KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Kennedy Frost Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Kennedy Frost Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Kennedy Frost Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Kennedy Frost Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Kennedy Frost Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Kennedy Frost Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Kennedy Frost

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Kennedy Frost Empty
TémanyitásTárgy: Kennedy Frost   Kennedy Frost EmptyCsüt. Jún. 04, 2015 9:00 am

Kennedy Frost




Név
Kennedy 'Kenny' Frost
Szül. hely, idő
Washington, 1998.03.14.
Kor
17
Csoport
Énekes
Avatar
Harry Styles

Tulajdonságok
Look at me now
Gesztenyebarna hajam természetesen göndörödik, így szinte lehetetlen számomra megfékezni a kócos tincseket. Szinte állandóan úgy nézek ki, mintha abban a pillanatban másztam volna ki a takaróm alól.
Szemeim kékek vagy éppen zöldek a fénytől függően. Ezt az árnyalatot édesanyámtól örököltem. Semmi másban nem hasonlítok az én káprázatos szülőanyámra, de legalább a két szép szememet tőle kaptam.
Az átlagnál magasabb vagyok 188 cmes magasságommal, barátaimhoz képest azonban mérhetetlenül átlagos vagyok sőt még talán egy kicsit alacsony is. Apám nevelésének és életmódjának hála amióta futni tudok, anélkül, hogy az arcomra zuhannék, folyamatosan sportoltam. Vitorlázok, szörfözök, futok, biciklizek, egy ideig boxoltam. Kevés olyan sport van, amiben ne éreztem volna jól magamat.
Mivel néhány éve Floridába költöztünk, így bőrszínem állandóan napbarnított, amire még a táborozás is rátesz néhány árnyalatot.
Kedvelem a lezser, egyszerű, könnyű viseletet. A legtöbbször farmerban, tornaipőben és pólóban lehet engem megtalálni, de ha az alkalom megkívánja az inggel, nyakkendővel sincs problémám.

Where my demons hide
Mindigis szociális lény voltam hála a családomnak és annak a rengeteg közeli családi barátnak, akik születésem óta körülvesznek. Egyedül a téli, hideg napokon vagyok hajlandó elviselni a pangást, az egyedüllétet, amikor legszívesebben bezárkózom a szobámba és ki sem jövök legalább... nos tavaszig.
Az iskola valahogy kiskorom óta nem mozgatja meg a fantáziámat szüleim és tanáraim nagy sajnálatára. Mérhetetlenül motiválhatatlan vagyok olyan dolgokban, amik nem érdekelnek és a kötelező jellegű tanulás egy a sok ilyen dolog közül. Magammal szemben mindigis nagyok voltak az elvárásaim, de azt nem mondanám, hogy maximalista vagyok, mert kevés dologba ölök bele igazán sok időt. Makacsságomról és törhetetlen igazságérzetemről már inkább nem is beszélek.
Lojalitásom igencsak megkérdőjelezhető, amiről sok magam mögött hagyott lány tudna mesélni és ugyan van egy kis lelkiismeret furdalásom, nem fogok belehalni a dologba. Türelmem általában igencsak véges és nehezen viselem el az emberi butaságot.
Egyszóval nem vagyok egyszerű eset.
A dolog, ami kiskorom óta éltet az a zene. Rengeteg hangszeren tanultam meg játszani, de a kedvenceim a mai napig a zongora és a gitár. Nem lehetek elég hálás édesanyámnak, aki nem hagyta, hogy abbahagyjam a zenélést és az éneklést.
Történet
Ceruzám végével ütemesen kopogtatom a pad tetejét. Az közelből csendes horkolást hallok, de annyira nem tud megmozgatni a dolog, hogy oda is nézzek. Tekintetem az óra másodpercmutatóját követi. Minden egyes kattanásra az agyam is kattan egyet. Szinte döglesztő a meleg ebben az osztályteremnek csúfolt szaunában és láthatóan mindenkinek ezer jobb dolga lenne, de mi természetesen itt vagyunk. Tanulunk. Vagy legalábbis annak a látszatát keltjük mindannyian. Amikor elszakítom a tekintetemet az órától a vastag sokdioptriás szemüvegén keresztül találkozom a tanárnő tekintetével. Megáll kezemben a ceruza és megkönnyebbülten sóhajt egyet, hogy abbahagytam a zajongást. A csengő hangja szinte átszakítja a levegőt és mindenki egyszerre ugrik ki a padból, meglepő módon még az is, aki az elöbb még legmélyebb álmait járta. Johnnal versenyt futunk a tanári asztalig, ahova a kelleténél jóval nagyobb lendülettel tesszük le utolsó, természetesen elégtelen, dolgozatunkat és már megyünk is ki az ajtón.
-Azt hittem sosem lesz vége.-sóhajt nagyot John miközben szekrényében turkál és a fölösleges tankönyveit, szóval az összeset, bedobálja a felső polcra.
-Miről beszélsz? Tök jó volt.-mérhetetlenül komoly képpel nézek rá és egy pillanatra megállnak a kezeiben a könyvek. Kikerekedett szemekkel néz rám majd büntetésként beleboxol a vállamba, amitől megtántorodok egy kicsit. Egyszerre röhögünk fel és a mellettem lévő szekrény hangosan becsapódik és mindkettőnk figyelme abba az irányba terelődik. Egy szőke hajú, alacsony lány áll mellettem szinte vérben forgó szemekkel. Arcom elé tart egy közös képet rólunk és drámai lassúsággal tépi ketté.
-Szép volt.-könnyek gyűlnek szempillái végére majd elviharzik mellettem félrelökve egy lányt.
-Végre dobtad? Megjött az eszed?-néz rám John nagy szemekkel.
-Mi bajod volt vele? Pompon lány. Hajlékony..-vonom meg a vállamat.
-Ja és ezzel az összes jó tulajdonságát felsoroltad.-egyszerre röhögünk fel a válaszán. Miközben kifelé sétálunk John leszakad a mosdók irányába, de mivel egytt készültünk a partra, így kint muszáj vagyok megvárni.
Követem a tömeg folyását kifelé, de megakadok, amikor kis híján belesétálok egy lányba, aki nem mellesleg a szomszédom. Sznob család csendes, rendes drága, egyetlen kislány és nem mellesleg pedig rohadt jó nő.
-Harley! Mit keresel....-félrehúzom a tömegből-...itt?-fejezem be a mondatomat. Egy levelet szorongat a kezében.
-Hozzánk dobták be és mivel erre jártam gondoltam odaadom..-mondja miközben felém nyújt egy levelet.
-Szuper..szuper.. mi ez?-nézek rá majd feltépem a levelet és gyorsan átfutom.
-Engem is meghívtak.-fülig vörösödik és ez nagyon tetszik. Biccent egyet és el akar indulni a dolgára. Miután tett pár lépést észbe kapok.
- Héé! Mehetünk majd együtt.. ha van kedved..-ajánlom fel. Eddig érinthetetlen volt nekem. Még csak rá sem tudtam köszönni annyira védték a szülei.
-Meg kell még otthon beszélnem... de szívesen mennék veled..-még jobban elvörösödik aztán int, mert egy fekete kocsi várja egy igencsak türelmetlen sofőrrel.
Vissza az elejére Go down
Lionel Jones

Lionel Jones


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2015. May. 31.
Age : 35
Tartózkodási hely : Summer camp

Kennedy Frost Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kennedy Frost   Kennedy Frost EmptyCsüt. Jún. 04, 2015 11:00 am

Elfogadva!



Üdv, Kenny!
Jó újra köreinkben látni téged. Karakterlapod, még mindig túlontúl szórakoztató, még ha nem is olvashattam túl sokáig. Érdekes, aranyos a karaktered, kíváncsi leszek, miként alakulnak a dolgaid a táborunkba. A hölgyeménnyel meg csak óvatosan, ide nem kellenek szerelemtől széttört szívek. Pláne nem nőé, mert a bosszúszomjas asszonynál nincs rosszabb Wink

Foglalózz, aztán már ugorhatsz is neki a játékoknak!
Vissza az elejére Go down
 
Kennedy Frost
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékosok sarka :: Archívum :: Karakterek-
Ugrás: