KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Cole Campbell Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Cole Campbell Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Cole Campbell Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Cole Campbell Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Cole Campbell Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Cole Campbell Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Cole Campbell

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Cole Campbell Empty
TémanyitásTárgy: Cole Campbell   Cole Campbell EmptyPént. Jún. 05, 2015 9:55 pm

Cole Campbell




Név
Cole Campbell
Szül. hely, idő
New York 1996.09.21.
Kor
18
Csoport
Énekes
Avatar
Brooklyn Beckham

Tulajdonságok
Hogy milyen vagyok kívülről? Hát elég, ha csak rám nézel, de ha nem megy akkor most elmesélem neked. Fentről először a hajam fog feltűnni. A színben semmi különleges, sima barna, de a formája mindig remekül áll a fejemen és általában mindenki imád beletúrni a dús hajkoronámba. A hajamhoz párosul egy csillogó barna szempár. Lejjebb található a szám, amin gyakran jelenik meg egy aranyos mosoly. Lejjebb már nincs különlegesebb, amit kihangsúlyozhatnék. A testem az átlagos bár inkább az izmos kategóriába sorolnám, mert szoktam edzeni, bár nem olyan sokat csak pont annyit, hogy annyi izom legyen rajtam amennyi már bejön egy lánynak. A belsőm is egész jó, legalábbis szerintem. Laza, menő srácnak tartanak és igazából az is vagyok. A lányoknak általában bejövök külsőleg és belsőleg is. Nem mondanám magam nagy csajozósnak, a lányok Cole-oznak. Sok srác irigy rám ezért, de én olyankor mindig beszélek velük és megpróbálok jóba lenni mindenkivel. Sokszor kerülök egy társaságban középpontba, mivel jófej vagyok, eg jó a humorom és mindenkivel meg tudom találni a közös hangot. Hangról jut eszembe. Remek énekhangom van és ezt nem félek megmutatni a világnak. Ez még egy ok, hogy miért kedvel mindenki. A barátaimmal nagyon rendes, megértő és őszinte tudok lenni, sőt néha vadidegenekkel is hamar összebarátkozok.
Történet
18 éve születtem apám második házasságából. Van egy 2 évvel fiatalabb öcsém és apám előző házasságából egy 2 évvel idősebb bátyám. A bátyámra jobban hasonlítok, mint az öcsémre és vele jobban is kijövök. Lehet, hogy azért, mert ő nincs állandóan velünk és ezért nem veszekszünk annyit. Mikor már kicsi voltam akkor is sokat járt fel hozzánk és sokat énekelt nekem. Lehet, hogy innen vettem a bátorságot, hogy én is megpróbáljak énekelni és ki hitte volna az én hangom is jó, mint az övé. Miután felfedeztem ezt az adottságomat lelőni sem lehetett. Folyton a zuhanyzóban álltam és énekeltem. Egy időben a bátyámmal Chrissel járkáltam mindenhova, követtem őt. Próbáltam az ő társaságába beilleszkedni. Mások gyakran hívtak a kicsi Chrisnek vagy Chris juniornak. Ő segített megtalálni a stílusomat is. Miután egész érett fiúvá cseperedtem úgy éreztem, hogy nekem is azt kell tennem az öcsémmel, amit Chris csinált velem, ezért a szárnyaim alá vettem. Egyre kevesebbet jártam el vele a baráti társaságaiba és elkezdtem kialakítani a saját társaságom és a legkisebb Campbell jött velem mindig. Hamar észrevettem, hogy népszerű vagyok a lányok körében és először ezt kis is használtam és felszedtem pár lányt, de utána már csak elkezdtem élvezni, hogy bejövök nekik. Chrissel maradtunk ugyan olyan jó testvérek, csak már nem ugyan abba a társagába kerültünk. Több tehetségkutató versenyen is indultam, mert még mindig nem adtam fel az éneklést, sőt azóta megtanultam gitározni is, mert a lányok azt is szeretik. Egy tehetségkutatón felfigyeltek rám és bekerültem ebbe a híres táborba, ahol itt a bátyám is, szóval már csak a legkisebb Campbell hinyázik, ki tudja, hogy ő miben tehetséges, lehet egy nap még őt is itt találjuk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cole Campbell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole Campbell   Cole Campbell EmptyPént. Jún. 05, 2015 10:00 pm

Elfogadva!!




Jajj, te! Very Happy
Hát hol is kezdjem? Tesám, nagy arc lettél, jól adod a laza srácot, de mint bátyád tudom, hogy vannak ám érzékeny pontjaid, de nyugi, aggodalomra semmi ok, nem fogom lelőni ezeket a lányok előtt. Very Happy
Örülök, hogy idevergődtél, de nem nagyon akarom húzni a dolgokat, foglald le a fejed, aztán költözz be!!Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Cole Campbell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mr. C. Campbell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: