HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Ryan & Silas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Silas Deveroux

Hozzászólások száma :
19
TémanyitásTárgy: Ryan & Silas    Pént. Okt. 16, 2015 1:20 pm

Nemrég volt az a táncóra, ahol mindenféle fajtájú táncosokkal keveredtem és nem volt rossz. Furcsa volt, de a jó értelemben vett csalódás hogy mennyire együtt lehet mégis dolgozni másokkal is, bár ha tehetem akkor azért maradok a sajátos mozdulataimnál, most is éppen emiatt jöttem jöttem ide. Egy lebegősebb anyagú török stílusú nadrágot viselek egy ezüstös kendő szerű oldal dísszel, és egy egyszerű atlétát vettem fel, semmi extra, vagy fényes kiegészítő csak a karpántjaim, amik ilyen antik harcosokra emlékeztethet, ők hordtak ilyesmiket a bicepszüknél. Nálam csak dekorációs elem, hiszen nem vagyok izmos, inkább csak vékony és szálkás, de elbírom a saját testsúlyom, és még húzóckodni is tudok ha kell. Csalóka.
Bekapcsolom a magnót, és egy kellemes, éneklős de lassú számot teszek be, és arra kezdek el moccanni, lassan, mintha minden fájna, és húzna valami, aztán váltok hirtelen gyorsabbra és ezekkel a kombinációkkal kezdek el játszani, valamiféle saját kis koreográfiát akarok összerakni, bár egyenlőre nem tudatosan kombinálok, csak a mozgás öröme miatt táncolok, és hullámoztatom a tükör előtt a hasam is, ami nem kis mutatvány, nagyon sok időmbe telt megtanulni, de azóta mindig sokat csinálom, ne hogy véletlenül elfelejtsem. Teljesen belefeledkezem a forgásokba, és az ilyen lassúságokba így nem veszem észre elsőre az ajtónál álló alakot, csak amikor a tükörből megpillantom, akkor állok meg egy kisebb szívrohammal.
- Oh elnézést, nem vettem észre - mosolyodom el zavartan, ahogy felismerem benne azt a férfit, aki a közös órán is ott volt, Ryant. Közelebb lépkedek és lehalkítom a zenét is, hogy ha esetleg beszélgetnénk akkor halljuk is egymás szavát.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Ryan Davies

Hozzászólások száma :
10
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Silas    Kedd Okt. 20, 2015 8:42 pm

Már lassan egy hete vagyok itt és még mindig csak szóra érdemes fiatalt találtam, azon kívül egy-kettőt, akiből nagyon sok munkával lehetne valami egyelőre még várok, hogy esetleg olyan figurákra találjak, akik maguktól is képesek fejlődni és nem kell feltétlenül melléjük egy mentor, hogy jók legyenek. Maximum azért, hogy mindig a helyes irányba terelje őket, de ennyi. Nem tanár akarok lenni és a feletteseim sem olyan olyan diákok felfedezéséért fizetnek, akiken még bőven van mit csiszolni.
Az itt töltött időm nagy részét a tánctermek körül töltöm, nem meglepő módon. Így van ez ma is, ám most, amikor elhaladok egy terem előtt végre táncon kapok egy olyan egyedet, akiért megéri megállni. Végre megtaláltam azt a figurát, aki azon a közös szörnyűségen vett részt. Csak miatta éreztem azt, hogy volt értelme meglátogatnom azt az órát.
Visszalépek hát az ajtóba és az ajtófélfának támasztva a vállam, keresztbe tett kézzel figyelem a mozdulatait. Jó érzés tölt el, hogy egy igazi felfedezetlen egyéniséget találtam. Azért még nem bízom el magam, de bármilyen céljai is vannak a srácnak, öröm nézni, ahogy mozdul.
A fejemben gondolatok sokasága cikázik arról, hogy egy hasonlóan tehetséges, ám más-más stílusú csapatból micsoda díjnyertes társaságot tudnék összehozni.
-Semmi gond! - válaszolom rögtön - Folytasd csak... - mondom, de már későn, ő sajnos hamarabb lehalkította a magnót. Nem baj, előbb vagy utóbb úgyis beszélni akartam vele.
-Mondd csak, mióta foglalkozol ezzel a stílussal? - kérdem rögtön a közepébe csapva a dolgoknak. Név? Kor? Születési hely? Kit érdekel mindez? Majd ha már meggyőződtem róla, hogy érdemes-e felrepítenem a csúcsra, avagy nem.
-Életemben kétszer találkoztam olyan emberrel, akik fúziós hastáncot nyomtak. Az egyikük szóra sem érdemes, de a másikuk a táncvilág egyik királya lett. Neked mi a célod ezzel a tánccal? Miért vagy ebben a táborban? - bombázom a kérdéseimmel. Nem bízom a véletlenre. Jobb, ha átgondolja, hogy mit válaszol, mert ha úgy gondolja, hogy nekem őt fel kell fedeznem, akkor már a táncra gondolástól is vért fog izzadni. Akkor is, ha nem marad az én kezem alatt, bár én annak örülnék a legjobban, ha én mentorálhatnám.
Silas Deveroux

Hozzászólások száma :
19
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Silas    Csüt. Okt. 29, 2015 12:18 am

Az az óra totálisan kudarc volt a részemről, nem fogok többet ilyesmire menni, megmaradok a saját jól bevált edzéstervemnél, aminek minden pontját betartom, és amit még az otthoni tanárom nevelt belém hogy az alapján kell edzenem, és betartanom a legfontosabbakat. Öt perces gyakorlat, máskor megcsinálom, de ott amikor kellett volna nem voltam rá képes, így még inkább bele vetettem magam az edzésbe és gyakorlásba, több időt töltve itt, mint mindenhol máshol, és még ebédelni is csak ilyen edzős ruhába megyek, hogy aztán kis pihenés után folytathassam. Azt is teszem, amíg meg nem zavarnak ebben a tevékenységben, méghozzá az az ügynök fickó, Ryan. Lejjebb csavarom a hangerőt, de nem olyan nagyon halkra és mezítláb indulok el felé, hiszen nyilván nem véletlenül jött ide.
- Szinte gyerekkorom óta, de hat éve versenyszerűen is, és voltam már kint neves versenyeken is - azt nem teszem hozzá hogy többnyire az első ötben végeztem, nem akarok ezzel hencegni, de koromhoz képest jó eredményekkel zártam a versenyeket, és több érmet és kupát is vittem már haza. Szépek a szobámban.
- Mert szeretem ezt csinálni, és mert annyira fehér hollója vagyok a műfajnak, hogy meg akarom mutatni, nem csak a nők jók ebben, hanem igenis a fiúknak is mehet. Imádom ezt csinálni, és tudom hogy nem a legnagyobb életcél, de azt szeretném hogy szeressenek engem nézni, ahogy táncolok, és érezzék a táncban azt a lüktetést amit én is érzek minden alkalommal - válaszolok komolyan, hiszen ez nem biztos hogy olyan válasz amit várt, de én ezért akarom csinálni, nem a pénzért, nem világhírért, bár persze nem utasítanám vissza, önző vagyok én is, mint minden ember. Felnézek a férfire, én nem vagyok olyan magas mint ő, de sokkal vékonyabb és szerintem hajlékonyabb is, de ebben már korántsem vagyok olyan biztos.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Silas    

Ryan & Silas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Crackships