HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Zave & Kellan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kellan Martin

Hozzászólások száma :
23
TémanyitásTárgy: Zave & Kellan   Vas. Aug. 09, 2015 3:48 pm

Este. Végre eljött az én időm. Még csak pár nap telt el ebben a nyüves táborba, de már unom magam. Eddig még csak ritkán volt olyan program, amire önszántamból mentem és nem pedig cibáltak oda. A reggelekről meg ne is beszéljünk. Mi az, hogy már korán reggel 10kor felvernek a csodás kis álmomból? Jó tudom, hogy ide nem aludni jön az ember, de azért ha nem akarnak nagyon morcosnak látni, akkor mindenki szépen megvárja, míg magamtól felkelek. És nem sürgetnek, holmi vödör hideg vízzel.  Azt hitem, hogy a szobatársam csak viccel ezzel, ’ha, nem kelsz fel, akkor majd kapsz egy gyors zuhanyt’ dologgal. Hát nem tudjátok meg milyen szar is arra kelni 11kor, hogy a nyakadba zúdítanak egy vödörnyi, jéghideg vizet. Egyből kipattant a szemem azt nem mondom, de legszívesebben megnyúztam volna azt a srácot. Mindössze csak annyi a szerencséje, hogy reggel nem futok olyan jól fél kábán. Na meg az, hogy egy fal elém ugrott. De rendben, ha így állunk. Csak félek, hogy ennek sírás lesz a vége, de akkor sem érdekel. Legközelebb én jövök szívatás terén és a helyébe én már most elbújnék. Na de inkább nem is gondolok a reggelre. Most végre jól akarom érezni magam, így most az a terv, hogy kiszökök szórakozni. Hátha van itt a környéken bármiféle szórakozó hely. Elvégre csak van itt valami jó is. A tükör előtt elvégzem az utolsó simításokat a hajamon, egy gyors pillantást még vettek a tükörbe, hogy biztos nem felejtettem el valamit, majd indulok is kifelé. Nem öltöztem fel különösebben más, hogy mint ahogy szoktam. Csupa fekete. Fekete, vékony ing, fekete szaggatott gatya, bakancs, szegecses műbőr mellény és megannyi karkötő, nyaklánc és lánc. Szinte már csak a fejem maradt ki a feketéből, így az csak úgy virít. Próbálok nem feltűnően a kapuhoz kommandózni. Eddig szerencsére minden simán ment, aztán puf. Már a földön pislogok. Mert, hát én barom addig bámultam hátrafelé, hogy van e tanár a közelbe, hogy valakinek neki mentem. Remélem nem valami felügyelő felé, mert nincs kedvem most hozzájuk. Meglepetésemre viszont egy hozzám hasonló srácba botlottam. Méghozzá egy ismerősebb srácba. Jó tudom, lehet ismerős, mert már eltelt pár nap és így már legalább láthattam jó párszor, viszont ezt az arcot már New Yorkba is láttam már párszor. – Hát te meg? – nézek rá, homlokomat dörzsölve. –Csak nem ki akarsz törni ebből a full happy táborból? – mondom egy kis mosollyal az arcomon.

A hozzászólást Kellan Martin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 11, 2015 1:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   Hétf. Aug. 10, 2015 9:04 am

To: Kellan

Miután megint sikeresen összevesztem Trashel, ezúttal az együtt lakási szokásainkon, vagyis inkább az én alkalmazkodó képességem hiányán, úgy döntök kiszellőztetem a fejem, és elhagyom a tábor területét, a várost már remekül ismerem, és általában nem is unatkoztam ott eddig. Persze, nem csukott szemekkel járok, így ismerkedek és zenélek is, hiszen ezért jöttem ide, szeretem csinálni, és az életem, hogy egyszer világhírű legyek, és leszek is. Felöltözöm szépen, feketébe és feketébe, mert ez az egyetlen elfogadható szín a számomra, számtalan tetoválásom szabad látnivaló a könnyű kis fekete mellénykém alatt, ami alatt semmit nem viselek. Meleg van, mégis minek öltözzem eszkimónak? Oldalamra akasztom a kedvenc három soros láncom, és kényelmes cipőt veszek fel, aztán el is indulok. Éppen azon tűnődöm, hogy mégis mit kezdjek magammal majd a városba, hová menjek, mikor egy ismerős, hasonló stílusú srácot pillantok meg mint én. Ismerős, még a nevére is emlékszem azt hiszem. Kellan talán, de láthatóan nem figyel előre, inkább a háta mögé néz, nos nem egy rossz stratégia, de így egyenesen nekem gyalogol és felborul. Én még éppen nem, de mivel a magam fajtával kevésbé vagyok köcsög, félmosollyal nyújtom neki a kezem hogy felhúzzam.
- Szevasz Kel. Előre is nézhetnél igazán... - húzom fel, és a kérdésére csak biccentek, előre hátra kezd hintázni a fülbevalóm, ami most is az a kereszt, aminek a árja Trash fülében hintázik. Néha kitör a frász ettől a hasonlóságtól még mindig.
- De, muszáj leinnom magam a sárga alá is. Segítessz? - pillantok rá, mivel még mindig szeretek másokkal inni, sokkal izgibb mint egyedül, és nagyobb baromságokat is lehet ketten csinálni mint egyedül. Nem igazán akarok unatkozni, azt otthon is megtehetném.

00 | valami
Kellan Martin

Hozzászólások száma :
23
TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   Kedd Aug. 11, 2015 1:49 pm

Sajnos én még nem annyira ismerem a várost, így örülök, hogy egy ismerősbe futottam. Azaz inkább ütköztem, de mindegy. Lábaimon általában stabilan állok, ám most valamiért, egy egyszerű ütközés miatt is hamar padlót fogtam. Sajnos a memóriám sosem volt alkalmas, utcák, emberek nevének megjegyzéséhez, de szerencsére az ő neve még rémlik. Zavenek hívják, ha jól emlékszem, de remélem, nem tévedek. Talán nem épp a legmegfelelőbb stratégiát választottam, de legalább még nem buktam le. Most a francnak lenne kedve valakivel vitatkozni. Elfogadom a srác segítségét, majd felállva leporolom magam. – Igen, talán nem ártana. – ismerem el. Na, így, hogy most már társam is akadt az estére, már biztos, hogy minden rendben lesz, és nem fogok unatkozni. Csak, majd részegen találjunk vissza. –Hm, nem is tudom… - dörzsölöm meg az állam, mint aki ezt a kérdést tényleg fontolóra venné fél percig. – Persze, még szép. –mondom végül egy halovány mosollyal. –Remélem, te legalább ismered is a várost. –már nem azért, mert akkor nem lehetne elindulni, hogy ha nem ismerné, csak akkor így már célirányosan lehet menni. Bolyongani vissza felé, fúl részegen is tudunk. –Nem gondoltam volna, hogy te is jössz ide… táborozni. – az utolsó szót nem valami nagy kedvel, ejtem ki, hisz túl sok kedvemet még nem hozták meg vele. Sosem voltam az a kiscserkész típusú srác, aki örült, ha a természetbe került. Inkább ültem a dohos kis szobámba és néztem a falat. Számomra az is izgalmasabb volt. Meg ami ezt a helyet illeti… túl sok az idegesítő, vidám ember. Most én nem azt mondom, hogy ne érezzék jól magukat, mert ez legalább jobb a nyafogásuknál. De ez már túl bizarr a számomra, hogy itt mindenki full happy rajtam kívül. Vagy itt reggel mindenki kap valami életkedv javító cuccot, amiről én és a későn kelők nem tudunk?
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   Szer. Aug. 12, 2015 11:30 pm

Kellan

Ez a város nem olyan nagy szerencsére, és én nagyobbakhoz vagyok szokva, na meg az okos telefonok korát éljük, amikor van gps rajta és szerencsére korlátlan adatforgalmam. Szóval még ha eltévedek sem veszek el, mert ez a kis mütyüre megmondja, merre menjek tovább. Bár Napa azért tényleg nem annyira nagy hogy elvesszek, bár kellő mennyiségű alkohol elfogyasztása után, még akár az is lehet hogy eltévedek és nem találok vissza a tábor felé. Aztán Kellan belém gyalogol, még jó hogy én megállok a lábamon. Aztán felhúzom őt is.
- Egészségesebb lenne, rád nézve az tuti - mosolyodom el ahogy megáll a lábán és elengedem, nem vagyok az a nagy tapizós típus, kivéve persze ha más módon és más helyzetben kell tapizni. Ahhoz lenne kedvem, és Kellan az estem de nem tudom ő vajon hogyan nyomja, így nem esek neki, az este folyamán úgyis ki fog derülni.Egészen őszintére akarom inni magam.
- Ismerem a várost a legjobb helyeket, és jól jön hogy nem kell egyedül mennem, na menjünk is - indulok el, mielőtt még valakinek eszébe jutna utánunk nézni. Mondjuk a másik énnek. Ahogy sétálunk, végül odaérünk a kocsimhoz, amit végül a nyavalygásaimra csak idehoztak nekem, és kinyitom. Érettségi ajándék a szüleimtől vagy mi. Inkább Tessától. Na mindegy. Beszállok, és megvárom amíg Kel is így tesz.
- Nem akartam, nem vagyok odáig az ilyen helyekért, nagyon is városi gyerek vagyok, de Tessa - apám nője - rávett hogy jöjjek el, mert jót tehet a zenei karrieremnek, és az meg fontos, szóval... jelenleg itt szívom a faszt, ahol még a megdöbbentő élet is a nyakamba zuhany. Vidám mese, mi? Na és te? Te se tűnsz túl lelkesnek - dobom vissza a labdát, és elindulok, egyenest az egyik lepukkantnak tűnő, de belül igényes bárhoz hajtok, a Riverfront-hoz.

00 | valami
Kellan Martin

Hozzászólások száma :
23
TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   Csüt. Aug. 13, 2015 5:10 pm

Ugyan ez a város elvileg nem olyan nagy, de mivel cseppet sem ismerem ez számomra nem jelent túl sokat. Esetleg csak annyit, hogy ha szerencsém van, akkor hajnalra még vissza is találok. Örülök, hogy végre stabilan állok a földön és szavaira csak szélesen elmosolyodom. Elég egy helyes srác az meg kell hagyni, és ő legalább normális. Már a többiekhez képest, számomra annak tűnik. Szívesen ébrednék mellette, akár ruha nélkül is, de nem hiszem, hogy nála a lányokon kívül más is kapna helyet az ágyában. Vagy legalább is józanon biztos nem. – Na, ennek örülök. – vigyorgok rá, majd követem is. Ahogy a kocsihoz érünk, leesik az állam. Ejha, hát ez se két dolláros móka lehetett. Ahogy a másik oldalra sétálok, finoman végig simítok a kocsin, majd be is pattanok, nehogy rám kelljen várni. Nekem csak egy motorom van, de az a mindenem. Egyetlen igaz szerelmem. Na persze a gitárom mellet. Meg is szakadt a szívem érte, hogy otthon kellet hagynom egy rakás vadbarom mellet. Remélem senki még rá se nézett. Kitekerem annak a nyakát annak aki, rá mert ülni távollétemben. –Hm, jah. –értek vele egyet. –Mert túlzottan nekem sincs sok kedvem hetekig itt rohadni a természetben. Csak nem akartam hallani anyám nyavalygását, hogy milyen hülye vagyok, hogy ezt kihagyom, pedig legalább így több esélyem van kimászni a nyomorból és legalább az álmomat is könnyebben valóra válthatom. Mondjuk, nem mondom, van benne valami. – mindössze csak ez a táboros cucc nem tetszik. Igaz én kiskorom óta gyűlölöm az ilyen ’ töltsünk heteket a természetbe’ dolgot. Pedig még nem is az, hogy történt velem valami rossz és amiatt a trauma miatt, mert nem. Csak egyszerűen nem annyira az én világom az ilyesmi. Megérkezve szemügyre veszem a bárnevét. Csak a biztonság kedvéért, hogy tudjam hova kell majd jönni legközelebb. Kiszállok, majd teszek pár lépést előre és bevárom Zavet.
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   Hétf. Aug. 17, 2015 12:43 am

Kellan

Egyáltalán nem egy olyan város, ez a Napa, ahol szívesen élnék, vagy egyáltalán szívesen csinálnék bármit is, én nagyon városi kölyök vagyok ehhez, és sajnos nem fog meg az ilyen isten háta mögötti helyek varázsa és csodája. Kövezzenek meg de nekem ez nem bejövős, így annyit nyafogtam Tessának is hogy végül megszánt és legalább az autómat elhozta. Sosem volt problémánk a pénzzel, bár nem vágok fel vele, mégis szeretem ha nem kell semmihez igazodnom és oda megyek akkor és azzal, akivel csak akarok. És most Kellan-al akarok, aki igazán szép fogás lenne még részemről is, de ki tudja mi jön be neki? Mindenesetre pár pohár után majd bepróbálkozok, később ráfoghatom a részegségre is nem? Dehogynem.
- Na húzzunk innen - adom ki az ukázt, ahogy beszáll ő is, én is bekötöm magam, indítok és már húzunk is innen. Nem kell sok hogy a közeli városkába érjünk ahol a Riverfront előtt teszel le a kocsit, de még nem szállok ki, hallgatom az alkalmi haveromat aki ma éjjel segít nekem seggrészegre inni magam, és egyéb módon kómába kerülni. Túl feszült vagyok, nem nekem való ez a sok idegeskedés, és még ez az iker dolog is...
- Jah, van benne valami, én is kb ezért jöttem el, mert a zene fontos nekem, és ez a tábor jó lehetőség, de megőrülök ettől a semmittevéstől, hogy egyszerűen öleljem keblemre az egész tábort, és legyek mindenkivel haver ez nekem nem fekszik. Mármint persze haverkodok, de... - magyarázom, de félbe hagyom, szerintem tök jól érti a helyzetet ő is, ha hasonló cipőben jár, és van egy olyan érzésem hogy abba. Kiszállok inkább, megvárom míg ő is ezt teszi, és bezárom a kocsim. Belépek a bárba, és a pulthoz lépek, oda telepszem és rendelek is magunknak, duplán.
- Hát egészségedre! - emelem koccintásra a poharam és le is húzom. Nem finomkodok, nekem most olyan kell ami erős, sok és kiüt. Talán Kel haza tud vinni, fogalmam sincs hogy menjek vissza, ezen nem akarok gondolkodni. Majd csak hajnalban.
- Anyádon kívül, vár még valaki otthon? Barátnő, kiskutya, kiscica? - kérdezek végül is, ha már eljött velem, némi érdeklődést mutatok felé, na meg ki akarom deríteni hogy mi a helyzet a pasikkal.

00 | valami
Kellan Martin

Hozzászólások száma :
23
TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   Kedd Aug. 18, 2015 4:03 pm

Egy rövid kocsi szemle után már pattanok is befele Zave mellé. Így autóból elnézve tényleg nem nagy valami ez a Napa. De azért örüljünk annak is, hogy legalább olyan hely is van a közelbe, ahol az asztal alá ihatod magad a haverjaiddal. Sajnos sose tudtam milyen gazdagnak lenni. Ha kellet valami évekig kellett rá gyűjtenem és vagy 2 helyen is kellett legalább dolgoznom. 'De legalább tudom, hogy megdolgoztam érte és megérdemlem.'-mondá a sok kis okoska. Nah, igen. Viszont azt se bánnám, ha kevesebbet kellene szenvednem bizonyos dolgokért. Nem szeretem magamat sajnáltatni,szóval ezen inkább magamba mérgelődök általában. Meg úgy mást se érdekel, szóval minek is meséljek az életemről, másoknak? Talán annyiból még is jobb itt, hisz legalább két percre elfeledhetem, hogy honnan jöttem. Na meg persze könnyebben tudok ezáltal a jövőmön változtatni. -Nyugi értem én.-mosolygok a fiúra. -Ami azt illeti hasonló a helyzet van nálam is.- elvégre is hiába van az egész táborba 2 jó arc, ha azon kívül számodra mindenki más fura. Viszont az biztos, hogy itt vannak egyéniségek is. Nem is kevés. Ki kászálódom a kocsiból és már követem is a pillanatnyi haveromat a pulthoz, aki már rendelte is az első kört. -Egészség!-koccintok a mellettem lévővel, majd le is húzom. Na igen ez már végre program. Ezért csak érdemes volt eljönni. Ugyan nem engem kell az asztal alá itatni,de szerintem este engem is onnan kell majd előkaparni. Sajnos jó társaságba én se nagyon tudom megállni, hogy ne igyak. Az erősebb italokkal sincs gondom, de lehet, hogy azért, ha vissza akarom magunkat varázsolni, akkor az utolsó pohárkával ott hagyom. - Sajnos vagy nem sajnos, most egyenlőre nincs rajta kívül senkim. A rövidebb kapcsolata híve vagyok, de azt annyira a lányok nem kedvelik. És hát rajtuk kívül meg egy normálisabb ember sincs a környékemen. -pillantok fel mosolyogva Zavere. Remélem azért pár kör után ő is ágyba csalható lesz. De nehogy ki essünk a rutinból, már rendelem is a következőkört. Felemelem a poharat és gondolkodás nélkül leküldöm. -Na és feléd mi újság? Rád vár valaki? Barát, barátnő, aranyhörcsög?
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   Hétf. Aug. 31, 2015 12:29 am

Kellan

Szerencsére ilyen szempontból nem túl nagy ez a koszfészek, mert városnak nevezni elég nagy jóindulat lenne, és bennem jelenleg egy kicsi sincs, nem hogy sok jó indulat, minek is legyen? Ma be akarok rúgni, és ehhez még partnert is sikerült találnom magam mellé, szóval örömteli estém lesz.
- Akkor jó. Mindenesetre remélem hamarosan kirúgunk az ismeretlenségből, és világhírű banda leszünk - mormogom, hiszen a saját kis zenekaromra gondolok, de lehet belevágok egy kis mellékesbe is, ha úgy alakul, mondjuk Kellannal nem lenne rossz közösködni, vagy akár az átkozott testvéremmel is de... nem! Ezt most itt, elfelejtem. Nem akarok még csak gondolni sem Trashre.
- Örülök hogy ezzel nem vagyok egyedül, már komolyan kezdtem parázni hogy csak nekem nem fekszik ennyire ez a táborozósdi, még akkor is ha ennyire modern mint ez... - hiszen van térerő, villany, víz minden szar ami kell, erős wifi de akkor is az atyaisten háta mögött vagyunk kettővel, és semmit nem lehet csinálni, én meg nem az a tipikus fáramászós kölyök vagyok. Bár... ki tudja, még az is lehet hogy felmászok egyre.
Mindenesetre a klubbon belül, elhelyezkedünk a pult egyik végénél, és beszélgetésbe mélyedünk, és a kérdére adott válasza kielégítő számomra, szóval senki ne fog hisztizni ha mi ketten esetleg tovább jutunk pár kósza csóknál, ez igazán jó hír.
- Senki. Csak apám meg a barátnője, de semmiféle állatom nincs, és alkalmi kapcsolatok híve vagyok, néha egy-egy menet itt ott, ahol épp szükségét érzem, de nem vagyok egy megállapodós fajta, én élni akarok, nem egy kapcsolatban tepsedni - válaszolok, hiszen nekem nyüzsgés kell, és élet, és a második kört is lehúzzuk. Jöhet a következő. Gyors iramban haladunk de nem érdekel. Semmi nem érdekel ma este.
- Na és mondd csak, ha nem indiszkrét a kérdés, csókolt már meg pasi? - kérdezek bele, hiszen ismerkedünk, és zenészek vagyunk, elég sok elborultságra képsek lehetünk ha magunk vagyunk, és ez még benne van a határban.

00 | valami
Kellan Martin

Hozzászólások száma :
23
TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   Hétf. Okt. 26, 2015 9:55 pm

Nem mintha szar lenne a tájékozódó képességem, de azért igen nagy megkönnyebbülés a számomra a város, aprócska mérete. Még először vagyok nézelődőbe, szóval legalább lesz is  esélyem hajnalba, reggel valahogy vissza mászni. -Biztos hamar felfedeznek titeket, hisz elég jók vagytok. -Ezt tényleg így gondolom, hisz hallottam már őket játszani és tényleg megy nekik, csak egy pici lökés híja van még, de már jó úton járnak. -Hát igen. Tény és való, hogy modern egy tábor, de attól még tábor. Ugyan úgy tele van hülye feladatokkal és fura fazonokkal.- mondja az akiről hamarabb kinyilvánítják ezt. Végül is, kinek mi a fura. Életemben nem voltam egy nagy kempingezős gyerek. Igazából, alig ha voltam/vagyok a szabadban. Jó nem azt mondom, hogy mindig a dohos szobában ültem, mert azért ritkán voltam a parkba is, de messze áll tőlem a természet.
A klubban a pult végénél táboroztunk le ismerkedni ahol kezdetét is vette a nagy ivászat. -Mondjuk én nem is értem, hogy hogy lehet egy állandó kapcsolatban élni. - Legalább is én még nem nagyon töltöttem sok időt egy nővel. Egy szerűn nem bírom már őket elviselni egy idő után. Jó persze, most jöhetne a "még csak nem találtad meg az igazit és azért mondod" szöveg, amit én elismerek és alá is írok, de még fiatal vagyok. Előttem az élet és rá érek én még azt meg találni, addig meg elszórakozok itt, ott egy ideig.
Már a harmadik körnél tartottunk, amit én voltaképp nem is bántam. A pohár tartalmát bejuttattam a számba, aztán elért hozzám Zave kérdése is. Nem kicsit meglepett azt meg kell hagyni. De végül is ez már egy jó jel lehet arra, hogy ő sem visszakozik annyira ettől. Lenyelem a maradék kis löttyöt és ránézek. -Olyan is volt már, hogy én csókoltam meg más pasit. -nevetek, hisz most mit titkoljam ezt? Úgy is elfelejti, ha ez számára nem tetszik, ha meg igen... hát én annak csak örülni tudok. - Na és téged ért már ilyen meglepetés vagy nem és én adjam az elsőt? - nevetek fel ismét.
Zave Blackmore

Hozzászólások száma :
25
TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   Vas. Nov. 01, 2015 9:40 pm

Néha nem is bánom, hogy nem olyan nagy ez a város, legalább hamar ki lehet szúrni a jó helyeket, meg a szimpi arcokat. Láttam már itt egy tetováló szalont is, és egyeztettem időpontot a nővel hogy akarok egy tollat de még nem jött el az ideje. Na mindegy, szóval alapvetően nincs nagyobb bajom ezzel, még elviselhető csak a táborban ne lenne annyi idióta és legalább a bandám itt lenne. De őket nem hívták csak engem, annak ellenére, hogy én nem is az énekes vagyok csak a basszeros.
- Remélem. Na meg téged is, halottalak már énekelni... jó hangod van, majdnem jobb is mint a mi énekesünknek - válaszolok ahogy elhelyezkedünk a bárpultnál, hisz alaposan berúgni készülünk. Azt meg csak ivászattal lehet, és ami igaz az igaz azt nem is szoktam letagadni vagy elodázni. Elismerem a jót, ha hallom, és Kellan tetszik nekem. Úgy amúgy is, szóval ha van bármi kis esélyem akkor nem ússza meg hogy ágyba cipeljem.
- A fura fazonok még csak hagyján, de hogy ilyen kis kerti közegben legyünk én ahhoz nagyon városi gyerek vagyok. Valahogy nem fekszik ez nekem.... - húzom a szám, mert akkor is természet, erdős rész bogarak, szúnyogok, és minden lófsz amiről eddig azt se tudtam hogy van. Kifejezetten a denevérek nem zavarnak mert azok cukik. Szeretem őket, de nem megenni mint az a hülye énekes.
- Hehh, az fasza - vigyorodom el ahogy leküldöm a piát a torkomon, és magamban szinte belebokszolok a levegőbe hogy nem lehetek ennyire pofátlanul mázlista de úgy tűnik hogy mégis igen.
- Ért, de már régen volt, talán felfrissíthetnéd az emlékezetem - hunyorgok rá jeges szürke szemeimmel, tulajdonképpen nagyon is akarom hogy megtegye, de még ráérős egy kicsit. Bár nem bánnám, a riverfontban nem néznek érte furcsán. Biszex barát bár. Imádom az ilyen helyeket, mondtam már?
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Zave & Kellan   

Zave & Kellan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal