HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Dancing time - Blair & Gav

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Dancing time - Blair & Gav   Kedd Júl. 28, 2015 3:24 pm

Sikeresen átesek az éjjel ágy mellé dobott ruhakupacomba, amikor lefeküdtem kb csak erre volt erőm, és most majdnem felnyalom a talajt miatta. Áhá, nem vagyok álmos, ilyenkor eszméletlen kómás a fejem. A szemeim még alig vannak nyitva és még csak 8 óra van, ami azt jelenti hogy aludtam vagy 4 órát az éjjel, egy igazán zúzós kis partyzás után, de még napokkal ezelőtt megígértem Blairnek hogy megnézem a reggeli próbáját, vagy mijét, hiszen ő táncos, és rengeteget gyakorol, és nem akarok szava szegő lenni, így hát elvonszolom magam a fürdőig, és még magam is megijedek a saját tükörképemtől.
- Édes hét... - morgolódom ahogy megnyitom a zuhanyt és igyekszem felébredni a víztől, és a hajmosástól, majd a szárítótól, de nem nagyon sikerül. Így az első utam a konyha felé fog vezetni ha kész vagyok. Össze kaparom magam, beszárítom a hajam, és három ecsetvonással még sminkelek is egy keveset, hogy legalább a szemem alatti sötét karikákat álcázzam, és egy lezser háromnegyedes nadrágban és fehér, fekete mintás pólóban indulok el. Nyakamban két nyakláncom, és egy széles karkötő a kezemen, meg a két kedvenc gyűrűm, és már kutatom is a konyha mélyét a kávém után. Aztán eszem is valamit, és az órámra pillantva majd megfúlok mivel majdnem késésben vagyok, így a további egy húsos szendvicsem csak felkapom és azzal együtt szaladok át a táboron, hogy ne késsek és, és sikerül lefékeznem Blair mellett, egyik kezemben a kajámmal másikban meg egy fél literes üdítővel, és enyhén kifulladva pislogok rá, és már szinte látom hogy mindjárt elröhögi magát.
- De ideértem, oké? - vigyorodok el két lihegés között, és ledobom magam a fűbe hogy befejezzem a reggelim.
-Mihúj.. vagyis... mi újság? - próbálom kérdezni, de kb csak másodiknak jött össze, ahogy lenyelte ma falatot.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Kedd Júl. 28, 2015 6:33 pm

*Nem unatkozom a mai nap folyamán sem, szinte még fel sem kel a nap, én már kiugrom az ágyból, irány a zuhany és menetre készen vagyok. Egyszerű fekete-ezüst melegítőnadrág van rajtam, sötétkék sportmelltartó és egy szintén ilyen színű trikót kapok magamra még, hogy aztán a szokásos full cap és a sportcipő, ma éppen egy fekete nike legyen még rajtam. Vigyorogva lépek ki a szobámból és a tó felé indulok, egy egészen kicsit bemelegítek, hiszen már napok óta csak pihentem, ami mégsem igaz ilyen szinten, mert gyakorolni mindig szakítottam időt, most viszont tudom mire adom a buksim, így a sok víz körül kezdem róni a köröket, elvileg pár napja megbeszéltük Gave-el hogy jön és megnéz, viszont előtte be is kéne valamit kapnom, így miután kellően beindulnak az izmaim és egy-két nyújtást is elvégzek a kajáldába vonulok, két sonkás szendvics és egy forró tea, majd irány a tábortűz. Már nem is tudom milyen időt beszéltünk meg a zenész fiúval, remélem nem kések el. Ahogy a megbeszélt helyen körülnézek, szomorúan konstatálom, hogy vagy késtem, vagy fogalmam sincs mi történik, elhúzom a számat, majd leülök a porba, kizárt hogy késsek, sosem történt még meg. Beletúrok a hajamba, aztán lépteket hallok, így megfordulok.*
-Gavriel.*vigyorgok rá és felpattanva leporolom magam és még azt hittem hogy késni fogok. Persze ahogy én felállok, ő úgy ül le, legszívesebben tényleg kinevetném, ám mégsem teszem meg. Hagyom had fejezze be a reggeliét?! Kezemmel takarom el az arcom miközben tényleg kuncogok egy kicsit.*
-Csak nem jó volt a tegnapi buli?*kicsi az esélye, hogy mellé trafáljak, de azért megvárom a válaszát. Mivel ő is kérdez így picit elkomorodok. Vagyunk olyan jóban a fiúval, hogy ezt azt meg szoktam vele osztani, ám most igazán tördelem a fejem, hogy ne tegyem meg. Aztán végül csak kibukik belőlem.*
-Blaise-el találkoztam a minap.*na már most mindketten tudjuk, hogy mit jelent az, hogy Blaise... A srác régen rám volt állva de mivel lekoptattam így megfogadta hogy pokollá teszi az életem. Valahonnan mindig megtudja, hogy hol vagyok. Pedig se facebookom, se instagram, se semmim nincs csak a telefonom, a számomat is havonta cserélgetem, miatta. Kicsit megereszkednek a vállaim is, de végül visszaszerzem a kis mosolygós énemet, és Gave-re vetem pillantásom a full cap alól.*
-És te? Kit hódítottál meg az éjjel?*kérdezek rá egy sunyi mosolyt követően, mert még a haja is elég rendezetlen Gave-nek, sosem láttam még ilyen elnyűtt arcot tőle. Ez is új.*
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Hétf. Aug. 03, 2015 1:31 pm

Basszus, tudtam hogy az az utolsó kör már nem kellett volna, arról is némi ködös emlékem van hogy kerültem én ágyba, de majd ma elmegyek időben aludni, és végre kialszom magam. Néha azt is kell nem? Még nekem is szükségem van az alvásra. És utána persze rohanhatok, de azért valamit jól csinálok, mert még nem késtem el, és nem is hittem hogy ideérek, de kifulladva fékezek le Blair előtt kezeimben a reggelimmel még, és ledobom magam a földre. A nevem említésére csak megemelem a kezem, én volnék az még mindig, és remélem senki más nem akar én lenni mert az... nos az nem lenne jó. Belőlem egy is sok a haverok szerint, nem hogy még egy... az már egy kisebb apokalipszis lenne. Hm, hát igen szerintem is az lenne de, még jó hogy ezt nem lehet kipróbálni és valóra váltani.
- Ahh, de nagyon jó volt. Sikerült megnyertem a felelsz vagy merszet és valahogy... nem tudom, ágyba kerültem hajnalban, de felkeltem mert megígértem hogy megnézlek és amúgy sem aludhattam volna át az egész napom - magyarázom két falat között ahogy végül eltüntetem a reggelim maradékát is, és iszok is hozzá. Most már jobban érzem magam, és van bennem némi üzemanyag amitől működhetek ebédig. Az meg mindjárt itt van, és alig várom. Eszméletlenül jól főznek.
- Blaise itt van? Mi a halált keres az itt?! - akadok ki, hiszen mesélt már nekem a fiúról és a zaklató életmódjáról, és már többször is felajánlottam hogy alaposan a földbe döngölöm valahogy, de nem akarta. Bár nem értem az ilyen viselkedést, miért kell más csajokat zaklatni ha az érthetően nem kíváncsi rá? Ez ilyen újabb wtf élmény.
- Bántott? Mit csinált? - kérdezek tovább, ahogy aggódva rá pillantok, hiszen nem hiszem hogy bántotta volna, legalábbis eddig nem tette az a gyökér, de... ki tudja, hátha új szokásokat vett fel.
- Hm, nem az éjjel, még előtte egy szőke sportoló lányt Corvit sikerült, szerintem ismerheted is, mintha láttalak volna vele... Csak hát nem olyan egyszerű... - mosolyodok el, mert nekem is megvan azért a magam fejfájása, és ezzel nem lettem előrébb.
- Na, de táncolhatunk ha akarod, befejeztem a kajálást - állok fel, hogy ha menni akar valamerre akkor mehessünk.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Hétf. Aug. 03, 2015 6:18 pm

*Örültem mikor Gave megérkezik, még egy halovány mosoly is megcsillanni látszik ajkaimon, majd ahogy beszélgetésbe elegyedünk elejtünk a másik felé egy-két információt. Persze a fiú azonnal lecsap a Blaise témára, így kénytelen kelletlen de válaszolni fogok. Lecsüccsenek a fiú mellé, majd egy váll rándítással kezdek bele a sztoriba.*
-Kilógtam a táborból az egyik este, és összefutottunk, szó szót követett, majd megragadta a karom és arcon csapott. Jó engem sem kellett félteni, de egész éjjel egy zacskó jeges borsót tartottam az arcomon.*magyarázom csendesen Gave-nek, és az ég felé emelem a tekintetem úgy hallgatom tovább, és ahogy meghallom a lányka nevét köhécselni kezdek, mint aki félre nyelt.*
-Csak nem bekötik a fejed? Lehetek koszorúslány?*bököm meg a könyökömmel kicsit, de csak játékosan és kacarászni kezdek a saját h*lye poénomon. Aztán a fiú feláll és közli, hogy mehetünk ha gondolom. Csak bólintok miközben én is feltápászkodom. Igazából nekem itt is jó lenne gyakorolni, hiszen a street dance az utcán és a klubokban kezdődött. Egy pillanatra tanácstalanul nézek rá, majd még visszatérek a Blaise témára.*
-Mit szólnál hozzá ha azt mondanám elpáholhatod?*kérdezek rá, közben nyújtani kezdek, egy bocsánat kérő pillantás keretein belül Gave vállára dobom a lábam, pillanatnyilag ő a legmagasabb pont a közelünkben.*
-De bármit is teszel látni akarom!*kötöm ki ahogy leveszem a lábam róla és pár lépést eljátszom. Láb keresztbe, megfordul, kirúg, kézzel lenyomom a levegőt, de valahogy zene nélkül nem az igazi. Kiskutya szemekkel nézek a fiúra.*
-Nem szeretnél nekem zenélni?*egy "nagyon légyszíves" hangnemben feltett kérdés csak meghozza Gave kedvét, hogy kicsit segítsen.*
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Pént. Aug. 07, 2015 12:00 am

Huh, hát meleg helyzet volt, de megint csak elmondhatom magamról hogy nem késtem el a találkozóról, hiszen még éppen idejében beestem, igaz hogy reggelizve meg eléggé kifulladva de akkor is. Többet kéne edzenem, vagy legalábbis valahogy formába jönni, de áh, kinek van arra ideje? Vlogger vagyok, nem testépítő.  Ahogy Blair mellém csüccsen, rápillantok, és érdeklődve hallgatom, mélyen remélve hogy sötétebb tónusú festékem elfedi hogy valójában alig látok olyan karikásak a szemeim.
- Jó de... mi az hogy megütött?! Esküszöm nem normális az a pasi! Vagy nem, nem is pasi, az nem ütne meg egy lányt, de komolyan, miféle állat ez már?! - akadok kissé hevesen, hiszen erre elég kényes vagyok, aki megüt egy nőt, azzal kb szóba se állok. Pláne ha az a valaki egy Blaise nevű tag. Nagyon, nagyon ritka esetben tudom elképzelni csak hogy kezet emeljek egy lányra se... fúh nem, nem gondolok inkább  bele. Egyszerűen zsigerből gyűlölöm az ilyesmit, és nem tudom mások hogy képesek így élni. Elképzelni se tudom. Ahogy én is mesélek és visszakérdez, játékosan beintek neki, és fel se veszem hogy lökdös, elég poénos de... fura is a dolog.
- Nem dehogy. Soha nem fogok megházasodni, és Corvi is, hát fogalmam sincs mi van vele - válaszolok, végül is jó lenne erről is beszélni, hiszen ő is mesél nekem olyasmiről, amit nem is kellene elmondania, de... talán kicsit később felhozom majd a témát.
- Hm, örülnék neki, végül is mióta szóba hoztad ellenállhatatlan kényszert érzek rá hogy alaposan bepancsoljak neki egyet - bár tuti én szívnám meg jobban, valahogy az elmémben ez a Blaise egy elkényezett kis kölyök, aki nem mellesleg gyúr és erősebb nálam fizikailag. De pont leszarom, nem izomban kell erősnek lenni, én azt vallom. Aztán csak nézek egyet ahogy Blair lába a vállamra (!) kerül, ember, ez kész....
- Hm, akkor még edzek egy kicsit, és elpáholom - vigyorodom el, de gyakorlatilag bármikor képes lennék megtenni ha csak úgy összetalálkoznék vele, és felismerném. Biztos nem hagynám szó nélkül amiket tett. Egyszerűen nem méltó egy férfihoz.
- Hm? Nem hoztam ki a gitárom ami azt illeti de.... hát az akusztikuson nem szól jól semmi, amire te táncolsz... hallgassunk telefonról, vagy ... kihozom az elektrot - vetem fel az alternatívákat, és végignézem ahogy a másik lábát is a vállamra dobja hogy azt is kinyújtsa.
- A csudába vagy ennyire hajlékony... - bukik ki belőlem.[/b]
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Vas. Aug. 09, 2015 12:12 pm

*Néha csak megráznám a fejem mikor Gave még visszakérdez. Elfintorodom.*
-Hát az hogy megütött. Tudod milyen. Ha nem vele akkor senkivel sem akar látni.*motyogom majd mérgesen kifújom a levegőt, hiszen engem is bosszant. Természetesen az a téma jobban érint, hogy Emily és Gave. De úgy látom nem sokat húzok ki a srácból. Végül eldöntjük, hogy tényleg gyakorolnom kell, így nyújtani is kezdek, speciel magasabb dolog nem lévén Gave válla. Mikor meglepődik csak elmosolyodom.*
-Sok gyakorlás.*vonok vállat és kuncogni kezdek. Valójában nem tudom, hogy mi legyen vagy hogy mire táncoljak. Igazából a pattogósabb ütemet kedvelem, szóval lehet, hogy maradunk a telefon témánál.*
-Esetleg nincs kedved segíteni egy két lépésnél? Vagy csak kizárólag megfigyelsz? Ugyanakkor azt hiszem maradjunk a telefonnál, azon valószínűleg nagyobb az esély, hogy találunk valami pörgős ritmust.*magyarázom csendesen. Megbízom a fiú választásában, mert tudom, hogy jó ízlése van. Kíváncsi vagyok segítene-e.*
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Hétf. Aug. 10, 2015 10:09 am

Képtelen vagyok felfogni ezt az élet szemléletet, és nagyon szívesen rendet tennék annak a gyökérnek a fejében, amiért ilyesmiket csinál Blair-el. Kép nélkül is utálom tagot.
- De nem sajátíthat ki magának, bassza meg, ez nem így működik, neked is van életed, döntéseid, mindened és... nem játszadozhat így - akadok ki ezen megint, és belegondolok hogy talán egy kicsit most én is azt teszem, de nem ilyen értelemben. Én sajnos hajlamos vagyok mindig több szálat is futtatni az életemben és megesik hogy ezek olykor össze gabalyodnak, és akkor... a gordiuszi csomót, ki kell bogozni kérem.
Eltereli a figyelmem ahogy Blair a vállamra dobja a lábait hogy nyújtson, és képtelen vagyok megszokni ezt, hogy a táncosok olyanok mint a gumi, lehet hajtogatni őket összevissza, és ennyire laza ízületekkel rendelkeznek.
- Jó, oké, de akkor is elképesztő... Én max a saját derekam magasságig tudom felemelni a lábam, ha feljebb emelem, felborulok - kuncogok, de hát nekem abban nem is kell jónak lennem, vannak mások amikben kiélhetem magam. A videózást kifejezetten jobban művelem mint a táncolást, vagy a sportok bármelyikét, ezekhez én kellően lusta vagyok.
- Hm persze, ha meg mondod hogy micsináljak, akkor megcsinálom, és el is kaplak ha elzuhansz ha akarod - mosolygok, és elő szedem a telefonom, és elkezdem tapizgatni össze vissza, hogy a zene mappába jussak, és keressek egy pörgős playlistet. Imádom a telefonom, és a nagy kapacitású sd kártyám.
- Na ez elvileg jó lesz - berakok egy elég modern populáris playlistet, és remélem Blair tud majd rá valamit kezdeni, mert azt vettem észre, hogy a zenei ízlésük közel hasonló, bár én gyakorlatilag mindent meghallgatok.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Hétf. Aug. 10, 2015 12:42 pm

*Mielőbb szeretném lezárni a Blaise témát, a neve említése is felkorbácsolja az indulataimat. Inkább megkérem Gave-et hogy keressen valami jó zenét, illetve ha van kedve segíthetne is kicsit.*
-A kezedre lenne inkább szükségem egy-egy kirúgásnál, vagy épp amit kitalálok.*vigyorodom el, majd nézem ahogy a fiú elkezdi nyomogatni a telefonját. Végül talál valami vérpezsdítő zenét amire ritmusosan járni kezd, először a csípőm, aztán már a lábam is végül elkapom Gave kezét és átpördülök alatta, majd míg tart lemegyek spárgába is. Egy kis break-kel megfűszerezem a lépteimet, majd míg egyik kezemmel lenyomom a fiút a jobb lábamat átlendítem fölötte, reménykedve hogy ezzel is meglepem. Felpattanok az egyik padra és nem veszítve a lendületből már szaltózom a levegőben ezzel a fiú elé érkezve.*
-Nos Mr. Dixon felkérhetem egy táncra?*nyújtom felé a kezem és kacagni kezdek. Néha úgy beletúrnék a hajába, de valószínű akkor az én fejem nem maradhatna karcsú nőies nyakamon, na azt igazán nem szeretném.*
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Szomb. Aug. 15, 2015 6:37 pm

Látom hogy kellemetlen a téma, és így inkább nem is erőltetem, hanem hagyom hadd merüljön el a semmibe, majd ha akarja újra felhozza. Én erőltetni nem akarom, mert az csak felesleges feszkóval jár, az meg nem hiányzik, van elég nekem is, nem kell hogy Blair is befeszüljön rám.
- Hm, persze, oké amit akarsz én majd igyekszem nem szívrohamot kapni és segítségedre lenni a lehetetlen és nyaktörő mutatványaidnál - mosolyodom el, ahogy a telefonom nyomogatom, ahogy megfelelő zenei playlistet hajkurászok. Alapvetően rengetegféle zenét hallgatok, valamelyik szett csak jó lesz a gyakorlásra is, ha már így alakult, és megígértem neki. Csak hát ugye az utcai táncok nem épp gitár kompatibilisek, és nekem csak azom van szóval marad ez a megoldás, jobb ez is mint a semmi. Be is kapcsolom, és leteszem a telefont a közeli pad szélére, és hagyom hadd szóljon sztereóban, amíg én elképedek a mutatványain, sokadjára is. Ki tudja hogy a fenébe sikerül neki ilyen hajlékonynak maradnia. Levegő után kapok ahogy gyakorlatilag a fejem felett szaltózik át, ebbe a csajba komolyan mondom semmi félelemérzet nem szorult!
- Ember... - hüledezek egy kicsit, de persze elnevetem magam én is, és kinyújtom a kezem.
- Hogyne Miss De Molay, bár az én mozgásom korántsem oly energikus mint az öné - forgatom meg alaposan. Bár elszédülni sem képes szerintem, de csekélyke kis bosszú részemről.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Szer. Szept. 09, 2015 10:25 am

*Sejtettem, hogy Gave-nek ez még mindig újdonság, a mozgékonyságom a kis trükkjeim. Persze nem vagyok mindenható, de egy-két újdonságot még mindig be kéne spejzolni. Miközben Gave jól megpörget kacagnom kell, azért elég erős fiú. Aztán szabad kezemmel jelzek neki, hogy elég volt, így leülök a padra és kicsit kifújom magam.*
-Szóval, mesélj erről az Emily-ről hogy is vagytok mostanában?*vigyorgok a fiúra és a palack vizem után nyúlok, letekerem az apró kupakot és jól a fenekére nézek az üvegnek. Majd végül felállok és fürkésző tekintetem fúrom Gavriel szemébe.*
-Na, mesélj már mi volt! Kérlek.*még egy kis unszolás hogy hátha kapok még valamit a sztoriból. Végül elterülök a füvön és arcomat a nap felé fordítom, kicsit jó vízszintben lenni. Most viszont arra várok, hogy kicsit beszélgessünk. Aztán semmilyen elő jelet nem adva a kiürült palackomat Gave felé hajítom. Ha már nincs labdánk megoldom máshogy.*
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Pént. Szept. 18, 2015 4:47 pm

Elképesztő emberek vannak a világban és Blairt sem fogom megérteni, olyan mindig, mint valami búgócsiga, ráadásul nyaktörő mutatványokra képes és néha komolyan elfog az irigység, úgy nagyjából öt percre. Alapvetően nem irigylem amúgy el mások tehetségét, csak egy picit, néha de szerintem ennyi még bőven belefér a dologba. Ahogy megpörgetem felnevet és én is jól szórakozom azon hogy egy kicsit el is szédül azért, és letelepedik a padra, én meg felsóhajtok a kérdésére, hát eléggé tanácstalan fejet vágok.
- Hát, hallod, fogalmam sincs - sóhajtok fel, ahogy megvakargatom kicsit a fejem, és megborzolom a hajam, ahogy arra gondolok milyen meredek volt az éjszakám, és hogy mennyire lesokkolt ez az egész.
- Még múltkor történt, nem olyan rég, mentem a tó felé hogy fürdödjek egyet, és találkoztam Emilyvel, és össze ismerkedtünk. Beszélgettünk, elmentünk kajálni a konyhába, és szendvicset csináltunk és utána... elsétáltunk még egy kicsit, és közölte hogy szeret engem és szeretné ha... szóval nála maradtam éjjelre, de.... aznap találkoztunk először, hogyan szerethetne engem? Én ezt nem értem... - csóválom meg a fejem kissé, és Blairre nézek hogy hátha van valami okos ötlete erre, vagy bármi más, hogy ez mégis miféle csajos dolog.
- Hm, labdázzunk? - vigyorodom el, ahogy elkapom a palackot, nem olyan váratlan támadás ez személyem ellen, és vissza is dobom. Jelenleg megteszi labda helyett ez is.
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Pént. Okt. 02, 2015 5:32 pm

*Nehezen bár, de úgy tűnik sikerült Gave-ből kihúznom egy-két apróságot, ám látom rajta, hogy össze van zavarodva, viszont a sztori kissé zavaros számomra. Ha annyira zavarja, hogy a lány azt mondta szereti, miért adott magából mégis? Gondolataim hadára összeráncolom a homlokom és rosszalló arckifejezés jelenik meg hibátlan pofimon. Csípőre teszem a kezem és megrázom a fejem.*
-Szóval mivel pasi vagy neked úgy illik, hogy egy éjszaka, aztán meg nyávogsz ha a csaj többet képzel bele.*természetesen a fiú sejtheti, hogy nem kérdőre vonom csak még próbálom összerakni magamban a dolgokat. Illetve igen is jóhiszeműen gondolom azt, amit ilyenkor egy rendes lány.*
-Kíváncsi vagyok mit mondanál arra ha azt mondanám, egy éjszakára odaadom magam?!*cukkolom hatalmas vigyorral, majd egy üveget segítségül hívva játszani kezdünk.*
-Tetszik neked Emily, vagy csak tényleg arra jó? Hogy akarsz ebből kimászni?*kérdezek rá csendesen, hiszen Gave tudja, hogy segítek neki szívesen.*
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   Csüt. Okt. 29, 2015 12:29 am

Még mindig meg vagyok kavarodva ezzel kapcsolatban, és nem tudom úgy helyre rakni a dolgokat ahogy illene, hiszen ez nonszensz hogy egyetlen nap alatt, nem is teljes egy nap alatt valakit megszeressen ennyire az ember, én legalábbis eddig még nem találkoztam ilyesmivel. Lehet hogy bennem van a hiba, én nem tudom, tényleg nem. Blairre nézek ahogy a homlokát ráncolja és nem érti ő sem, vagy legalábbis nem tudom mit gondol vagy érez. Na de jó lenne néha belelátni a nők a gondolataiba.
- Nem tudom hogy illik. Az oké hogy megvolt a csaj, és kellemes is volt, tényleg csodálatosan lágy de... attól hogy volt egy jó éjszakánk nem hiszem hogy normális h azt érzi hogy szeret. Érted? - pillantok a barátosnémra, akivel tudok beszélgetni ilyesmiről is, mert hát ezt nem lehetne a haverokkal kitárgyalni egy sör mellett, mert egyszerűen nem, és nem akarom Corvit se lejáratni, azzal hogy fecsegek róla.
- Valószínűleg azt, hogy menj és józanodj ki - nevetem el magam, hiszen el sem tudom képzelni hogy Blair az ágyamba akarna mászni. Én akartam az övébe de hamar kiosztotta a fejem, ésazóta valahogy jóba maradtunk. Mert van ilyen, és nem csak tündérmese. Elkapom az üveget és visszadobom, remek elfoglaltság most hogy leplezzem kavargó fejem, nem tudok koncentrálni sem.
- Hát hallod, fogalmam sincs... mert tetszik igen, nagyon aranyos lány, de... kicsit furcsa is. A tópartról mentünk be a konyhába, jó kedve volt, aztán ahogy csinálta a szendvicset hirtelen sírni kezdett és fogalmam sincs miért... annyira egy köcsögnek érzem magam hogy elmentem vele... - sóhajtom ahogy megforgatom a kezemben az üveget és vissza is dobom Blairnek.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Dancing time - Blair & Gav   

Dancing time - Blair & Gav

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal