KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!


Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Legutóbbi témák
» Damon Glenn
Helyszínkérések, kérdések Empty 
Vendég Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

» Rendezvény leírás - Szabályzat!
Helyszínkérések, kérdések Empty 
Vendég Szomb. Okt. 24, 2015 10:09 am

» Juliette Betranche
Helyszínkérések, kérdések Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 1:23 pm

» Staff közlemények
Helyszínkérések, kérdések Empty 
Vendég Csüt. Okt. 22, 2015 9:35 am

» Zarina Brooke Wayland
Helyszínkérések, kérdések Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 9:13 pm

» Avatárfoglaló
Helyszínkérések, kérdések Empty 
Vendég Hétf. Okt. 19, 2015 5:23 pm


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Pént. Jún. 01, 2018 6:49 am-kor volt itt.

 

 Helyszínkérések, kérdések

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2015. May. 28.

Helyszínkérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Helyszínkérések, kérdések   Helyszínkérések, kérdések EmptyCsüt. Május 28, 2015 7:14 pm

Ha nem találsz magadnak megfelelő helyszínt, akkor itt bátran kérhetsz. Ha éppen házat, vagy lakást szeretnél, akkor azt szintén itt kérd, és csatolj hozzá egy képet is.
Vissza az elejére Go down
https://summercamp1.hungarianforum.com
Vendég
Vendég
Anonymous



Helyszínkérések, kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helyszínkérések, kérdések   Helyszínkérések, kérdések EmptySzomb. Jún. 06, 2015 8:49 am

Nos én igazából nem helyszínt vagy lakást kérek konkrétan, hanem egy ötletem volna. Nem saját, már máshol is láttam, hogy a regisztrált és elfogadott karakterek kapcsolatokat kereshetnek maguknak. Legjobb barátot, ellenséget és hasonlókat amihez nem kell külön karaktert meghirdetni, ezáltal meg lehetőség volna arra, hogy az userek nyissanak egymás felé, bátran merjenek egymás között - karakter szinten legalábbis - barátságokat kötni. Tehát ha például valaki saját karaktert hozna és nem volna semmilyen kapcsolata akkor benézhetne a kapcsolat keresőbe vagy ami a neve volna a topicnak. Illetve az illető is tudna ott hirdetni ha szüksége volna valakire aki nem a szerelme. Azt láttam, hogy van a szingliknek is egy ilyen részük. De ha én mondjuk barátot vagy ellenséget keresnék nem tudom, hogy oda alkalmas volna a hirdetésem, tehát ezért is mondtam el ezt. Én személy szerint örülnék ha lenne egy ilyen topic, mondjuk a Csevegő résznél, mert oda simán beillene. Az a kérdésem, hogy lehetne egy ilyenről esetleg szó?
Vissza az elejére Go down
 
Helyszínkérések, kérdések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Kezdetek :: Hírek, kérdések-
Ugrás: