HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Chris & Cole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cole Campbell

Hozzászólások száma :
33
TémanyitásTárgy: Chris & Cole   Pént. Jún. 05, 2015 10:43 pm

Végre elérkezett a nagy nap. Ma költözök be a táborba. Épp most ébredek. Fáradtan kászálódok ki az ágyból. Lassan kicsoszogok a fürdőszobába. Bezárom az ajtót magam után aztán lekapom az alsógatyám. Beállok a zuhany alá és megengedem a vizet. Annyira fáradt vagyok, hogy még énekelni sincs energiám. Jó sokáig engem a vizet, hisz lehet hogy ez az utolsó szuper tusolásom, mert ki tudja milyen fürdő van a táborban. Miután elkészültem kiszállok és megtörölközök. Beállok a tükör elé és gyorsan megcsinálom tökéletesre a hajam. Utána gyorsan megborotválkozok és indulok vissza a szobámba. Kinyitom a szekrényem és keresek valami ruhát. A jellememnek a legmegfelelőbb ruhát fogom kiválasztani, hogy már első nap lássák, hogy egy laza,menő, énekes vagyok. Felveszek egy fehér pólót, egy fekete nadrággal, egy fekete cipővel és egy farmerkabáttal, aminek az ujját felhajtom és még hozzá dobok egy napszemüveget is. Megragadom a bőröndöm és a családdal kimegyünk a reptérre. Ott elbúcsúzok tőlük majd felszállok a gépre. Egy gyors utazás utána megérkezek a táborba. Nagyon szép helyen van csak azt nem tudom, hogy most mi van, mert itt állok a bőröndömmel és azt sem tudom mit kell tenni. Hamar észreveszek egy ismerős alakot. Elindulok felé és megütögetem a vállát.
- Szia bátyó. -
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Chris Campbell

Hozzászólások száma :
32
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   Vas. Jún. 07, 2015 9:14 pm

Cole & Chris;
Még egy Campbell

Túl korán van. Talán nekem mindig túl korán van, vagy én nem tudom, de hogy kilencnél előbb nem tudok magamhoz térni, az is biztos. Hiába iszom nem egy bögrényi, nem kis adag teát, mégsem sikerül feléledni zombi üzemmódból. Persze már ilyen korán is fülig ér a szám - tudnám minek... - de a lényeg, hogy szép időnk van, és ma semmi dolgom nincs, egész nap lófrálhatok, énekelgethetek kedvemre, és lóghatok a többiekkel. Egy gyors üzi messengeren, és lezsírozva, hogy egy óra múlva tali a tóparton, felkészülve esetleges vízbelökésekre. Persze, jót röhögök magamban, remélem, hogy a lányok is hajlandóak lesznek belökődni az egyébként már meglepően meleg vízbe. Addig is, minek legyek kint egyedül, szombat reggel lévén még a kóbor fekete macska sem annyira hülye, hogy valami olyan dolgot műveljen, amihez energiára lenne szükség, szóval el is indulok vissza a szobámba.
Nem nagyon tudok mit kezdeni magammal, ezért csak fetrengek, és téblábolok, háromszor nézek be valamilyen különös oknál fogva, az egyébként semmi érdekest nem rejtő ágy alá, aztán végül mivel tényleg nem tudok mit csinálni, beállok egy gyors zuhanyra a fürdőbe. Úgyis fürdeni megyek, szóval boxer helyett bermudát veszek fel, nyakamba kanyarítok egy törcsit, - aztán rájövök, hogy póló is kellene, nem biztos, hogy le akarok égni. Aztán papucsban klaffogva kilépek az ajtón, és elindulok a kijelölt találkahelyre.
A társaság nagy része még nem érkezett meg, szóval azzal a pár emberrel kezdek el az élet nagy dolgairól társalogni, akik már nem alszanak pár perccel a tali előtt. Szállingózunk, és röhögcsélünk, mikor egyszer csak valaki megkocogtatja a vállam. Úgy fordulok hátra, hogy fogalmam sincs, ki lehet az illető, de mikor meglátom az illetőt, rögtön tudom ki az, és el is vigyorodok. Na szevasz öcskös. Mit keresel te itt?- pacsizok le közben a fiatalabb, és hát valljuk be, egy kicsit kevésbé populáris öcsémmel, és kérdőn nézek rá. Egy gyors bemutatást követően megkérdezem a többieket, hogy nem lenne-e gáz, ha velünk tartana, és erre invitálom az öcsémet is: Cole, épp a partra indultunk. Lenne kedved velünk jönni? - Vigyorgok rá kedvesen, hát teljen jól az első napja, ha már itt van.

Na, remélem elfogadhatóra sikeredett. Very Happy

~~¤Summer Camp¤~~

Ha énekelsz élsz...
...ha élsz, énekelsz.

Cole Campbell

Hozzászólások száma :
33
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   Hétf. Jún. 08, 2015 9:09 pm

Mikor a bátyám meglát eléggé meglepődik. Vigyorogva kérdi, hogy mit keresek itt, aztán lepacsizik velem.
- Nem emlékszel, hogy említettem, hogy én is vekerültem? Amúgy nem értem miért csodálkozol, hisz én vagyok a tehetségesebb, szóval alap, hogy idejövök. - Mondom és kiöltöm rá a nyelvem. Bemutatja nekem a barátait és megkérdi, hogy van-e kedvem velük menni a partra. Nem látja nálam a bőröndöket? Hova akar így elhívni.
- Igazából meg azt sem tudom, hol alszok, de mennyünk, majd utána beköltözök valahova. - Mondom és, ha elindulnak megyek utánuk. Menet közben a testvétem mellett haladok, mert a többieket nem nagyon ismerem.
- Hogy állsz a csajokkal tesó? - kérdem halkan, nehogy meghalja a kiszemeltje, ha esetleg a közelünkben van. Más családokban az idősebb szokta megkérdezni a fiatalabbat, de mivel nekem már van készülőben valami és ezt ő is tudja(szerintem), ezért én kérdezem őt.
Chris Campbell

Hozzászólások száma :
32
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   Szomb. Jún. 20, 2015 7:33 pm

Cole & Chris;
Még egy Campbell

Nem, ezt valahogy sikerült kifelejtened az élménybeszámolóimra küldött válaszleveledből. - vigyorgok,mert tudtam, hogy valami ragad rá apukánk tehetségéből. Valami különös érzés azt súgja, hogy nem kettecskén leszünk itt a nyáron a családból. Felnevetek a kijelentésére, miszerint ő a tehetségesebb. Na persze, még el is higgyem amit mondasz, mi? - nyomok vigyorogva egy kokit a fejére, de csak egy testvérit, annak is csak a szolid verzióját, még azt hiszik majd itt róla, hogy kis taknyos, aki nem tud meglenni a bátyja nélkül. Álljon csak meg a saját lábán.
Igaza, nem kellett sok, hogy megfeledkezzek arról, hogy nemrég érkezhetett, még Lionellel sem találkozott, azt sem tudja, hová pakolhat le.
Szúszá, öcsém, pakold le minden cókmókod az árnyékba, hozz magaddal egy törölközőt meg egy bermudát, aztán indulás. - vigyorgok - szokás szerint.
Kicsit fura lehet azért neki, - gondolkodom, miközben lassan bandukolunk a srácok mögött a tópart irányába. Igazából nem gondoltam bele, milyen lehet neki most hirtelen ebben a társaságban, elvégre, csak most csöppent bele, csak engem ismer. Viszont a faggatózásával meglep. Nem szokott ő ennyire érdeklődni a dolgaim iránt, de hát örülök, hogy kezd megnyílni köztünk ez a testvéri kapocs, kapok az alkalmon, és nevetve válaszolok.Hát, Cole, azért meglepő tőled ilyet hallani. Félre ne értsd, nem bánom. Csak megleptél. Egyébként, hogy válaszoljak is a kérdésedre, nincs senkim jelenleg, akivel lenne komolyabb kapcsolatom. - válaszolok, erősen kihangsúlyozva a komolyabb szót. Na, és veled mi a helyzet ilyen téren? - hallottam egy két dolgot, még a New yorki haberoktól, de jobb biztosra menni.

bocsi,hogy nem sikerült időben.  

~~¤Summer Camp¤~~

Ha énekelsz élsz...
...ha élsz, énekelsz.

Cole Campbell

Hozzászólások száma :
33
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   Szomb. Jún. 20, 2015 10:06 pm

Oh, bocsi, hogy nem szóltam. - Nem tudom miért nem mondtam neki, pedig nagyon örültem annak, hogy bekerültem.
- Majd bebizonyítom. - Mondom és kiöltöm rá a nyelvem. Mikor kokit nyom a fejemre picit meglepődök.
- Chris, már 18 vagyok....- Mondom és a szemébe nézek.
- Amúgy nem zavar, de majd csak akkor csináld, ha kettesben vagyunk. - Mondom miközben rákacsintok. Szeretem, ha így játssza a nagy testvért, de ne mások előtt, mert szeretnék pár lányt megszerezni egy-egy éjszakára és, ha ezt meglátnák annyi lenne a menőségemnek.
- Viszem az összes cuccom és majd ott lerakom. - Mondom, mert nem szeretném itt hagyni a semmi közepén. Elkezdem a csajokról kérdezgetni.
- Szóval csak ilyen egy éjszakás kalandjaid vannak? - Kérdem tőle. Mindig őszinte vagyok vele és szerintem ő is velem, azért merek ilyet kérdezni tőle.
- Hát, úgy volt, hogy lesz valami, de még sem, szóval maradok az kalandoknál. Már ki is néztem pár lányt, akiket párszor beviszek az ágyamba. - Mondom nevetve. Nem vagyok annyira a kapcsolatok híve. Én úgy vagyok ezzel, hogy egy minél több lányt próbálok elkapni minél több menetre. Aki már egyszer belém kóstolt az nehezen tud leállni. Amint odaérünk lepakolok valahova. A táskám legtetején van a naptej, szóval azt is kiveszem, de a fürdőgatyám a legalján van, szóval azt nem keresem elő, elég nekem a boxer is. Lekapom a pólóm és a nadrágom. A tesóm felé fordulok.
- Bekennél? - Szépen nézek rá, hogy rávegyem. Ha beken akkor én is bekenem őt. Most úgy nézhetünk ki mint valami meleg pár, bár akinek jó a szeme az láthatja, hogy testvérek vagyunk.
Chris Campbell

Hozzászólások száma :
32
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   Vas. Jún. 21, 2015 9:28 am

Cole & Chris;
Még egy Campbell

Csak viccelek, nehogy komolyan vedd, nem haragszom vagy ilyesmi. Gondolom, nagy volt az öröm, zsongott a fejed. Semmi gáz. - Vigyorgok a srácra, emlékszem, amikor én három évvel ezelőtt megkaptam a levelet, én sem voltam a legösszeszedettebb srác a világon. Igen, hát nem is ő lenne, ha nem versenyként fogná fel ezt a dolgot, szóval inkább gyorsan lehűtöm, mielőtt beleéli magát: Cole, figyu, tudod, hogy nem verseny, kicsit azért mást örököltünk, lévén, más génekkel rendelkeznek az anyáink. Szóval kettőnk közt inkább ne legyen versengés. Oké? Amúgy ügyes vagy meg minden, de itt még gólya vagy, ne feledd, nekem ez már a harmadik évem itt. - mosolygok rá olyan nagytestvéresen. Mikor a korát említi, látom a cinkos mosolyt az arcán, és ál-bűnbánóan nézek rá.
Viszont amikor a lányokkal való terveit kezdi ecsetelni, na, ott bizony arcomra fagy a mosolyom. Kinézett pár lányt, akiket majd néhányszor ágyba visz?  
Azért ez így egy kicsit erős, ahhoz képest, hogy nincs itt egy órája. Ömm, figyelj...szóval, csak annyit akarok kérdezni..elég fura ezt így nevelő célzattal előadni, soha nem adtam elő ilyesfajta hegyi beszédet, de próbálkozom - Szóval. Értem, hogy ez most menő, ha minél több lányt fektetsz meg, de azért nem akarom, hogy miután megdugtad őket, lelécelj, és ez terjedjen el rólad itt a táborban, esetleg kellemetlenül érezd magad utána. - Próbálok a lehető legkomolyabban nézni rá. Igen, nekem egyéjszakás kalandjaim vannak, de megmondom neked, hogy ugyanazzal a lánnyal. Mindig. Nincs köztünk több, ez barátság extrákkal, tehát nem azzal szexelek, akibe szerelmes vagyok, de mégse terjednek rólam piszkos pletykák. - okítom a kölköt. A kérésére elég furán nézek, mert hát oké, hogy a bátyja vagyok, de maga mondta, hogy 18. - vigyorgok. Ne haragudj de nem. - el is nevetem magam. Te mondtad, hogy nagyfiú vagy, először is, másrészről pedig nem fogsz leégni, ez semmi ez a napsütés. Tartogasd a tejedet a nőidnek. - kacsintok rá, majd mindenkihez hasonlóan én is megszabadulok a pólómtól. Na, ha már itt vagy, mik az énekesi terveid? Van valami nagyszabású ötleted? - nézek rá kérdőn a napszemüvegem mögül.

Smile Smile

~~¤Summer Camp¤~~

Ha énekelsz élsz...
...ha élsz, énekelsz.

Cole Campbell

Hozzászólások száma :
33
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   Vas. Jún. 21, 2015 11:43 am

- Tudom, hogy nem haragszol...hogy tudnál haragudni egy ilyen jó testvérre? - Mondom mosolyogva. Igaz, hogy csak féltestvérek vagyunk, de attól még szeretjük egymást és olyanok vagyunk, mintha édestestvérek lennénk. Legalábbis szerintem.
- Rendben akkor ne versengjünk. - Mondom miközben vállat vonok. Máskor nem tudnám le ennyivel, de most támadt egy jobb ötletem.
- És akkor mi lenne, ha összeállnánk duóba és mi lennénk a Campbell Brothers. - Ajánlom fel neki. Remélem tudja, hogy csak poénkodok. Amúgy nem is rossz ötlet. Tuti mi lennénk a legjobbak. ezek után elkezdi nekem játszani a nagy testvért és tart egy kis hegyi beszédet. Nem bunkón fogok rá válaszolni, mert tudom, hogy csak jót akar nekem.
- Nyugi, nem hagyom ott a lányokat miután megdugtam őket. Többször használok egy lányt és próbálom nem megbántani őket. Amúgy is tudják, hogy semmi komolyat nem akarok tőlük. Legalábbis szerintem tudják. - Nem kezdő vagyok a témában, szóval nem volt nagy szükségem erre a beszédére, de örülök neki, hogy törődik velem. Elárulja, hogy van, akivel többször is lefekszik, de nincs köztük több, csak barátság extrákkal.
- Majd megmutatod a lányt? - Kíváncsi vagyok rá, hisz biztos szép, mert a Campbelleknek jó ízlésük van.
- Jól van Chris, ezt még visszakapod. Tejem az van bőven, de csinos lány sehol. - visszakacsintok rá megvárom míg leveszi a pólóját. Azt is mondta Chris, hogy nem fogok leégni. Remélem, azért le tudok majd barnulni, mert akkor mi értelem a tópartnak?
- Hát gondolkoztam azon, hogy én leszek az új Justin Bieber, de most már erősen gondolkodok a Campbell Brothersen is. - Nevetek és egyből visszakérdezek.
- És neked? - Miközben felrakom a kérdést körbetekintek, hogy nincs-e valahol valami jó női csapat, akikhez társulhatnánk. Bár itt vannak Chris haverjai, de egy lánynak lehet jobban örülne.
Chris Campbell

Hozzászólások száma :
32
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   Vas. Jún. 21, 2015 2:19 pm

Cole & Chris;
Még egy Campbell

Nagyon örülök neki, hogy van egy olyan tesóm, akive tudok ennyire kötetlenül, és ennyire hülyülve beszélgetni. Mintha az édestesóm lenne, de hát nem az, csak a féltesóm. Hm. Campbell brothers.. - ízlelgetem ezt a két szót. Igazából nem is hangzik rosszul, de egyelőre még nem tudom, hogy mit akarok a nyár végi zárón előadni, hogyan akarom egyáltalán előadni. Ezt meg is mondom Cole-nak: Hm.szóval, maga az elképzelés jó, sőt tetszik is, de még nem mondok rá semmi biztosat, és ne is terjeszd senkinek a tervet, ha be is szállok, legyen titok. - kacsintok cinkosan a srácra.
Azért azt jó látni, hogy nem a falnak beszélek, komolyan veszi az öcsém, amit mondok.Nem nézlek hülyének, vagy ilyesmi, félreértés ne essék. Csak nem akarom, hogy utána te jöjj ki belőle rosszul. Azért avasd be őket a dolgok előtt, hogy nincs semmi komoly érzelem.Amúgy persze, bár ő is kiütötte magát, még egy pár órát tuti alszik. - vigyorgok.
Ennyire kíváncsi még soha nem volt Cole, jót tesz neki az új szerep, az új környezet.
Azért én ezt így nem mondanám hogy sehol. Hétvége van Cole, mindenki piheni a buli fáradalmait. - sóhajtok, meg hanyatt dőlök a fűben, és hagyom, hogy a nap melege átjárja a bőröm. Alig van még színem, itt az ideje gyűjteni. Hogy én? Hát, nem rossz ötlet ez a Campbell tesós cucc, meg kell hogy mondjam. - szusszanok, pillanatnyi hatásszünetet tartva.De én ennyire előre nem tudok gondolkodni. Egyébként otthon mit szóltak? Azt tudják, hogy itt vagy?   - kérdezősködöm az otthoniakról. Látom, hogy nézelődik, azért tudom, hogy nem pálya egész nyáron a nagytesóval és az Ő haveri körével lógni. El lesz ez a gyerek nyáron, az már tuti.

----------------------------------------

Wink Smile

~~¤Summer Camp¤~~

Ha énekelsz élsz...
...ha élsz, énekelsz.

Cole Campbell

Hozzászólások száma :
33
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   Vas. Jún. 21, 2015 8:30 pm

Úgy látom tetszik neki az ötlet, pedig eleinte csak viccnek szántam.
- Rendben nem mondok senkinek semmit. - Visszakacsintok rá. Mit gondolhatnak rólunk a külső szemlélődők, hogy itt kacsingatunk.
- Nem esik semmi félre. Ezt helyesen mondtam? - Nézek rá kérdőn, mert a nyelvtan sose ment. Vagy lehet, hogy ez nem is nyelvtan?
- Tudom, hogy csak jót akarsz nekem és jól esik ez a nevelgetés, szóval csinálhatod, de ne lepődj meg ha lázadok. - Végül is ez a normális testvéri kapcsolat nem? Az idősebb neveli a kisebbet, a kisebb pedig lázad. Én is így szoktam az öcsémmel.
- Amúgy hol ismerted meg a lányt? Tegnap bulivolt? - Ez kell nekem, jó sok buli. Azt hittem, hogy amíg itt vagyok nem leszek semmi buliban, de ezek szerint biztos van.
- Szóval rosszkor jöttem? Akkor kellett volna mikor még mindenki hiperaktív volt és bulizott? - Majd lesz még buli. Én is ledőlök a fűbe, Chris mellé. Nem annyira közel hozzá, hogy melegnek higgyenek, de azért eléggé közel. Amúgy sem hinnék, hogy egy pár vagyunk, mert hasonlítunk egymásra, szóval egyből levágnák, hogy testvérek vagyunk.
- Örültek neki, hogy én is tehetséges vagyok. Apánk vagy százszor elmondta, hogy miatta vagyunk ilyenek. - Szerintem Chris miatt vagyok ilyen, mert ha ő nem énekel nekem akkor nem lennék itt. Az lehet, hogy Chris viszont apánktól örökölte, de az nem lényeg. Olyan jó csak itt feküdni és napozni. Fekszek pár percet némán aztán feltűnik nekem velünk szembe egy csinos lány. Végig minket néz, vagy legalábbis egyikünket, de nem tudom melyikünket. Ha Chris nem figyeli a lányt akkor gyorsan oldalba bököm, hogy figyeljen.
- Chris, az a lány minket néz. - Mondom halkan nehogy meghallják. Még csak egy napja vagyok itt, de máris csajhiányom van.
Chris Campbell

Hozzászólások száma :
32
TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   Csüt. Aug. 27, 2015 3:24 pm

Cole & Chris;
Még egy Campbell

Igen, látszik, hogy ő még csak most lett tizennyolc. Tele van kérdéssel, ahelyett, hogy várna és tapasztalna.Jól van, nem fogok meglepődni, ha lázadsz. De majd apának írott emailben megemlítem, hogy milyen izgalmas dolgokat csinálsz. - Húzom fel a szemöldökömet, és nézek rá kicsit sem bíztatóan. De ez nem sokáig megy, és elröhögöm magam.
Behunyom a szemem, veszek két mély lélegzetet, majd válaszolok: Keep Calm, öcsipók, mindent meg fogsz tudni a maga idejében, nem kell aggódnod. - kacsintok rá, miközben előhúzok a zsebemből egy cigisdobozt. Egyébként meg, szerintem jobban is jártál, hogy nem a buli előtt, vagy a kezdetére értél ide, olyan lettél volna, mint a mosott szar, az utazástól, nem bírtad volna. És gondolom, azt te sem akarnád, hogy az legyen rólad a hír, hogy az első bulidat sem bírtad, és elmentél aludni... - avatom be a csúf igazságba. Egyébként pedig, meg se kérdezd, ebből a cigiből nem kapsz. Ez nem olyan cigi.- nyomom meg a hangsúlyt az 'olyan' szón.
De kis aranyos, aggódik talán, hogy lemarad a bulikról? Majd meglátja, itt minden másnap este buli van. Jajj... -röhögöm el magam. Apa meg a tehetsége. Ugye nem kellett végighallgatnod az öszes gimis sztoriját? - fetrengek a nevetéstől a fejemet fogva. Anno, három éve nekem is volt részem abban a szerencsé(tlen)s helyzetben.Melyik csajra gondolsz? - Kíváncsiskodom, és körbekémlelek a tóparton, hátha meglátom a leányzót, akiről a tökfej beszél.

bocsi a késésért. Sad

~~¤Summer Camp¤~~

Ha énekelsz élsz...
...ha élsz, énekelsz.

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Chris & Cole   

Chris & Cole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal