HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

It's dinnertime... Run for your life, or i kill you!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: It's dinnertime... Run for your life, or i kill you!   Hétf. Júl. 27, 2015 10:29 am

"A jó veszít. A jó mindig veszít, mert ő tisztességesen játszik. A gonosz nem. Ő gonosz."

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: It's dinnertime... Run for your life, or i kill you!   Kedd Júl. 28, 2015 8:26 pm

A fejlődésben lévő szellem hangja (...) a kamaszkor táján szólal meg először - és ideális esetben sohasem némul el.

Sosem gondoltam volna, hogy én egyszer a Summer Camp-ben fogok eltölteni egy nyarat. Aztán mégis, most már itt vagyok és igen is minden újra felfigyelek, tudnom kell, hogy mitől lehetek jobb és jobb és még jobb. Mindig is mást helyeztem magam elé, mindig azt néztem hogy a csapatnak mi lesz a jó, a rögtönzött lépések, vagy éppen a balett edzések, most viszont igazi profiktól tanulhatok és ez mesebeli érzés. Az első napom már most csodálatos, a napfény egyszerűen feltölt, a hangulat kellemes és talán az itt tartózkodók is elég kemények arra hogy befogadjanak. Lényegében véve majd kiderül hogy mi is lesz. Én élvezem hogy a parkolóban ott áll az i8, hogy a szobám összkomfortos és minden elérhető helyen van.

Az én kis csodám
Blair C. de Molay

Hozzászólások száma :
121
TémanyitásTárgy: Re: It's dinnertime... Run for your life, or i kill you!   Kedd Aug. 04, 2015 6:21 pm

"Mindenki életében van egy emberi láncolat, egy védőháló, amely működni kezd a bajban."

Ez vagy te Gave, örülök neki, hogy bármit elmondhatok különösebb kényszer nélkül, jó érzés mikor az ember bízhat valakiben. Persze ha gondolod ez oda-vissza igaz, de ezt majd te eldöntöd. Lényegében talán nem túl nagy gond ha egy lány a barátaid sorát gazdagítja. Én legalábbis barátnak tartalak, attól hogy te nem tudsz róla. Még akár azt is el tudom képzelni, hogy egy-két estét átbulizzunk csak ketten. Mondjuk kíváncsi leszek hogy alakul a kis kapcsolatod a szöszivel, minden esetre megmosolyogtattál a hírrel. Azért jó lenne ha nem avatnál be mindenbe, de hát, ha elmondtad ám legyen. Viszont elgondolkodnék azon, hogy ő mászott rád, vagy te rá. Na erre majd biztosan rákérdezek még.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: It's dinnertime... Run for your life, or i kill you!   

It's dinnertime... Run for your life, or i kill you!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal