HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Minho & Ash ~ Party time

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Ashley Rohr

Hozzászólások száma :
22
TémanyitásTárgy: Minho & Ash ~ Party time   Vas. Aug. 02, 2015 8:00 pm

Nem szeretek hallgatózni (na jó, de), de tegnap akaratlanul is meghallottam, egy beszélgetésfoszlányt ebéd közben. Nem sokat hallottam, éppen csak néhány mondatot, de az épp elég volt. Ma délután, azaz most buli lesz a városban, és kivételesen tudom, hogy hol van. És arra mindenképp el akarok menni, kíváncsi vagyok, milyen az itteni buli. Mert Phoenixben eléggé visszafogottak. Igaz, hogy ott a lakosok nagy része már a harmincon túl van, szóval nem éppen fiatalok, és az Ő tudtukban a bulik egy kicsit mások. Szóval itt biztos jobb lesz. Na de persze le a városba még felnőtt kísérettel mehetek csak le, mivel még nem vagyok nagykorú. De legalább lesz társaságom. És mivel az engedélyt is megkaptam, hogy kilóghatok a táborból, már csak egy feladatom maradt: találni egy nagykorú embert, akivel elmehetek.
Egész délelőtt a legmegfelelőbb áldozat után kutattam, és dél környékén sikerült rábukkannom. Persze ezt Ő még nem tudja, de nemsokára rá fog jönni Ő is. Ja és hogy ki a kiszemeltem? Egy ázsiai srác az, aki elég komornak tűnt nekem egész nap. Legalábbis akkor az volt, mikor követtem őt. És ez nem jó, ki kell egy kicsit lendülnie ebből a komor, nyugodt életből, legalább egy délutánra. És én segíteni fogok neki, mint barát a barátnak. Igaz, hogy még csak nem is ismerem, de az már mellékes. Majd megismerjük egymást... A legmegfelelőbb alkalomra várva ismét követem, s megvárom, míg egyedül van, akkor támadom le.
- Teeeee most velem jössz.... - Hátulról támadok, így kezdem az új, vágott szemű ismerősöm tolni előre, majd pár lépés megtétele után elé kerülve megragadom a kezét, és húzom tovább.
- Most nincs idő arra, hogy megmagyarázzam, majd később. Most csak gyere. Naaa, légysziii...! - Folytatom, még mielőtt bármit is tudna válaszolni.
Még ha ellenkezni is próbál, akkor is csak tovább húzom, egyszer majd csak megadja magát, ha sokáig próbálkozom. De erre sajnos nincs idő, mert elkésünk a buliból.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Minho Nakamura

Hozzászólások száma :
6
TémanyitásTárgy: Re: Minho & Ash ~ Party time   Kedd Aug. 04, 2015 11:36 pm

Sosem hittem volna, hogy egy tábor lehet ennyire színes és ennyire nyüzsgő, egy szabad percem sincs, a gyakorlások és a bulizás között, mivel bár elég komolynak tűnök, néha én is vágyom a szórakozás adta szabadságra, és párszor már elragadtattam magam, mióta itt vagyok, és nem túl szalonképes állapotban zuhantam be az ágyamba hogy másnap megbirkózzam a macskajajjaj is. Ezek az amerikai italok elképesztően erősek, nem vagyok hozzá szokva, szóval már rájöttem hogy csak módjával szabad velük bármit is kezdenem. Lezser eleganciámmal haladok éppen át a táboron hogy keressek valami ehetőt, és a fekete farmer és a fehér, mintás, félig gombolt ing, most sem tűnik ki annyira a tömegből. A hajam sem lehet nagyon feltűnő, maximum a fülbevalóm, ami jelzi hogy nem egy szabály mániás egyén vagyok.
Gond nélkül megebédelek így késő délután, és már éppen indulnék vissza a hálókörlet felé hogy megkeressem a barátom, amikor csaj ragad meg. Megállom hogy ne reflexből forduljak, ezzel már többeket sikerült megijesztenem, hogy a harcos reflexekkel reagáltam. Nem moccanok ahogy rángat, passzívan ellenállok.
- Wait wait... mégis mit akarsz te tőlem hogy veled menjek? - vonom fel a szemöldököm, de kifogástalan angolsággal kérdezem meg, hiszen jó ideje tanultam már a nyelvet hogy folyékonyan beszéljek rajta. Nem okoz nehézséget, azért is jöttem el teljes lelki nyugalommal.
- Ha nem magyarázod meg nem megyek sehová - jelentem ki, bár egy gonosz ötlet eszembe jut, de még nem vetem elő. Majd egy kicsit később ha elég kitartó.
- Na jó, de ne bánjam meg... és jössz eggyel - jelentem ki ahogy megfordulok és elindulok valamerre amerre visz bár nem sietem el, korántsem rohanok annyira int ő.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Minho & Ash ~ Party time

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal