KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Gavriel F. Dixon Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Gavriel F. Dixon Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Gavriel F. Dixon Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Gavriel F. Dixon Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Gavriel F. Dixon Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Gavriel F. Dixon Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Gavriel F. Dixon

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Gavriel F. Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Gavriel F. Dixon   Gavriel F. Dixon EmptyHétf. Jún. 08, 2015 10:57 pm

Gavriel Felix Dixon




Név
Gavriel Felix Dixon
Szül. hely, idő
Svédország, Sundsvill, 1992. 08.27.
Kor
23
Csoport
Zenész
Avatar
Tobias Öberg

Tulajdonságok
Hát tudod, én egyike vagyok azon embereknek, akiknek nincs kifejezett stílusa. Azaz, mindig más, időszakonként változik. Voltam szőke, barna, fekete, vörös, melírozott... most épp gyömbér barna a hajam, és szürkészöld a szemem. Ez eredeti szín, oké? Nos ugyanez érvényes az öltözködésemre is. Volt fekete korszakom, naná, melyik tininek ne lett volna, aztán ott volt a fehér mánia, és a szürke... szóval elhiheted eléggé változatos a szekrényem. Most a viszonylag laza, kényelmes, mintás, bandás dolgokat hordom agyba főbe, és olyan koronát csinálok a hajamból. Vágod, ugye? Hajvasaló, fésű és mérhetetlen mennyiségű hajlakk kell csak hozzá. Néha sminkelek is, szolidan, de nem mindig van kedvem ehhez. Attól függ milyen lábban kelek fel, de tényleg. Annyira hangulatember vagyok. Szóval, alapvetően azt mondanád rám, hogy olyan minden lében kanál, és ebben van is valami. Nem vagyok kifejezetten idegesítő, sőt általában cuki fejem van. Megvan a magam véleménye, de nyitott vagyok a világra, és nem olyan begyöpösödött seggfej mint az emberek nagy része. Sok minden érdekel, tudod, a pszichológia, az irodalom a zene... az írás is sokszor... de csak egy hangszeren játszom, ritmusgitáron és kb két dallamot képes vagyok elpötyögni egy zongorán is. Bár annak ellenére, hogy zenésznek neveznek, nem élek olyan életet, mint a nagyok. Olyan buli, pia, nők és még több buli, még több nő, drogok és más... Nem, igazából én megvetem ezt a formát, nem ér semmi annyit hogy tönkretegyem az életem húsz évre előre, amikor majd járhatok elvonóra, meg öregek otthonában. Nem érti meg, érted? Szóval ez vagyok én, ilyen kis hiperaktív jelenség.

Történet
Hey, haver üdvözöllek a csatornámon, Gavriel vagyok, avagy Felix, ahogy jobban tetszik.

Tehááát hölgyeim és uraim, engedjétek meg hogy bemutatkozzam. Gavriel lennék, zenész, dalszövegíró, vlogger, amatőr riporter és youtube celeb ahogy nevezik mostanában, bár ez olyan leíró kissé nem? Na mindegy! Ez lennék én, itt élek Sundsvillben ebben a csodálatos városban, ha még nem jártál itt, mindenképpen gyere el egyszer. (Nem fizetett hirdetésünket hallottad.) Tehát 23 éves vagyok, és jelenleg levelezőn tanulok, és most kapaszkodj meg! Ülsz? Jól van helyes. Tehát, az a nagy helyzet, hogy meghívtak a summer Camp-be. Ember érted?! A legtöbb híresség átesik ezen a táboron, és meghívtak oda! Hát komolyan nem jutok szóhoz, mióta kibontottam a levelet ezres fordulatszámon pörgök, nem lehetek ekkora mázlista! Tényleg nem. Ez egy fairytale, vagyis hogy mondják ezt szebben? Na, gyerünk, már majdnem megvan... jah igen. Tündérmese. Ez az, ezt kerestem.

És ez még nem minden. Ez a tábor egy lehetőség, egy olyan lehetőség, amit égbekiáltó bűn lenne kihagyni, és nem is gondoltam volna hogy valaha is meghívnak ide. Mondjuk éppen csak elérem a korhatárt, mert ha jól tudom 24 éves korig lehet, de én csak augusztusban leszek annyi szóval még éppen beférek! El sem hiszem ember, komolyan. Jó jó, tudom hogy neked ez nem olyan nagy szó, de nekem igen. Lehet hogy itt találom meg a karrieremhez vezető létrát, a kapcsolatok, a hely, a résztvevők.... Olyan izgatott vagyok. elképesztő, ez ez egészen hihetetlen.

Nem hagyok itt semmit, úgy értem nincs testvérem, és háziállatom se nagyon van, meg barátnőm sincs, na nem mintha nem lenne kedvem csajozni vagy akármi, egyszerűen csak úgy érzem elég nagyok az elvárásaim, és nem képesek megugrani de nem adom alább. Azért az ember fiának legyen már egy tartása, amit elvár másoktól is. Ez olyan emberi dolog szerintem, nem vagyok benne biztos hogy lesz valaha olyan nő aki ezt megugorja. Nincs kifejezett zsánerem, tudod? Nem a külső számít, na persze nem vagyok fából, én is megnézem a szépet, és a formás mellek és fenekek igazán szívderítőek, ahogy a könnyű flörtök és könnyű éjszakák, és távoli reggelek, de ez nem életstílus, nem akarok így élni folyton. És amúgy, felháborítóan nem bírom az alkoholt, tudom ciki manapság, de ez van, könnyű az asztal alá inni. És azt is tudom, hogy olyankor vicces dolgokat csinálok, és a chellengeket is. Ilyen kis poénos kihívások, keress rá a csatornámon, fent van pár.

Szóval, ha tetszettem neked én, a hangom, a beszédem, a szövegem, akármim, ne habozz iratkozz fel, lájkold a videót, oszd meg facebookon, twitteren, google+-on vagy ahol akarod, és szeretnéd, és ne feledd, találkozunk a jövő héten, amikor a táborból fogok jelentkezni.

Heeeeeey.

Vissza az elejére Go down
Lionel Jones

Lionel Jones


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2015. May. 31.
Age : 35
Tartózkodási hely : Summer camp

Gavriel F. Dixon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gavriel F. Dixon   Gavriel F. Dixon EmptyKedd Jún. 09, 2015 9:54 am

Elfogadva!



Üdv, Gavriel!
Nagyon aranyos karaktert hoztál nekünk, ami kimondottan jót tesz majd a táborunknak. Biztos sok barátot találsz majd és a továbbiakban is fejlesztheted hírneved.

A karaktered elfogadom, már csak foglald le az arcát és mehetsz játszani!
Vissza az elejére Go down
 
Gavriel F. Dixon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: