HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Ki vetkőzik a végén? Corvi & Cole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Ki vetkőzik a végén? Corvi & Cole   Vas. Aug. 02, 2015 11:31 am

Sose gondoltam volna azt, hogy lesz anny bátorságom, hogy átmenjek a fiúkhoz. Egy kis kaland sosem árt, és a fiúk vetkőzős pókerére nem csak engem hívtak meg. Elfogadtam a meghívást, hisz így is szerezhetek pár barátot vagy netán ellenséget. Még szerencse, hogy jó vagyok a pókerban. A való életem peches, de szerencsejátékban leverhetetlen vagyok.
Olyan éjfél tájra beszéltem meg skacokkal az érkezést, remélve, hogy a felügyelő elalszik addigra. Az ablakon osontam ki szokásom szerint és nindzsa üzemmódba váltottam. Gyorsan elértem azt a bungallót ahova a meghívást kaptam, majd kopogni kezdtem az ablakon. Halvány fény szűrődött ki az ablakból, majd feltűnt egy alak és kinyitotta az ablakot.
- Szép jó estét, Zack. - nyújtózom felé, hogy felsegítsen. Pikpakk benn voltam a szobában, hála ennek az izmos fiúnak, gyorsan beemelt. Szinte fiúk voltak a szobában, de volt pár lány is, vagyis nem aggódtam. Nem fognak rituálisan megerőszakolni.
Levetődtem az egyik ágyra a csajok közé, majd beszélgetni kezdtünk addig, amíg mindenki meg nem jött. A srácok elővették a póker szettet, mi csajok meg mindenkit kibeszéltünk, aki nem tetszik a táborban. Hála az égnek, nem volt olyan köztünk akit nem bírtunk volna, bár amennyi embert én ismerek itt lehet, hogy itt lesznek az ellenségeim, amir nem nagyon akarok. Én voltam egyedül csaj, aki beszált a póker. Persze a fiúk örültek a dolognak, mert nem mindennap látnak pucér nőt, de ki mondta azt, hogy én vetkőzni fogok? Fogadtam pár sráccal, ha levetkőztetem őket, akkor futniuk kell egy kört a táborban, fényes nappal pucéran. Persze a nagy elszántságal és naívsággal felfűtött fiúk egyből igent mondtak én meg felvettem a gonosz mosolyom, ami át ment póker arcba. Na most meglátjuk ki is fog pucéran szaladgálni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Ki vetkőzik a végén? Corvi & Cole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal