HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Saige & Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ryan Davies

Hozzászólások száma :
10
TémanyitásTárgy: Saige & Ryan   Szer. Okt. 07, 2015 10:49 pm

To Saige

Sajnálatos módon egyelőre még nem vagyok a magam ura ebben az ügynökösködésben, így sokszor kötelességem pártfogóm és egyben majdhogynem a főnököm tanácsát megfogadni.
Mondjuk nem esik nehezemre egy nyugodtabb kisvárosba költözni hetekre, de azért nem szívesen jövök el ilyen messzire.
Robert szerint ebben a táborban igazi tehetségeket fogok találni és bár szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, azért remélem igaza lesz és nem fölöslegesen utaztam órákat. Mondjuk az is lehet, hogy New Yorkban már annyi (szerintem) tehetségtelen vagy legalábbis nem elég tehetséges fiatalt elkedvetlenítettem a tánctól, hogy inkább elküldött a világ másik végére.

Az viszont biztos, hogy a városban nem csalódtam. Tényleg az az igazi békés kisváros. Szép. Talán még jól is fogom magam érezni itt.
Kora este érkezem meg a Robert által kibérelt házhoz. Nem vagyok nagyon fáradt, de rám fér a pihenés mielőtt meglátogatom a táborlakókat holnap kora reggel. Szépen leparkolok, kiveszem a bőröndöm a csomagtartóból, majd odabattyogok az épület ajtajához. Kotorászni kezdek a farmerom zsebeiben a kulcsok után,majd a kabátom zsebeiben, majd bőröndben. Az agyamban egyre jobban megy fel a pumpa miközben rájövök, hogy az irodában hagytam az asztalomon, amikor Rob átadta őket. Csodás.
Fújtatva kapom elő a telefonom és hívom fel a főnököt. B@ssza meg. Talán ebből is látszik, mennyire nem fűlt a fogamhoz ez az utazás.
Rob kiabál, én kiabálok, de végül is megegyezünk abban, hogy leküldi valakivel a kulcsokat. A kérdés azonban az, hogy addig mit csinálok.
Visszasétálok hát a járdára és tanácstalanul körbenézek. Sétáljak egyet? Vagy nézzem meg a belvárost? Fene sem tudja.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Saige & Ryan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal