HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Kenneth & Chris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Chris Campbell

Hozzászólások száma :
32
TémanyitásTárgy: Kenneth & Chris   Szomb. Jún. 06, 2015 1:22 pm

Kenneth & Chris;
Lakótárs, vagy mi a szösz

M
ég jó, hogy a táborvezető szólt, hogy idén kapok szobatársat. Hurrá,hurrá. Nem mintha nem örülnék ennek, csak hát mégis. Tavaly is, meg az idei évnek az eddig szakaszában tök jól megvoltam én egyedül is, meg ha valakinek kellett néha máshol aludnia, pont jó volt nálam. Na meg az, hogy hogy fogja az illető kibírni a rendetlenségemet? Ez egy olyan pont, amit muszáj lesz átbeszélnünk. Ha jól emlékszem, ma érkezik meg a táborba, szóval az remélem délutánt jelent, mert szokásomhoz híven, elaludtam, és még a szobát is rendbe kellene tennem. Neki is állok rendet rakni, mivel szerintem nincs cuccom, ami rendesen el lenne pakolva. Miután kész lettem, jöttem reggelizni, még pont időben, maradt még egy kevés a kedvenc műzlimből.
Nem sietek, komótosan battyogok vissza a menzáról a szobámba. Pontosabban a szobánkba. Ugyanis, mikor belépek a helyiségbe, ott áll egy srác, motyóstul, mindenestül. Kicsit udvariatlannak tűnhetek, ahogy ott állok, és némán bámulok rá. Megrázom a fejem, elvigyorodok, és odalépek a sráchoz. Szia. Chris vagyok.- nyújtom a kezem üdvözlésképpen. Gondolom, te vagy az új szobatárs. Örülök, hogy megismerhetlek. És amúgy,bocs a kupi miatt.- vigyorgok bűnbánóan, ahogy kiejtem az annyiszor ismételt szót. Az ágyamra huppanok, hátamat a falnak vetve, és figyelem a srácot, ahogy épp berendezkedik.

I hope you'll like it.Smile

~~¤Summer Camp¤~~

Ha énekelsz élsz...
...ha élsz, énekelsz.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kenneth Eriksen

Hozzászólások száma :
16
TémanyitásTárgy: Re: Kenneth & Chris   Vas. Jún. 21, 2015 11:16 am

Ahhoz képest, hogy közel három hete készülődök ide, az utazás meglehetősen... átlagosan telt. Mit szépítsem, elaludtam a vonat ablakának dőlve, és a velem utazó idős hölgy legnagyobb örömére kifejezetten fájdalmasan kellett lefejtenem a képemet onnan. Ha elkapom azokat a kis mitugrászokat, akik odakenték a fejem az ablaküveghez, nem állok jót magamért. Most meg úgy beszélek, mintha én lennék az öreg macskás néni. Fasza.
Őszintén szólva, egy kissé aggaszt ez az egész táborozós miazma. nem vitatom, hogy jó lehetőség, de hirtelen felbuzdulásra még a munkámban is felmondtam (nem akartak ugyanis elengedni a nyárra), és egy kissé tartok attól, mi lesz, ha ennek a kellemes kis buboréknak egyszer eljön az elkerülhetetlen pukkanása. Mert, hogy vége lesz egyszer, az biztos. Még Ragnarök is a végét jelezte valaminek. Ja, a világnak. Meg vagy hét, egymást követő télnek. Nem hiszem, hogy attól Californiában tartanunk kellene.
Ahogy belépek a bungalóba, azt azért látom, hogy a pénzt nem spórolták, és valószínűleg ez lesz a legjobb hely, ahol egész eddigi életemben megszálltam. Ledobom a cuccaimat – egy nagyobb kézitáska ruhákkal és egy kisebb a különböző létszükségleti dolgokkal teletömve, mint például egy jegyzetfüzet az írásoknak, a lassan öt éves telefonom és két-három könyv, ezekből az egyik írástechnikai –, majd követem a példájukat, és a saját valagam is leteszem szépen. Most, hogy az utazásnak a végére értem, körbenézek, és eltölt egyfajta elégedettség. Basszus, ennél rosszabb dolgok is történtek már velem. Szerintem a padló is laminált...
Nem marad sok időm a töprengésre, valaki ugyanis megérkezik. Alig marad időm felugrani az ágyról és úgy tenni, mintha nyakig lennél a kipakolás műveletében, amikor belép a srác. Srác... idősebbnek tűnik nálam, bár valószínűleg nem sokkal. Megfordulok, pontosan akkor, amikor felém lép.
– Hey. Kenny – rázom meg a felkínált kezet. Remek szociális képességeimről egyszavas mondataim tanúskodnak, de amint ez leesik, máris igyekszem korrigálni. – Mármint az a nevem. Örülök, hogy megismerhetlek. Áh, ne aggódj, láttam már rosszabbat is. Te mióta vagy itt?
Chris Campbell

Hozzászólások száma :
32
TémanyitásTárgy: Re: Kenneth & Chris   Vas. Jún. 21, 2015 12:30 pm

Kenneth & Chris;

Alapból szimpi a srác. Nem hőbörög a kupi miatt, ez már alapból jó pont, ha még ő is olyan nagyon "rendszerető" lesz, mint én, az csak hab lesz a tortán.
Amíg ő pakol - ne érezze magát frusztrálva, hogy végig őt bámulom - átfutom gyorsan a közösségi oldalakat, ezért beletelik egy jó fél percbe, hogy leessen, én lettem megszólítva. Én is örülök. És ezt kifejezetten örömmel hallom, hogy láttál már rosszabbat. Csak nem te is hasonlóképp "pakolsz el"? - kérdezem a srácot kaján vigyorral a képemen. Reménykedni mindig szabad. Mióta vagyok itt? Ezt hogy érted? - teszem fel hangosan is a gondolatmenetem második felét. Hat hete jöttem meg, akkor még eléggé kihalt volt a tábor. - gondolok vissza azokra a felettébb unalmas, ámde annál csendesebb reggelekre, délelőttökre. Egyébként ez a harmadik nyaram itt lent. - Azta, ez azért nagyon fura. Mármint tök jó belegondolni, hogy milyen régi táborozó vagyok, de mégis, nem tartozom már a legfiatalabbak közé.
Naa, de ne csak én meséljek magamról itt, még azt hiszed, hogy valami egómániással fogsz együtt lakni egész nyáron. - vigyorgok széles mosollyal az arcomon a fiúra, majd arrébb dobom a töltőre felrakott telómat. Kezdetnek mesélhetnél arról, hogy hogyan kerültél ide, mi az első benyomásod, meg hát az egyik legfontosabb. Milyen csoportba jöttél? - vonom fel a jobb szemöldökömet, és így tekintek a fiúra. Emlékszem, ezeket az idekerülésem napján tőlem is megkérdezték. Amúgy... -folytatom, mikor mindegyik előbb feltett kérdésemre megtudtam a választ - Ha gondolod, cserélhetünk telószámot, és akkor elérsz, ha esetleg társaságra vágysz, keresel valamit, és segítség kell, vagy ha épp részeg vagy, és nem tudsz bejutni a házba. Mit szólsz? - hozom fel példának néhány személyes tapasztalatomat, miközben a figyelem a pakolászó srácot. Még mindig szimpi nekem, talán nem isl esz olyan rossz, hogy idén lesz szobatársam.

Smile  Cool

~~¤Summer Camp¤~~

Ha énekelsz élsz...
...ha élsz, énekelsz.

Kenneth Eriksen

Hozzászólások száma :
16
TémanyitásTárgy: Re: Kenneth & Chris   Vas. Jún. 21, 2015 5:01 pm

Néma csöndben pakolok, és örülök, hogy nem szakít félbe, mert akkor valószínűleg totálisan elvesznék. A helyzet ugyanis az, hogy bármennyire remek figyelemelterelési stratégia ez a pakolászás, igazából halovány lila segédfogalmam sincsen arról, mit hova rakjak. Ezért aztán csak a bőröndből pakolok ki az ágyra, hogy onnan majd elrakjam valamelyik szekrénybe. nem kérdezem meg, melyik az övé. Hülyeség, de túlságosan is triviális dolognak tűnhet ez az első beszélgetésünkhöz.
– Annyira nem, de nem zavar. Ameddig legalább alkalmasint összerakjuk, hogy aztán ismét széthordhassuk és semmi nem támad meg a kupi mélyéről, én jól tűröm – felelem vigyorogva. Ha az ember heti hét nap dolgozik, legalább tíz, de inkább tizennégy órákat (amiket aztán kilenc-tíznek számolnak el) rádöbben az elkerülhetetlen igazságra: nem tud rendet tartani. A viszont-kérdését nem értem, de rövidke gondolkodás után leesik, mire kéri a pontosítást. – Már arra gondoltam, hogy mikor érkeztél, ismered-e a helyet, ilyesmik...
– Az jó. Én zöldebb vagyok, mint a szomszéd kertje – vallom be őszintén. Nem mondom ki hangosan, de sejtheti, előbb-utóbb a segítségét fogom kérni valamilyen ügyben. Persze előtte háromszor nekirohanok fejjel, de az egy másik helyzet... Azt meg kell szokni velem kapcsolatban. Előbb ugrok le egy szirtről, minthogy megkérjem a puskás fickót, hogy ugyan, lője már le a medvét. Amikor magamról kérdez, megrándul a szám sarka, és hirtelen nem tudok mit mondani. Pedig nem annyira nehéz dolog bemutatni magamat, csak tudnom kell, mely témákat akarom egészen pontosan elkerülni.
– Hidd el, nem hinnélek egománnak. Bár, ha igaz, amit hallottam a táborról meg a sok kiemelkedő tehetségről, tuti van itt pár ember, aki azt hiszi, körülöttük forog a világ. – Megvonom a vállam. Ez nem para, a tehetség természetes velejárója bizonyos önközpontúság, és ez alól még én sem vagyok kivétel. – Seattle-ből jövök, és fel kellett mondanom a munkahelyemen... Szóval nem tudom, merre megyek majd tovább a nyár végével, de van még pár hónapom azt kitalálni. Egyébként író vagyok. – itt benyúlok a táskámba és előveszem a jegyzetfüzetem és átnyújtom neki. Ha belenéz közepesen ronda kézírással, egyik végüktől a másikig teleírt oldalakat találhat. Erről jut eszembe, lassan vennem kell egy újat, ez már majdnem betelt. Persze egy laptop lenne a legjobb, de ilyen luxuscikkekkel jelen pillanatban nem élek.
– Ez jó ötlet – bólintok. – És ha hozzászokok a helyzet, megismerem a járást, akár én is kisegíthetnélek ugyanígy. Apropó, kidolgozzunk valami módszer arra, ha a másiknak... vendége van?
Nem akarok hölgyvendéget mondani, mert hát a mai világban már fene sem tudja... Nem mintha a legkevésbé érdekelne, kihez-mihez vonzódik a srác, felőlem akár mókusokkal is paráználkodhat.
Chris Campbell

Hozzászólások száma :
32
TémanyitásTárgy: Re: Kenneth & Chris   Csüt. Aug. 27, 2015 1:51 pm

Kenneth & Chris;

Ez már egy jó kezdet, hogy nem valami rendmániás őrültet kaptam szobatársnak. Bíztatóan visszavigyorgok...mit is mondott? Kennethre. Talán. Ez így egy kicsit gáz. Ó, ne parázz, nem fog két hét sem kelleni, és már úgy fogod ismerni az egész tábort, meg a menetét, mintha ide születtél volna. Ami valójában ugye így is van. - mosolygok rá, és tovább rámolgatom egyik helyről a másikra a cuccaimat, majd vissza. Hát igen, ebben nem tévedsz, vannak itt olyanok, főleg az énekesek között, velük ne nagyon versenyezz önfényezésben, nagyon padlón fogsz maradni. Ja, tényleg, egyébként még nem is mondtam, én is énekes vagyok. - nevetek fel hangosan.
Érdeklődve veszem át a sráctól a - már nem kicsit viseltes - jegyzettömböt, és érdeklődve kukkantok bele. Néhol felhúzom a szemöldököm, bár ez nem segít sokat abban, hogy el tudjam olvasni a kusza sorokat, máshol elismerően hümmögök. Biccentve adom vissza a füzetet.

Ezt értsem úgy, hogy nem akarsz benyitni, amikor éppen valakivel fetrengek az ágyamon, a megszokottnál kevesebb ruhában? - viccelem el a dolgot, miközben átadom a telefonomat, hogy írja be a számát, meg amit akar. Igen, egyébként ez kultiválandó ötlet, és tetszik, hogy nem vagy perverz. Legalábbis annyira nem, hogy végig akard nézni mondjuk. - Kissé összerázkódom a gondolat miatt, de gyorsan el is hesegetem.
Jut eszembe! - kiáltok fel hirtelen, szerintem nem kis rémületet okozva a srácnak. Elkezdek kotorni a szekrény egyik felső polcán, amit csak a kezemmel érek el, a tartalmát már nem látom. Ide dobáltam be mindent, amit tavasszal a szobában találtam. Itt...kell...lennie..- dünnyögöm félhangosan.
Mikor megtalálom a keresett motyót, felvillanyozódva, vigyorral a képemen fordulok oda a sráchoz, és átnyújtom neki. Egy vadiúj, 250 lapos jegyzettömb. Tavasszal találtam, és hát szembe jutott, neked lehet, hogy nagyobb hasznodra válik, mint annak a polcnak. - bökök a hüvelykujjammal hátra a vállam felett.

Sajnálom, hogy ilyen sokáig húztam. Sad

~~¤Summer Camp¤~~

Ha énekelsz élsz...
...ha élsz, énekelsz.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kenneth & Chris   

Kenneth & Chris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal