HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Ryan & Gav

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ryan Davies

Hozzászólások száma :
10
TémanyitásTárgy: Ryan & Gav   Pént. Okt. 09, 2015 5:01 pm

A tegnapi napom szörnyen sikeredett, ugyanis több óra kocsikázás után döbbentem csak rá, hogy a kulcsom az irodában maradt. Szerencsére még éjfél előtt megérkezett a segítség, így azért el tudtam tenni magam még időben.
Fontosnak éreztem minél korábban felkelni és ellátogatni a táborba, hiszen ha már ennyit utaztam érdemesnek tartom a tétlenkedést és az időhúzást elkerülni.
Az első benyomás fontos, úgyhogy inget húztam magamra és farmert. Túlzásba azért nem vittem a szépítkezést, de igyekeztem normális külsőt magamra varázsolni és egy kis jókedvet is magamra erőltetni. Úgy sem fogom kibírni szó nélkül, ha meglátom a nem túl motivált, anyuci által táborba küldött, zenére lépkedő diákokat, de legalább az első egy-két órában megpróbálom mosollyal végignézni a szerencsétlenkedőket.
Talán Robnak igaza lesz és azért találok itt egy-két igazán tehetséges fiatalt. Ez az egy dolog, ami még tartja bennem a lelket.

Kissé szentségelek, ahogy a gyönyörű fekete autóm egyre inkább elveszti fényét a portól, ami a földútról verődik fel. A tábor látványa viszont elvonja a figyelmemet, mert kevés ilyen szép helyen jártam. Pénzes szülők. Szerencsés kölykök. Ez azonban egyre csak halványítja annak a reményét, hogy táncos karrierre alkalmas srácokat találjak itt.
Leparkolom óvatosan a kocsimat a tópart közelében, majd kiszállok és nagyon szívok a friss levegőből. Megcsodálom a tavat és a túlpartot, aztán határozottan, de azért nem túl gyorsan elindulok az épületek felé.
Kicsit közelebb érve az első dolgom, hogy a velem szembejövő első gyereket leszólítsam.
-Szia Öcskös. - a külseje nem túl bizalomgerjesztő, de egyáltalán nem zavaró számomra. -Meg tudnád mondani, hogy hol találom meg az igazgatót? - kérdem udvariasan, de semlegesen.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Gav   Kedd Okt. 13, 2015 7:31 pm

Igazából semmi dolgom nincs ma, olyannyira semmi, hogy az égvilágon semmi, ezért elindulok és feltúrom a tábort hogy valakit elrángassak magammal, semmit sem csinálni, mert az jó dolog. Fekete farmerben és egy színes, mintás felsővel meg könnyű dzsekivel rohangálok, mert annak van zsebe, elfér benne minden ami kell. Hajam éppen tüskékbe állítva de mégis szolidan díszeleg és ellenáll minden szélnek, esőnek mindennek. Szemeim is ki vannak dekorálva, szemceruzával méghozzá két színnel is, de engem nem érdekel ki mit mond, nekem ez tetszik, bár mondjuk őszinte meglepetésemre nem ért még annyi negatív kritika mint amire számítottam, bár ha ért volna se zavarna, de mindegy. A telefonommal és kis kézi kamerámmal felszerelkezve ballagok a táboron keresztül kasul, hogy ismerőst vadásszak, de úgy tűnik mindenkit a föld nyelt el, és nem is akarja visszahozni. Na mindegy, akkor majd videózok valamit, vagy csak csinálok egy covert, nem tudom. Aztán leszólít ez a fura tag, nem tudom hová tenni, nem ismerős, biztos hogy nem táborlakó.
- Elméletileg vagy gyakorlatilag? - kérdezek vissza, aztán folytatom is.
- Elméletileg ott lakik abban a házban, látod? Ott a böszme nagy oszlop mellettiben, gyakorlatilag viszont nem tudom hol van mert ott nincs, és sehol nem látta senki tegnap óta pedig én is beszélni akarok vele - magyarázok tovább, és közben én is felmérem kivel állok szemben.
- Miért keresed? Vagy nem publikus? - bonyolódom rögtön csevegésbe, nekem lételemem ez.
Ryan Davies

Hozzászólások száma :
10
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Gav   Csüt. Okt. 15, 2015 11:05 pm

A srác első válasza elképeszt. Sejtésem sincs, hogy milyen neveltetésben részesíthették, de azt hiszem nem agyalták el elégszer a szülei. Először is se puszi, se szia. Köszönni márpedig nem árt, ha valakivel beszédbe elegyedsz. Másodszor pedig mit gondol, mit akarok kezdeni Lionel üres irodájával? Még jó, hogy gyakorlatilag!
No mindegy, nem teszem szóvá, csak furcsán meredek rá és szépen végighallgatom a kérdésekkel tarkított gondolatmenetét. A választ végül is megkaptam, úgyhogy egy szavam sem lehet.
Amíg beszél, addig ráfigyelek és nagyjából memorizálom az arcát meg magamban elemzem a stílusát. Nem szeretem ezt a fajta rockerséget, amikor feltűnősködni akar a figura. Mondjuk mindegy, úgyis átmeneti csak ez a fiatalságnál. Előbb vagy utóbb kinövi, vagy rendes rocker válik belőle. Vagy gót vagy mifene ez, van már a fekete stílusból annyi, hogy követni nem tudom.
Amikor az épületek felé mutat, odapillantok és a tekintetemmel megkeresem Lio lakosztályát. Csodás.
-Talán meglepő lesz, de beszélni akarok vele. - válaszolom. Nem akartam nagy dobra verni az érkezésem és nem is szándékozom bejelenteni, hogy ügynökként végigkritizálom majd az összes táncost és a legjobbak közül talán választok egy színpadra érdemest. Na szóval... nem is a tábor valószínűleg legpletykásabb tagjának fogom bejelenteni. Elég dumásnak néz ki, tuti, hogy fél nap alatt mindenki tudná.
-Esetleg egy tanárt segítenél keresni, aki tudja hol van? - kérdem reménykedve, hogy a segítségemre lesz. Fontos lenne megbeszélnem a következő hetek tervét Lionellel. ~De hol a fenében lehet? Tudta, hogy ma érkezem!~
Magamban bosszankodok és ez biztosan kívülről is látszik rajtam. A tegnapi kulcsos incidenst még nem aludtam ki teljesen, rányomja a bélyegét a mai napomra is. Fene essen a rossz hangulatomba!
-Egyébként kitalálhatom a szakirányod? Színészre vagy zenészre tippelnék. Azok ilyen dumásak, mint te. - hasonló stílusba nyomatom, mint ő, csak én a morcos változatban. Miután megmondja hovatartozását esküszöm nem tudom, hogy sajnáljam-e, hogy nem táncos. Egyrészről megnézném mit tud, másrészről pedig vele biztosan sokat vitáznánk, az az érzésem.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Gav   Pént. Okt. 16, 2015 11:28 pm

Szemre vételezem ezt a férfit, tudom hogy ismerős valahonnan, de az is lehet hogy csak valami magazinban láttam a képét, vagy valakinek a valakije, vagy valami ilyesmi, fogalmam sincs, nem is tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget. Inkább az elképedését veszem észre, és szinte, de csak szinte érzem is mire gondol. Hát a köszönés meg jómodor? Az meg micsoda? Van olyanom? Szerintem én anélkül is eléggé barátságos és segítőkész vagyok, ha úgy adódik, és nem vagyok ellenséges ezzel a taggal szemben sem. Kihúzott szemeimmel nézem, ahogy enyhe rosszallás jelenik meg az arcán, szeretem ha egyesek kizökkennek olykor a mindennapi ritmusukból, legalább nem mondhatják hogy olyan szürke és unalmas lenne a napjuk.
- Ki hitte volna, általában mindenki beszélni akar vele. Na de ne vedd magadra, nem akarlak kifigurázni - kuncogok ahogy válaszolok is, és az említett irányba nézek, ahol a tanároknak kéne lenniük, vagy Lionelnek magának is, csak éppen rohadtul nincs.
- Oh, hogyne. Belőlük van egy pár. Ami azt illeti, hamarabb meg is lehet őket találni mint Lionelt. April vagy Helga megfelel? - kérdezek vissza, és elindulok arra, de hátranézek hogy vajon követ-e, hiszen én nem akarok egyedül oda menni, semmi dolgom ott, kivételesen akadnak ennél jobb elfoglaltságaim is, mint egy idegent kísérgetni ide-oda. A megjegyzésére felé fordulok, még jó hogy nem táncosnak nézett, annak nehezen illenék be.
- Hát el is találtad. Zenész vagyok, de énekelni is szoktam, és videózni is, amolyan multifunkcis, nem is tudom melyik csoportba minősülök egyáltalán, bár zenésznek, igen, annak kaptam a meghívót - válaszolok, ahogy lassan odaérünk az egyik faházhoz.
- Ez April kuckója, remélem tud neked segíteni - kommentálom, és még megvárom mit akar mondani, ha akar valamit, nem hagyom ott csak úgy.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Ryan & Gav   

Ryan & Gav

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Crackships