HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

My Diary...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: My Diary...   Kedd Júl. 07, 2015 10:56 am

2015.07.06 (Emily & Gavriel - Tópart/Konyha)

Tegnap este érkeztem Summer Camp kapujába. Szinte mindenről lemaradt, a megnyitóról, a csoport eligazításról, és az új és régi tagok találkozásáról. Igazából nem is bántam. Gyorsan megkérdeztem egy tanárt, hol is vagyok elszállásolva, majd megmutatta a szobám ajaját. Ahogy beléptem, egy kicsit elképedtem. Azt hittem sokkal kisebb szobát fogok kapni, de ez hatalmas volt.
Két ágyas szoba volt mind, ahogy elnéztem a szobám, egy falba épített szekrényel. A falak bézs színűek voltak, csiszolt parketta, és egy szép kávékrém színűszőnyeggel. Az egyik ágy teli volt mindenfélével pakolva. Valami sejtésem lehetett affelől, hogy a csopotokat nem választják szét, hanem random bepakolják őket egy-egy szobába. A megpakolt ágy felett, egy balettcipő lógott, gondolom a gazdája is egy balerína. Legalább majd tudunk miről beszélgetni, mivel én is szoktam balettezni néha-néha.
Késő volt már, csodálkoztam, hogy hol is lehet a szobatársam. Lehet az új barátaival lóg is a táborba. Csak később vettem észre, miközben kitekintettem az ablakon, hogy tábortüzet raktak a fiatalok. Ott lehet. Mért ne lenne ott.
A bőröndöm fogantyúját vissza csúsztattam, majd lefektettem a földre, és kicipzároztam. Kinyitottam a falba épített szekrény ajtaját, és akkor vettem észre, hogy mekkora is valójában. A szekrénybe legalább hat ember cucca befért volna, akkora volt a hely. Tátva is maradt a szám. Lassan bepakoltam minden holmim, és még a bőröndöm is befért a nagy szekrénybe. Az ágyon heverő kabátomat is felraktam a fogasra, bár a fene se tudja, hogy miért is hoztam el, majd leültem az ágyra, hogy levegyem a cipőm. Olyan puha volt az ágy, hogy szabályosan belesüppedtem, hirtelen meg is ijedtem, azt hittem elnyel. Gyorsan kikötöttem a cipőm, majd fehérneműre vetkőztem, lekapcsoltam a villanyt, majd befeküdtem az ágyba. A plafont bámultam. Féltem. Féltem attól ami holnap vár rám. Az ismerkedés. Nem voltam túl nagy társalgó típus, sokan kiközösítettek otthon, ezért is váltam antiszoccá. Befordultam a fal felé, és akkor jutott csak eszembe! A nyuszikámat benne hagytama táskámba. Gyorsan felugrottam, majd a szekrényhez siettem, elővettem a bőröndöm. Nyuszi Puszi ott figyelt. Gyorsan kivettem, és bebújtam vele vissza az ágyba.
Igazából sose érdekelt más véleménye a plüssállatokkal kapcsolatban. Lány vagyok nem? Megtehetem, hogy egy plüss nyuszival alszok. Nyuszi Puszi egy barna-fehér nyuszi volt, alkar méretű, boxoló állásba. Még apától kaptam 8 éves koromba, azóta hozzám van nőve. Báhová is mentünk nyaralni, mindig vittem magammal. Igen, 19 évesen is!
Nagyon meleg volt a szobába, ezért csak a lábam közé raktam a takarót, majd abban a pillanatban el is aludtam.

Másnap reggel, körülelül fél 6-kor keltem fel. A szobatársamat nem láttam, mivel a fejére húzta a takarót. Nem tudom, hogy csinálta, de szinte az összes cucca el volt pakolva. Biztos valami nindzsa üzemmódja is van a csajszinak. Halkan felvettem a torna felszerelésem, ami igazából egy fekete trikóból és egy fekete shortból állt, majd felvettem az edző cipőm. Fogtam a telefonom, a szobakulcsom, majd lábujjhegyen kiosontam a folyosóra. Síri csend volt, bizonyára még aludtak a többiek. A menzára siettem, ott ettem egy szendvicset, majd leöblítettem egy ásványvízzel. Kinnt kellemesen hűvös volt az idő, nem volt meleg. Gyors bemelegítés után, futni kezdtem. Befutottam az erdőben, majd elfutottam a partig. Ott felfutottam a mólóra, ott megálltam, és gyönyörködtem a tájba. Furcsa volt itt lenni. Ez nem Olaszország. Egyáltalán nem. A mólón kezdtem nyújtani. A kemész fa deszkán megfájdult kissé a térdem, ezért sem tartott túl sokáig. Angol spárgából mentem fel kézállásba, majd jóga feladatokat csináltam, hogy a gerincem is át mozgassam. Már melegem volt kissé. Nem is vettem észre, de már 11 óra volt. A part mellett sétáltam vissza a táborig. Sok ember volt kinn. Megebédeltem a menzán, majd a torna terembe siettem, csak a padokon ültek páran. Egyetlen rúd volt az egész torna terembe. Ez gáz, nagyon gáz. Nekem minimum kettő kellene, ezért is beszélek majd a tesitanárral.
2 óra rúdedzés után már kezdtem kimerülni. Vissza mentem a szobámba, szokás szerint szobatárs sehol. Ledőltem az ágyra és a párnába dugtam a fejem. Elszundítottam.
Olyan este 7 óra tájában keltem fel, izzadt voltam. Nagyon meleg van. Fürdő rucira váltottam, és a partra mentem.
....
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Emlékeztető   Hétf. Júl. 27, 2015 9:15 pm

Heaven, Doki néni, Blair, Gav, 4 es játék (Ash, Zave, Trash), Daniel
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

My Diary...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére