HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Emily & Kellan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kellan Martin

Hozzászólások száma :
23
TémanyitásTárgy: Emily & Kellan   Szer. Aug. 19, 2015 4:58 pm

Egy újabb unalmas nap a táborba. Ráadásul csak, hogy javítsunk a dolgokon plusz negyven fok van. Azt hiszem ezt elkönyvelhetjük az év legmelegebb napjának. Kidögölve az ágyon bámulom a plafont és várom a csodát. Egyedül vagyok a szobába, hisz a lakótársam vadászatra indult. Nem tudom miért gondolja azt, hogy ilyenkor jobb inkább csajozni, de ő dolga, ő tudja. Annyira meg nem izgat. Hallottam, hogy itt van valami tó is, de oda se hiszem, hogy érdemes lenne addig lemenni, míg a nap is a csúcsponton van. Négy óra felé járhatott mire sikeresen felkapartam magamat az ágyról. És mint valami zombi, úgy indultam a csomagom felé. Az aljából előkotorva egy fürdőnadrág szerűséget elkezdtem öltözködni,majd a vállamra akasztottam egy sötétkék törölközőt. Felvettem az elmaradhatatlan pilóta szemüvegemet és már indultam is a kijárat felé. Az ajtót kinyitva szinte mellbe vágott a meleg. Egy pillanatig elgondolkoztam, hogy érdemese neki indulni, de így már fél öt felé, épp itt az ideje. Tudom nem kapkodtam el az öltözést, de hova is sietni? örülök, hogy van még erőm ahhoz, hogy két lábon megálljak. A nap elől kommandózva, igyekeztem az árnyékba maradni. Lehet, hogy lassan inkább nekem is el kellene nézegetnem a normálisabb emberek közt, mert sok időt fogok még itt tölteni és hát addig valahogy, valakivel el kéne ütni az időt néha. Igaz még Zaven kívül nem találtam senkit sem, de ez még csak az első pár hét. Ne várjam egyből a csodát. A tóhoz érve nem láttam túl nagy tömeg, szóval a közös fürdést lekéstem. Amit annyira azért nem bánok. Csak egy szép szőkeséget pillantok meg a környékemen.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Emily & Kellan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal