HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Gavriel & Veronica

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Veronica McKenna

Hozzászólások száma :
9
TémanyitásTárgy: Gavriel & Veronica   Vas. Aug. 09, 2015 3:29 pm

Egyedül vagyok ma mint a kisujjam. Senki nem ért rá az ismerősök közül, hogy esetleg összeüljünk jamelni egyet vagy valami. Nekem az is jó lett volna, ha esetleg... esetleg csak leülünk és dumálgatunk. Nem szeretek egyedül lenni. Sőt, kifejezetten utálok. Lehet, hogy csak elszoktam tőle. Ki tudja. Mostanság nem nagyon volt rá lehetőségem, hogy egyedül töltsek el időt. Ez így ezerszer jobb. Ezerszer jobb itt mint otthon. Soha nem akarom, hogy ennek vége legyen.
Ilyenkor, amikor egyedül maradok, fogom a gitáromat, az akusztikusat és elindulok valahova, ahol egy kicsit tudok játszani. Próbatermekbe semmiképp, csak egyszerűen ki a szabadba.
Útközben beugrom a konyhába valami kis rágcsálni valóért. A bánat ellen nagyon jó valami kis csokoládés cucc. Ezért lehetőleg ilyet is keresek. Egy pár polcot széttúrok mire az egyik zugában találok egy kis zacskó kekszet. Gyorsan kikapom onnan, majd beledobom a táskámba és már itt sem vagyok. Nem kell sokáig sétálnom mire kiérek az erdőbe. Ez talán nappal a legkellemesebb hely... legalábbis számomra. Nem sétálok túlzottan be, csak keresek a közelben egy padocskát és leteszem a cuccaimat. Szépen elrendezgetek mindent. Mintha kirándulni készültem volna, annyi holmim van. Ezzel jár, ha az ember mindig hord magánál legalább egy füzetet meg tollakat meg minden ha netán eszébe jutna valami új dallam... így szokott ez menni.
-Gyere bébi.- Veszem elő a gitáromat, majd ölembe fektetem. Először csak rágyújtok és közben félkézzel pengetem a húrokat. Olyan felemelő érzés, amikor játszhatok. Ilyenkor mindent elfelejtek... a gitár a szerelmem. Az se zavar soha, ha körülöttem állnak az emberek és úgy kell játszanom. Azt hiszem nem tudnék már hibázni a régi, jól megszokott dalaimban, hiszen kiskorom óta gitározom. Lassan már megvan 15 éve... Ez elég hosszú idő. Szeretném majd ezt tovább is vinni, lehetőleg karriert csinálni belőle. Nirvanát kezdek el játszani. Példaképem az a faszi. Az összes számát fújom kívülről.

Gavriel & Veronica

•    szia  • ZeneÖltözék©️

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Gavriel & Veronica   Hétf. Aug. 10, 2015 10:42 am

Pokoli ez a fejfájás, és az egyetlen egyel több pohár, mint amennyi kéne, mindig megbosszulja önmagát hasogató fájdalomként a fejemben. Nyöszörögve borulok ki az ágyból, hogy szó szerint átessek a saját utazótáskámon, és elő szedegessem belőle a fürdő cuccaim, hogy kimossam magamból a másnaposságot. Valahogym életképes állapotba kéne kerülnöm, mert sok mindent terveztem ma még csinálni, így is tovább aludtam a kelleténél. Végül botladozva eljutok a fürdőig és bezárkózom jó egy óra hosszára, és mikor kilépek onnan már egészen emberinek tűnök. A hajam beállítva, némi zselé és lakk segítségével, és a szemeim alatt fekete smink hogy legalább úgy tegyek mintha nem lennének karikásak a szemeim. Fehérrel ellensúlyozom, és ízléses sminket csinálok, ebből nem csinálok ügyet, itt amúgy is majdnem mindenki festi magát, a zenészek többsége legalábbis biztos. Felöltözöm, és végül a gitárommal együtt indulok el, hiszen órára megyek, onnan meg... ki tudja merre visz majd az utam. A telefon zsebemben hiszen anélkül aztán egy lépést se teszek.
Az órám végeztével, a tábor széle felé veszem az irányt de az erdő szélénél észreveszek pár alakot, akik egy másik alakot néznek, aki a padon üldögél. Arra felé veszem az irányt és lepacsizom a többiekkel, lassan már mindenkit ismerni fogok itt, de nem bánom, aztán a lány felé indulok, ha már a többiek nem mernek odamenni hozzá, akkor majd én.
- Nirvana - Smells like teen spirit, igaz? - kérdezem ahogy rámosolygok, és betippelem mit is játszik éppen, hiszen Cobain munkáját én is ismerem és szeretem, bár ritkán játszom. Inkább saját dalokra törekszem, de persze... egy kis jemmelés alkalmával előjöhetnek az ilyen klasszikusok is, én nem bánom őket.
- Amúgy, helló, Gavriel vagyok - mutatkozom be neki, ahogy ledobom magam mellé a padra, persze figyelve hogy semmire ne üljek rá amire nem kéne.
Veronica McKenna

Hozzászólások száma :
9
TémanyitásTárgy: Re: Gavriel & Veronica   Szer. Aug. 12, 2015 9:47 am

Az emberek lassan körém gyűlnek. Nem is figyelek most oda rájuk, elvégre csak hallgatnak, hallgatják a zenémet és nem velem foglalkoznak. Nem köszönnek, nem is jönnek oda hozzám. Nem sok mindenkit ismerek az idei évből, sok ismerősöm akivel tavaly találkoztam idén nem jött. Nem tudom, miért, de egyszerűen csak nem. Sajnálkoztam is ez miatt, de hát most mit tegyek ellene? Jól elvagyok én a nagynéném fiával és a gitárommal. Na meg persze azzal az egy két emberkével akit ismerek itt. Elég kicsi a bandánk, néha jó lenne valami nagyobb társaságot is összeröffenteni. Nem bánnám. Szeretem a bulikat és... még mást is.
Bekapok egyet a kekszből amit hoztam, majd elkezdek játszani. Az közelben lévő emberek szeme mind rajtam állapodik meg. Érzem ahogy figyelnek. Ahogy egyre többen gyűlnek. Nem bánom, szeretem a közönséget. Azt hiszem... még nem volt gondom soha közönséggel és remélem most sem lesz. Ilyenkor mindig attól félek, hogy elrontok valamit és kinevetnek. Vannak rosszakaró emberek mindenfelé, ezzel tisztában vagyok és nagyon is jól tudom ezt. Volt már dolgom ilyenekkel.
Amikor Nirvanat játszom, mintha ott lennék. Odaképzelem magamat Kurt helyébe. Milyen lehetett az élete... mennyire rossz volt neki és aztán hirtelen jobb lett. Mintha csak magamat látnám. Persze bizonyos különbségekkel. Aztán egy hangra rezzenek meg. Hirtelen abbahagyom a játékot.
-Igen, ez éppen az volt. - Bólintok és apró mosolyra húzom a számat. Kicsit arrébb húzódok, hogy helyet adjak neki ha le szeretne ülni. Totál szétdobáltam a cuccaim, ezért most a tatyómat a földre teszem. Biccentek egyet a névre. Milyen furcsa. Ilyen nevet még soha nem hallottam. - Veronica. Te is gitározol ugye? Láttalak a múltkori órán. - Emlékszem rá, futólag. Sok embernek nem jegyzem meg az arcát, de ő különleges kinézetű és mivel festi is magát... hát mondjam, hogy nehéz nem felfigyelni rá? Sokan így tesznek itt. Engem nem zavar, csinálják. A kekszes zacsit nyújtom Gav felé, nem vagyok udvariatlan, ha már én itt tömöm a fejemet akkor neki is adok belőle ha kér.

Gavriel & Veronica

sziaZeneÖltözék©️

Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Gavriel & Veronica   Szomb. Aug. 15, 2015 7:47 pm

Még a hátamon van a gitárom, hiszen éppen órám volt, és néha sikerül bekunyerálom magam egy két külön órára is, ahol az elképzeléseim alapján gyakorolhatok, egy tanár figyelő szemei előtt, aki megmondja hol hibázom el a dallamot. Néha rá is jövök, és kapok pár új tippet, ahogy most is, így megvan mit fogok csinálni később, gyakorolni.
Azonban felkelti a figyelmem egy kis csoportosulás, bár ez itt nem ritka, szeretem tudni mi történik, a tábor kimondatlan központja leszek lassan, és a legtöbb dologról tudok, vagy benne vagyok. Ez a két opció lehetséges eddig, többet nem találtam. Oda ballagok én is hogy lássam mi van, és kiszúrom a lányt, már láttam szerintem, gitáron és ez meg is magyarázza hogy zenél. Közelebb megyek, ha már mindenki csak fecseg és senki nem lép, hát majd én. Nem kell hozzá hű de nagy bátornak lenni.
- Héh! Akkor még nem kopott meg az emlékezetem. Szeretem ezt a dalt, de inkább énekelni mint játszani és... nem voltam benne biztos hogy ez az. Ez a kedvenced? - kérdezem ahogy letelepedek és letámasztom a gitárom is magam mellé. Imádom, csak néha cipelni nem esik olyan jól, de hát mindennek ára van. És ennek az, hogy télen nyáron cipelni kell, mert sajnos nem gyalogol magától utánam.
- Így van. Gitározom, éneklek, vidózok és még blogolni és vlogolni is szoktam, állok rendelkezésedre - mosolyodom el, ahogy elfogadok egy kekszet a kínálásból.
- Köszi. Uhh, ez csokis! - jövök rá ahogy beleharapok és gyorsan eltüntetem a másik felát is, hiszen finom, és alapvetően megvesztegethető vagyok. Sok édességgel. Meg ékszerekkel. Hm, khm.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Gavriel & Veronica   

Gavriel & Veronica

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal