HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Effy - Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kenneth Eriksen

Hozzászólások száma :
16
TémanyitásTárgy: Effy - Kenny   Hétf. Júl. 27, 2015 8:32 pm

Mit ne mondjak, a mai napom egészen jól sikerült. Mostanra már majdhogynem állandósított napirendem van: reggel reggeli, úszás a tóban, némi szocializálás, majd ebéd, és utána visszavonulok egy kicsit írni. Igen, tudom, baromságnak tűnhet, hogy az ember ennyire beosztja az idejét, de nekünk, íróknak ez létkérdés tud lenni. Ha az ember csak egy napot kihagy a rutinból, máris meglátszik a következő napon, a teljesítményén, mindenen. Márpedig én író akarok lenni, és ha pár órát be kell ezért áldoznom a délutáni uborkaszezonból, hát legyen. A probléma akkor kezdődik, amikor a dolog elhúzódik – márpedig az elmúlt napokban egyre inkább így történik. Lehet, az új történet varázsa, és majd visszaesik ez, ha egyszer végre eljutok a közepére, de addig is...
Addig is marad az, hogy Chris este tíz körül jelzi, hogy jó lenne, ha már legalább zuhanyozni elmásznék, mert már reggel is kihagytam, és amúgy is, álljak már föl egy kicsit a laptop mellől. Nekem nem kell kétszer mondani, már föl is állok, és megyek. Nem mintha szükségem lenne arra, hogy megmondják, mit gondoljak, de ha most visszasüppedek a zónába, hát valószínűleg egész álló éjjel zörögni fogok a ceruzával és a tollal.
A fürdőkhöz minden probléma nélkül megérkezek, levetkőzök majd belépek a zuhanyzótérségbe – és rádöbbenek, hogy nem vagyok egyedül. A víz csobog az egyik zuhanyrózsából, az ajtó mellett pedig lányruhát látok. Az ajkamba harapok és arra gondolok, jó ötlet-e ez... De végül is, miért ne? Feszült vagyok már pár napja, ha mást nem, legalább látok valamit, amivel elszórakoztathatom magam. megindulok hát, és amikor megtalálom a nőnemű táborozót, egy kis vigyor ül ki az arcomra. Nagyon szemrevaló lány, eléggé ahhoz, hogy egy bizonyos testrészem felé induljon el minden vér a testemben. Ami a férfiakra igaz, az az én esetemben sem kivétel: amikor a farkunk föláll, az ész megáll.
– Csatlakozhatok? – kérdezem, és közelebb is lépek, ha már felhívtam magamra a figyelmét.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Effy - Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal