HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

April - Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kenneth Eriksen

Hozzászólások száma :
16
TémanyitásTárgy: April - Kenny   Szer. Szept. 02, 2015 1:54 pm

Nem fogok hazudni, én most berúgtam. Jó, a saját nevemet még tudom, azt is tudom, hol vagyok, és a nememmel kapcsolatban sincsenek nagy kétségeim, de ha valaki megkérne, hogy álljak föl, hát esélyesen a vízben landolnék. Így jár az, aki a buli feloszlása után kijön kiszellőztetni a fejét. Szükségem van a friss levegőre, ez tény, ma még szerettem volna írni egy keveset, amihez nem árt, ha képes vagyok fogni a tollat vagy éppen emlékszem, hogy néz ki néhány betű. Csak aztán letelepedtem itt, és rájöttem, hogy nem fogok egyhamar fölállni. Még arról is meggyőztem magam, hogy kényelmes nekem itt ülni.
Gondolataim el-elkalandoznak, ahogy a sima, sötét víztükröt bámulom. Haloványlila segédfogalmam sincs, mit fogok csinálni, amikor vége a nyárnak és vissza kellene mennem Seattle-be – már csak azért sem, mert ha valamerre mennék, az New York lenne. Hülye gondolat ez is, de nem tudom kiverni a fejemből. Pedig egyszer összefeküdtünk, és azóta még csak párszor futottunk egymásba. Áh, sosem agyaltam még ennyit egyetlen csajon, bármennyire jó is legyen.
Hátradőlök, lábam felhúzom, és csak fekszem ott a víz hangját hallgatva. Apró vigyor terül szét a képemen. Mégis miért aggódok én ezen? Nem mintha túl sok mindent tehetnék ellene jelenleg, gondolni legalábbis semmire sem tudok, amit tehetnék. Addig meg miért ne élvezzem a nyarat, ameddig tart? Persze, van egy másik oldala is a dolognak – úgysem emlékeznék semmire, amit kitalálok. Max nagyvonalakban. Azt meg mégis minek?
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
April Catliff

Hozzászólások száma :
19
TémanyitásTárgy: Re: April - Kenny   Pént. Okt. 23, 2015 5:30 pm

To Kenny

Micsoda buli volt! Mondjuk itt a táborban igazából mindegyik az. Szeretem ezt a helyet. Nemcsak a partik miatt, de kétségtelenül azért is. Igazából még mindig a lábamban van a bugi úgymond és cseppet sem érzem magam fáradtnak. Meglesz persze még ennek a böjtje, de hát carpe diem, azzal majd foglalkozom, ha eljön az ideje. Mondjuk holnap. De most még most van, tombol az éjszaka, a fejem kissé kótyagos az alkoholtól és minden remek. Leszámítva, hogy ez az unalmas népség már is berekesztette a bulit és alváshoz készülődik. Pedig én még tombolni akarok! Most vagyok csak igazán elememben. Csak hát társaság nélkül ez nem sokat ér. Holnap jön majd a fejfájás, gyomorbántalmak és valószínűleg még egy kis fejmosás is. Láttam az igazgató rosszalló tekintetét, miután az utolsók között talált, egy félig üres borosüveggel a kezemben. Ráadásul kicsit még ellenkeztem is vele, mikor be akarta rekeszteni a partit. De hát ez mindennapos eset. Bírom azért a fickót, csak néha olyan merev és begyöpösödött, mintha hetvenéves lenne, nem annyi, amennyi. Most persze túlzok, de kit érdekel?
Kapatos hangulatban a vízpart felé veszem az utam. Ha már bulizni nem lehet, legalább valami szép látványra bambuljak, míg megiszom a borom maradékát. Mert az kárba bizony nem fog veszni! Nem hagyok efféle pazarlást! Van még egy fél üveg. Elkortyolgatom szépen, csendes magányomban. Bár igazából sem a csendes, sem a magány nem tetszik. Jó néven vennék valami szórakoztató társaságot, de hát ez az uncsi banda már lövi a pizsit! Van még itt mit csiszolni a diákságon, úgy látom.
Ilyen gondolatok közepette, enyhén imbolyogva tartok a part felé, hogy egy szimpatikus helyet keressek, ahová ledobhatom a nemesebbik felemet és elkortyolgathatom az isteni nedűt, amit sikerült megmentenem a pakolás közepette és azóta is magammal hurcolom, a tökéletes helyszínt keresve bimbózó kapcsolatunk beteljesítésére.

१ Bocsi a késésért! १ 293 १ One night, you won’t forget the rest of your life
©
Kenneth Eriksen

Hozzászólások száma :
16
TémanyitásTárgy: Re: April - Kenny   Pént. Okt. 23, 2015 7:08 pm

Úgy tűnik, a bulit valószínűleg feloszlatták – szomorú, még vissza akartam menni legalább egy búcsúpohárra, ami lehetett volna kettő is, annál jobb. Hiába, ha jó a társaság, én sem szívesen szállok ki a buliból. A tekintetem inkább visszafordítom a sötétebb víztükör felé, és keserűen elvigyorodok. Hát, egy tervemnek ezek szerint lőttek. Szóval, ha ülök még itt vagy húsz percet akkor legalább a másikat – amitől a lelkiismeretem is jobb lesz majd – legalább megpróbálhatom végrehajtani.
Aztán meghallom, hogy valaki jön. Fölállni nem sikerülne, így csak a tekintetem kapom abba az irányba. Egy lány az… vagy egy nő? Nem vagyok benne biztos, de nem tűnik túl magasnak, és elrejti az éjszakai sötétség. De az üveget, azt észreveszem a kezében, és a vigyorom szélesre húzódik, örömtelivé válik. Ó, igen, talán mégsem kell lemondanom arról a búcsúpohárról. Egy pillanatnyi lelkiismeret-furalásom azért támad, mert mégiscsak a „munkát” halasztom esélyesen másnapra, de mindenkinek kell egy kis szabadidő. Én meg nem leszek munkamániás, de nem ám… Olyat még a világ nem élt.
Szóval, ahogy a női alak közelebb ér, felé fordulok és vigyorgok egy kicsit. Egy rövid ideig küzdenem kell a szavakkal, mivel olyan régen ejtettem ki bármit is a számon utoljára, hogy kicsit nehezen emlékszem, hogyan is működik a beszéd.
– Csatlakozol? – kérdezem egészen vidáman. Áldom az alkoholt, esküszöm. Józanul valószínűleg hagytam volna elsétálni és keseregtem volna tovább azon, milyen nehéz is kiismerni a nőket. Nem maradhatnék részeg életem végéig? Tudom, próbálták már páran, sosem jön össze, de szerintem nekem menne.
April Catliff

Hozzászólások száma :
19
TémanyitásTárgy: Re: April - Kenny   Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

To Kenny
Tényleg őszintén sajnálom, hogy máris berekesztették a bulit. Hát hogy lehet ilyet csinálni? Még éppen csak most indult be a parti! Arról nem is beszélve, hogy még borom is van jócskán. Köszönhető ez annak, hogy az üveget végig a kezemben szorongattam, így azt nem tudták eltakarítani. Az kellett volna még csak! Így viszont most maradt a magány és a csönd. Mindegy, legalább alkoholom még van. Sovány vigasz, de legyünk optimisták!
A vízpart felé tartok hát, kezemben az üveggel, hogy legalább a víztükrön megcsillanó hold fényére flashelgetve fogyaszthassam el a boromat, mikor egy hang szólít meg. Odafordulva a sötétben egy fiatalabb srác alakját látom kirajzolódni. Részeg is vagyok már kissé, meg egyébként is sötét van, de amennyire látom, nem ismerősek az arcvonásai. Pedig a hangja alapján is fiatal, biztosan diák lehet, de valószínűleg nem énekes, őket mind ismerem. Nem annyira az esetem ugyan, de így részegen egészen helyesnek látom, még ha amolyan jó kisfiús is. Bár az, hogy takarodó után még itt ücsörög, mégsem annyira jó kisfiúra vall. Vagy csak a buli fordította ki önmagából? Mindegy. Egyébként is, sose ítéljünk elsőre, azt én sem szeretem, ha más teszi velem. Ha most lelkiismeretes tanár lennék, bezavarnám a szobájába aludni, de mikor vádoltak engem valaha is hasonlóval? Helyette szélesen rámosolyogok.
- Naná! Társaságban egyébként is mindig kellemesebb borozgatni – azzal már le is huppanok mellé és felé nyújtom az üveget.
- Tessék, fogyassz kedvedre. Egészségedre!

१ Bocsi a késésért! १ 231 १ One night, you won’t forget the rest of your life
©
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: April - Kenny   

April - Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal