KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Ms. Britanov Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Ms. Britanov Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Ms. Britanov Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Ms. Britanov Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Ms. Britanov Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Ms. Britanov Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Ms. Britanov

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Britanov Empty
TémanyitásTárgy: Ms. Britanov   Ms. Britanov EmptySzer. Jún. 17, 2015 12:53 pm

Angelique Britanov




Név
Angelique Athen Britanov, Angel
Szül. hely, idő
1995.03.02, New Orleans
Kor
20
Csoport
Énekesek
Avatar
Candice Accola

Tulajdonságok
Angyal. Komolyan, ezt a nevet kaptam? Ilyen jellem mellé? Ezt a szüleim sem gondolhatták komolyan. Már bebizonyítottam, hogy halálom után a pokolban leszek a sátán szeretője. Végül is... ő is angyalnak kezdte.
Szőke, mellkasig érő dús hajkoronám szokott legtöbbször szembetűnni a társaságnak. Rossz fényviszonyban szinte albínó hatást kelthet, de mindenki nyugodjon meg... nem vagyok az. Csak a hajam olyan. Néha. Ugorjunk! Szemem kék, mint a tenger, vagy inkább, mint az ég. Igéző pillantásokkal tudok hatni az emberekre, hiszen őszinte a kisugárzásom. Arcom gömbölyded, nincs beesés az arccsontom között. Dús ajkaim rózsaszín pigmentekben gazdagok, bár úgy vélem ez természetes. Orrom pedig tökéletes összképet ad az arcomnak. Tisztában vagyok az erényeimmel, de nem dobom őket közszemlére. Utálom, ha valaki nézeget, azt meg főként, ha utánam fütyül. Ne a domborulataimat szeresse, hanem engem. Vékony testalkatomért megdolgozok, bár alapból is ilyen lennék. Jobb félni, mint megijedni.
A kékségek pedig egy vadóc lányt rejtenek. Én vagyok a bulimiás, azaz a buli mániás, ahogy egy kedves barátnőm mondja. Nem veszek semmit magamra, mindig van valami frappáns visszavágásom. Könnyen barátkozok, mert közvetlen vagyok. Megosztó személyiség vagyok, mert van aki gyűlöl, de van aki pont amiatt imád, ami miatt mások utálnak. Hangos vagyok, de ezt nem bánom. Nem tetézem érzéseimet. Hazudni nem szoktam, csak ha nagyon muszáj, bár nem mintha annyira érdekelne kiket bántok meg. A barátaimat imádom, mindig kiállok mellettük. Az ellenségeim pedig összetehetik kezeiket, ha velem kerülnek egy légtérbe. Meglehetősen intelligens vagyok, bár ezt mindenki tudta. Mindemellett pedig én vagyok Miss. Instagram, mármint szoktak így hívni. Imádom az Instagram fiókom, naponta több képet is posztolok, ha tudok. Nem tudom, valami káros szenvedély ez, de sokkal jobb, mint a drogok vagy az alkohol. Ó, alkohol! Nagyon jóban vagyunk, de tudom a tisztes távolságot tartani. De ha egyszer mi találkozunk... ott lesznek dolgok. Hiszen az adja meg a bulihoz a hangulatot! Ne hülyéskedjünk már...
Mit mondjak még... ó, meg is van! Az éneklés a kedvenc időtöltésem. Kiskorom óta angyali hangom van. Talán ez az egyetlen mennyhez kapcsolódó bennem. De nem csak ez az énem van. Van egy nagyon aranyos, kedves Angel is bennem. Nem, nem vagyok skizofrén, se semmi, legalábbis papírom van róla, hogy normális vagyok pszichiátriai téren. Tudok érzelmes is lenni, ha nagyon az a pillanat van. Nekem is vannak rossz napjaim, hiszen emberből vagyok. De általánosságban egy mosolygós, nagyszájú cukorbomba vagyok, aki mindenkinek mosolyt csal az arcára. Lássuk, hol a te szép mosolyod?
Történet
Fejfájósan estem ki az ajtón. Majdnem szétrobbant az agyam, annyira vad volt a tegnap éjjel. Amint hazaértem már dőltem is be az ágyba, nem foglalkoztam semmivel. Anyám elutazott, így az öcsémet nekem kell őriznem. Bár nem mintha annyira rám szorulna, hiszen már tizenhetedik életévét tölti. Ő meg már megszokta, hogy néha elengedem magam és másnapos vagyok. Ez szerintem minden fiatalnál természetes, főleg, hogy tegnap egy lánybúcsú volt. Nem is emlékszem rá teljesen, de azt hiszem valami pasas is volt ott, de én hazajöttem. Nem díjazom ha gumibugyis csávók ugrálnak az ölem fölött, tekintve, hogy már régóta van kiszemeltem. Igen... őt elviselném gumibugyiban az ölem fölött ugrálva. Határozottan.
Komótos lépésekkel indultam a fürdőszoba felé, de mikor a kilincset megfogtam, nem nyílt. Aha. Ez az anyaszomorító már megint bent van.
- Hé! - dörömböltem az ajtón. - Ha nem engedsz be, nagyon megbánod! - támasztottam fejemet az ajtónak, hátha a hűs faanyag kicsit segít rajtam. De nem, nem segített.
- Hagyd már abba! Mindjárt kész vagyok. - morgott vissza. Gondolom megint bent ül és sms-ben hülyít valami lányt. Azt hiszem több lányos van az öcsémben, mint bennem. Nálam a mindjárt az pár perc, nála órák kérdése.
- Oké, hogy megegyeztem anyuékkal, hogy a kedvességemmel foglak megölni, de nem ölhetlek meg ahelyett? - fordítottam hátat az ajtónak, majd hátamat odatámasztva lecsúsztam a földre.
- Mi van, már megint fáj a fejed? - röhögött bent, hallottam. Mindig jót szórakozik a szenvedésemen. Hát nem imádni való? Inkább élnék egy marék homokkal. Egy homokszembe több kedvesség szorult, mint ebbe a nyomorultba.
- Ha-ha! - duzzogtam. Tudja, hogy utálom amikor ezzel szívat. - Remélem születik kistestvérünk! Akkor visszakapod azt a tizenhét év terrort, amit én kaptam tőled! Hogy dög... - fojtottam el az érzéseimet inkább. Szeretem az öcsémet, de lehetne sokkal megértőbb is velem szemben. Különben elbúcsúzhat a mogyoróitól.
- Mondd csak ki, Angyalkám, halljam! - szórakozott bent továbbra is rajtam.
- Ó, hogy az a...! - álltam fel a helyemről, majd az ajtóval szemben lévő falhoz álltam. Nekikészültem, majd sprintelésből elkezdtem szaladni az ajtó felé. Mit akartam? Betörni. Csak... az öcsém épp akkor nyitotta ki, így nekirohantam. Ő pedig erre nem készült, és feldőltünk mindketten.
Egy ideig mindketten csendben voltunk, halkan nyöszörögtünk a meglepettségtől és az eséstől. Bár én még mázlista voltam, mert az egyetlen testvéremre estem, de ő meg a hideg, kemény csempepadlóra. Van Isten! Ó, igen. Ez kellett nekem reggelre.
- Ne vedd sértésnek, de te vagy az utolsó csaj, akivel fetrengnék. - dobott le magáról, majd felült. Hátranézett rám, majd kedvesebb arckifejezést vett fel. - Jól vagy? - vonta fel a szemöldökét. Majdnem elhittem, hogy tényleg érdekli.
- Ja. - hasamon feküdtem, fejemet a padlón pihentetve. Jó hideg volt, jól esett. Úgyis nyár van, nagyon meleg van már. - Megkérhetlek valamire? - emeltem fel a mutatóujjam, hogy csak egy dolgot kérnék.
- Mire? - furcsállta, hogy most hirtelen segítséget kérnék tőle. Igen, ez ritka alkalom. Mindent megoldok magamnak, de ezt nem tudom.
- Ölj meg. - szenvedtem, persze még mindig a fejfájástól. Forgolódtam a földön, mintha csak magamat akarnám szórakoztatni ezzel, de reméltem, hogy ezáltal megkegyelmez az élet és megöl. Hiszen az élet odaadhatna ajándékba a halálnak. Az Élet és a Halál régóta szerelmesek, és az Élet megszámlálhatatlan ajándékot küld a Halálnak, ki megtartja őket, s őrzi őket... örökre.
- Nem. Mindjárt tábor lesz, te meg képes lennél most meghalni? - nevetett fel. Imádja, ha a halálvágyamról van szó. Azon is nevet, ha éppen az ő életének akarok véget vetni. Nem lennék vele kegyes, az biztos.
- Tényleg, a tábor! - csillant fel a szemem, s hirtelen kaptam fel a fejem. Igen, a Summer Camp idén igényt tart rám is! Nagyon régóta oda vágyódok, most pedig itt az esélyem. - Össze kell pakolnom! - tápászkodtam fel gyorsan, majd elfutottam a szobámba a bőröndömhöz.
- Hülye lány. - fogta a fejét az öcsém, majd inkább visszafeküdt a csempére. Nem csodálom. Tényleg eléggé hülye vagyok, de mindenki szeret. A Summer Camp-ben mindenkit leveszek a lábáról, ezt garantálom!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ms. Britanov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ms. Britanov   Ms. Britanov EmptyPént. Jún. 19, 2015 11:06 pm

Elfogadva




Először is ne haragudj, hogy ennyit kellett várnod, hogy valaki megnézze a lapodat. Sajnáljuk is nagyon magunkat ezért.
A jellemed tetszett nagyon. Szép neved van, nekem tetszik nagyon Smile
Ez a sok bulizás egyszer meg fog ártani! Elhiszem, hogy milyen rossz lehet a tesóddal.
Legközelebb kérlek figyelj oda, hogy a párbeszédeket valahogy emeld ki. Színezd be, rakd vastagba vagy bármi, csak ki legyen emelve! Nem szeretem, ha nincs kiemelve az a rész.
Foglald le a szőkeségedet, aztán irány a tábor, és óvatosan a bulizással ám Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Ms. Britanov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: