkivel szívesen játszom, egy pű az ára mindennek Very Happy


Gyors kör volt, köszönöm a Lányoknak Játékostárs kereső  3169208220
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyKedd Jún. 09, 2015 11:36 am

Na akkor én is jövök és játékra kínálom magam. Bárki, bárhol bármit... Ha van kedved egy kissé szeleburdi de amúgy cuki és aktív sráchoz, ne habozz, dobj meg pm-el, jelezz kischaten, nagychaten füstjelekkel ahogy csak akarsz. Peace!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyVas. Jún. 21, 2015 4:58 pm

Egy vagy akár több, bátor jelentkezőt keresek, akik vállalkoznak rá, hogy az én nem túl beszédes lánykámból, legalább egy-két magas hangot kicsaljanak. Játékostárs kereső  2967154605 Megjegyzem, nehéz eset a leányzó, de annál érdekesebb, azt hiszem, egy próbát igazán megér! Játékostárs kereső  676360652 Jelentkezőket nemtől, kortól függetlenül várok, csak vágjatok hozzám valami keményet és a tiétek vagyok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptySzer. Jún. 24, 2015 4:13 pm

A tábor doktornője pácienseket keres, hogy megkezdhesse a rendelést. Nem kell félni, nem fog fájni...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptySzomb. Jún. 27, 2015 9:13 pm

Free fucks, bitches... (nemviccelek Cool ) szóóval, aki elkapna hátulról valami jó kis játékra, az dobjon meg egy pm-mel, és megdumálunk mindent.

egyelőre elraboltak ^^"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyHétf. Jún. 29, 2015 7:29 pm

Én is elvihető vagyok egy-egy játékra. Tetoválok, piercinget szúrok, vagy csak iszogatok veled, ami éppen kell Very Happy Nem harapok ám nagyot....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyHétf. Júl. 06, 2015 2:33 pm

Szabad vagyok, játékra kész! Smile

Gyorsan elkapkodtak! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  EmptyHétf. Júl. 13, 2015 11:00 pm

Játszanék, bárkivel, bármit, tényleg.
Ha te is játszani szeretnél és felkeltette érdeklődésedet szerény személyem, ne habozz, ragadd meg azt a billentyűzetet és írj egy pm-et. Csak bátran! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékostárs kereső  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső    Játékostárs kereső  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Játékostárs kereső
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdetek :: Hírek, kérdések-
Ugrás: