HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Emily & Gavriel (+18)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 06, 2015 4:34 pm

Mára mondták a legnagyobb hőmérsékletet, egész nap 35 fokott mutatott a mérő. Legalább fél doboz 50+ faktoros naptejet kentem magamra, hogy ne égjek rák vörösre a tűző napon, mivel én sose tudtam lebarnulni. A naplemente szerencsére sok felhőt hozott magával, vagyis már nem volt az a tikkasztó hőség, ami dél táján tombolt. A szobámba gyorsan felvettem a fekete fürdőrucim, a válamra csaptam a törölközőm, és szaladtam is már a partra. Minden okos ember oda megy, főleg ha majd meg halt a mai melegtől. 8 óra körül járhatott, még mindig fülledt volt a levegő, de már valamennyivel hűvösebb. Lecsüccsentem a partra, leraktam a cuccaim, majd a vizet figyeltem. Szélcsend volt, a víz nem mozgott. pár perc bámészkodás és bambulás után, fel tápászkodtam és elindultam a víz felé. Mikor oda értem a kellemesen hűvös víz cirogatta a lábfejem, majd beljebb mentem. Ahogy beljebb merészkedtem egyre hűvösebb volt a víz, ezért is feküdtem bele már a legelején, hogy megszokja a testem. Combközépig érő vízig merészkedtem, majd belefeküdtem ujra a vízbe, a könyökömmel tartottam magam, csak a fejem látszott ki, bár amilyen tiszta volt a víz látszódott az egész testem.
Pár napja érkeztem csak a versenyem miatt, eddig még nem igazán tudtam beilleszkedni, beszélgetni másokkal. Igazából féltem, hogy itt is ugyanúgy kiközösítenek, mint otthon. A megnyitón se tudtam így részt venni, vagyis nem tudtam találkozni a csoport társaimmal.
A víz alatti homokkal eljátszadoztam mialatt végig gondoltam mindent, ami eddig történt. Majd hasra fordultam és alkar támaszba tartottam meg az angol spárgám, és közbe néztem a távolba.

A hozzászólást Emily Corvino összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 25, 2015 8:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 06, 2015 5:40 pm

Ma semmit nem fogok csinálni. Ezzel a gyönyörű gondolattal ébredtem, de valahol félúton zsákutcába került az ötlet amikor elkezdtem összevágni a legújabb videóm, és különféle animációkkal és effektekkel színesíteni, és annyira elmerültem ebbe hogy észre se vettem és a fél napom elszaladt. Komolyan, miért nem lehet az időre féket szerelni és egyszerűen megállítani néha? Kéne nekem is egy olyan időnyerő, mint abban a varázslós filmben. Az tetszett. Mindenesetre feltöltöm a videót, és elküldöm fészbúkon Avának, hiszen megígértem neki hogy megteszem, és inkább fürdőgatyára vetkőzöm, hogy kimenjek a tóba csobbanni egyet, bár elvileg nem lenne szabad de ez kb senkit nem érdekel, és most is csak egy törcsit viszek a papucsom meg a telefont, hiszen ki tudja mit kell épp lencsevégre kapnom. Valami mindig van. Aztán kitrappolok a partig és senki ismerőst nem látok csak egy spárgázó csajt. Egek hogy képes erre, nekem már ketté szakadt volna a testem tőle.
- Ez elképesztő. Hogy bírsz így megmaradni? - kérdezem ahogy mellé érek, és hallhatja is hogy nem piszkálódni akarok, hanem olyan csodálkozva kérdezem inkább, mert mindig érdekelt hogy nem... szakad el ott a legkényesebb helyen az ember ilyenkor.
- Jajj bocs. Nem akartalak megijeszteni, Gavriel vagyok amúgy - mutatkozok be én is ahogy a bokáig érő vízbe gázolok, egek de jóóóóó. Megborzongok de jó értelemben.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 06, 2015 6:08 pm

Elgondolkodva nézek ki a fejemből a távolba. Sehol senki, szélcsend, csak a távolba lehet hallani pár madarat, majd később hallom csak meg a víz csobogását. Valaki jön, nem nézek hátra, mert nem nagyon érdekelt. Pihenni jöttem ki csak. Majd egyre közelebb ér és meghallom a hangját. A fiú az, fürdőgatyeszba. Boci szemekkel meredek rá, meglepett. Nem számítottam arra hogy bárki is idejönne  hozzám. Csak most futott át a kérdése és a bemutatkozása az agyamon.
- Szervusz, Corvi vagyok, nem rég érkeztem, tegnap este. A spárgát pedig le kell nyújtani, nem nehéz.
Márakinek nem nehéz. Én eleget szenvedtem vele, főleg amikor a csípőmet tolták a földhöz, de szeretem mindenkinek beetetni azt, hogy nem nehéz. Úgy is meglátják, hogy semmi nem könnyű.
- Gondolom, te is nagy meleg miatt jöttél. Nem lehet kibírni ezt a napot.
Össze szedtem a lábam, majd elkezdtem rázni, hogy ellazuljon kicsit, nehogy aztán szallag szakadásom legyen, mert az baromira fáj, és nincs kedvem három hetet feküdni. Apa ki is nyírna, tuti megint bezárna a szobába. Bár sose volt értelme, mindig eljutottam edzésre, ha le voltam sérülve, ha nem. Sose állított meg senki, nem hagytam. Imádtam azt amit csináltam, bárki bármit is gondolt.
Hátra dőltem a vízben, a hajamat csak úgy úszott a tiszta vízben.

- És te melyik csoportba tartozol? - kérdezem érdeklődve, mivel ő az első aki hozzám szólt, amióta itt vagyok. - Nem gondoltam, hogy ilyen hamar megismerkedek egy táborlakóval. Igazából féltem idejönni.
És újra a távolba meredtem, néztem a semmibe.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 06, 2015 8:29 pm

A cuccaim lepakolom a parton tisztes távlatba a víztől, hogy még véletlen se lehessenek vizesek, és már trappolok is befelé, és élvezem ahogy a víz lejegeli a lábaim, de még nem megyek beljebb direkt, azért a tököm nem akarom jégbe fagyasztani, inkább szokjam meg egy kicsit a vizet, mielőtt nyakig merülnék benne és megállna a szívem a jeges áradatra. Na jó annyira azért nem hideg, csak én vagyok hozzá kicsit kényes. Közelebb megyek a szőkeséghez, kifejezetten tetszik ez a fajta szőke szín egy lányon, és láthatóan eléggé meglepődött hogy leszólítottam, bár nálam ez ugye nem túl nagy csoda, én elég hamar pacsizok mindenkivel.
- Hát örvendek. Én már itt dekkolok egy ideje, és hát nem mondom, nem semmi azért így... támaszkodni, sokat kellett gyakorolni? - kérdezek vissza ahogy beljebb merészkedek a térdig érő vízbe és ott álldogálok egy kicsit, hogy megszoktam a vizet és mindig picit beljebb megyek.
- Ah ne is mondd, azt hittem a bungalóban meggyulladok egy ültő helyemben és nem akarok sült bolond lenni, így inkább kijöttem lehűteni magam... - válaszolok mosolyogva és végül nagy levegőt veszek, beljebb megyek és nyakig merülök, megmártóztatom magam, de a hajam nem vizezem össze. Az még tüskés és összevissza áll.
- Háááát én olyan univerzális vagyok. Zenélek és éneklek is, de igazából vloggernek tartom magam szóval.... nekem nincs ilyen külön kategóriám ami azt illeti azt se tudom hogy miért kaptam ide meghívót - válaszolok, aztán kijjebb megyek és leülök a vízbe hogy az pont a nyakamig érjen és kapjak levegőt, és onnan beszélgetek tovább.
- Ugyan már Corvi, ez a tábor erről szól. Egy csomó izgalmas embert ismertem már meg, és itt vagy te is.... nincs mitől félned, itt mindenki egy kicsit csodabogár... - válaszolok lelkesen nevetve, mivel magamat se mondanám minden esetben normálisnak, de normálisnak lenni rém unalmas. Próbáltam már kb öt percig. Életem legunalmasabb öt perce volt.
- Na és te? Táncos vagy, ugye? Vagy sportoló? - kérdezem hiszen a nyújtása alapján ez két csoport jöhet szóba.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 06, 2015 9:05 pm

A vigasztalástól teljesen elpirultam, elmosolyodva lehajtottam a fejem. Nekem csak apám és a különc barátnőm mondott ilyeneket. Kicsit zavarba hozott, azt se tudtam hirtelen, hogy mit mondjak.
- Hát... Igazából sose kaptam ilyen vigasztalást, főleg egy pasitól.
Vigyorgok rá, miközben egy előre lógó hajtincsemet a fülem mögé biggyesztem.
- Légtornázok, azon belül leginkább a rúdtánccal foglalkozok, de nagyon szeretem az aerial hoop-ot és az aerial hammock-ot.
Mindig is féltem kitárulni másoknak, mert többször is hátba szúrtak otthon, de ez a srác beleültette a fülembe a bogarat. "... itt mindenki egy csodabogár..." Ő az első személy akivel szóba állok, rajta tényleg látszik is az, hogy más. Vajon mindenki ilyen fura, mint én vagy ő?
- Milyen dalokat írsz? - kérdezem tőle, mert nekem is nagy fontosság, hogy mibe is élem magam bele teljesen. Ha hallok egy zenét, ami tényleg igazán jó, az elbódít. Úgy hat rám, mint egy kábítószer, akkor semmi nem létezik, sem a világ, sem mások, sem a gondjaim. Csak én, a zene, és a folyékony magnéziummal bekent rúd. Legjobban azt szeretem az egészben, hogy az adrenalin átjárja a testem, a fejembe fut a vér. Észbódító érzés, leírhatatlan.
- Gondolom te is tudod, milyen érzés egy jó dalt hallani.
Csak mosolygok, érzem, hogy még mindig piros az arcom, olyan mintha megégett volna, de tudom, hogy csak zavarba jöttem. Mindig ez van.
Kezembe veszek egy kis vizet, majd az arcomat bele borítom. Lehűsít. Majd ránézek a srácra és hirtelen két kezemmel felcsapom a vizet. Hangosan felnevetek.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 06, 2015 9:40 pm

Nem tudom hirtelen eldönteni hogy most elpirult, vagy valami mástól lett piros de jól áll neki, a fehér bőrén mondjuk kissé fura de olyan aranyos gesztus, és vagyok olyan úriember hogy nem teszem neki szóvá hiszen ki tudja honnan jött, vagy milyen élete volt, és hoppácska, ki is mondja hogy senki nem vigasztalta még.
- Hát hallod, akkor jó vak emberek vehettek körül... Nem vagyok egy szakértő egyik torna fajtában sem, de azért azt még én is látom hogy nem vagy kispályás... a rúdtánc meg nagyon látványos és hát nem mondom, minden tiszteletem, és megtartani se tudnám magam.... nem hogy úgy pörögni meg forogni meg váh... nyakam is szegném az biztos... - borzongok bele, ahogy összefoglalom a véleményem a tornázásairól, szívesen megnézném mondjuk, és kipróbálnék valami egyszerűt, na majd később felhozom neki a lehetőséget, egyenlőre nem akarom elriasztani a végén még azt hinné hogy tényleg nem vagyok százas, bár mondjuk ehhez elég rám nézni és láthatja is, de... mindegy. Ezt inkább nem részletezem ennél jobban. Inkább csak hűsölök ahogy a víz kellemes lehűt, ez az.... így el tudnám viselni az életet.
- Hát mindenfélét. Volt egy kis zenekarom, amiben énekeltem, ott ilyen energikus rock stílusúkat írtam, aztán volt egy ahol beugróként gitároztam ott nem igazán írtam, most meg leginkább covereket csinálok egy hobby zenekart, ami inkább bohóckodás, de sikere van és az otthoniak szeretik - mesélem hiszen az egyik zenekar az tényleg csak hülyeségből jött létre, aztán magam sem tudom hogyan, de bejött és azóta megy, hívnak minket koncertre, meg előzenekarként, Conokra is menni szoktunk és.... egyszerűen élvezem az életem.
- Ahha, egyszerűen amikor magával ragad és mindenhonnan azt a dalt és dallamot hallod.... igazából leírhatatlan érzés, de még sosem próbáltam meg hogy leírjam... bár nem is rossz ötlet, lehet blogot is kéne vezetnem emellett... - gondolkozok el, és figyelem ahogy lehűti az arcát is, és... és... lefröcsköl. Elképedt fejet vágok, persze eltúlozva és...
- Te...te... most.... jézusom a hajam - nyivákolok nagyon látványosan mert nem érdekel annyira, a móka kedvéért bármit beáldozok, a telefon és a kamerán kívül. Visszafröcskölök, de persze fülig érő vigyorral, és nevetek a helyzeten, ennyit arról hogy nem áll szóba senkivel.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 06, 2015 10:01 pm

- Csak nem kizökkentettelek egy fontos gondolatból? - kérdezem nevetve. - Én nem szoktam ennyire kiakadni hajam miatt.
Csak nevetni tudok, az arcpír is elmúlt. Fel állok hirtelen a vízből, és teljes erőből elkezdem sodorni rá a vizet. Addig addig fröcskölöm amíg el nem fáradok, majd vissza zuhanok a vízbe. Jól esett ez a kis játék. Rámeredek, és csak mosolygok. A nap már alig látszik, szinte már majdnem lement. A lámpák fénye felgyulladt.
Jó itt, jól érzem magam, hála ennek a fiúnak. Nem gondoltam volna sose ezt, hogy befogadnak. Ez a srác bebizonyította azt, hogy nem csak én vagyok különc a világon, hanem más is. Vajon össze barátkozunk, vagy majd ő is hátba szúr? Gyorsan megbízok emberekben, és sok olyan van, akibe nem is szabadna, és akkor jön a fájdalom...
Hirtelen elszontyolodva tekintek rá. Megijedtem? Talán. Félek, hogy itt is olyan emberek lesznek, akikbe nem szabadna megbíznom. Vajon ő igazat mondott? Én hülye mért is gondolok ilyenekre. Látom rajta, hogy nem hazudik, bár kitudja.
Már egy ideje kinn voltam a vízben, de még mindig kellemes volt, annak ellenére, hogy fáztam kicsit. Nem tudok mit mondani, csak őt figyelem, egyenesen a szemébe nézek és keresek valamit. Nagyot sohajtok, majd megszólalok.

- Ha szeretnéd beszárítom a hajad, Nyafi! - széles vigyorral tekintek rá.
El se hiszem, hogy pont egy fiú csinálta mindezt. Jó volt ez a nap. Élveztem. És egyszercsak korogni kezdett a hasam, azon csodálkoztam, hogy hogy nem remegett bele a víz.

- Úúúúhh.... Éhes vagyok kicsit! Te nem? Gyere össze ütök valamit a konyhán! - Majd felálltam és a part felé vettem az irányt, hogy összeszedjem a törölközőm, meg a többi holmim. Képes vagyok elfelejti dolgokat, ezért is vettem egy minionos törölközőt. Imádom a minionokat, és ez a kis törölköző olyan sárga, a sok kis apróságtól, hogy bárhol megtalálom.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Szer. Júl. 08, 2015 1:24 pm

- Áh nem, ilyen melegben már kisült minden értelmes gondoltom, és inkább csak létezem ilyen zombi üzemmódban, váháhááá - vágok zombis fejet, kicsit oldalra döntve a fejem, és hátratúrom a szememből a vizes hajam, ha már így alakult, de nem érdekes, majd megszárad, és belövöm megint. És csak legyintek a megjegyzésére.
- Én se, de jó volt nevetni látni, és már csak azért megérte - vigyorodok el egy kissé kölykösen, hiszen még így is pár évet vissza tudok tagadni, hát nem tűnök túl férfiasnak jelenleg, inkább kölyök vagyok, és ameddig lehet, ebből előnyt is kovácsolok magamnak, mert miért ne? Aztán kissé lecsillapodnak a kedélyek és már nem fröcsköljük egymást, csak kellemesen hűsölünk én legalábbis, mert itt elviselhető az élet. Ide kéne költöznöm... a tóba, mint valami Loch Ness-i szörnynek. Figyelem a lányt, kifejezetten szép, tetszik is, de nem akarom megijeszteni, nem olyannak tűnik akinek eddig túl sok pasival lett volna dolga és nem az a cél hogy elriasszam magamtól. Így csak hallgatok egy kicsit, már ezer millió kérdésem lenne, de mégsem zaklatom egyenlőre velük, inkább csak élvezem a hűvöset. Annyira jól esik.
- Nyaff nyaff....hát nem is tudom - nyafizok megint, direkt kissé magasabb hangon kényeskedve.
- Áh nem kell fáradnod, nem olyan nagy cucc, hajvasalóval öt perc alatt vannak tüskéim - mosolyodom el barátságosan hiszen nem olyan nagy művelet, és már gyakorlott vagyok benne. Aztán a következő kérdésére elgondolkozom, de végül lelkesen bólintok.
- Benne vagyok. Eddig nem is éreztem hogy éhes lennék de.... most hogy mondod... tudnék enni - nyújtózom ki a vízben és felkelek, kissé átmozgatom magam mielőtt kimennék, és végül a partra csattogok csuromvizesen és felveszem a törülközőt amit hoztam, de el is dobom, mivel valami ismeretlen jószág üldögélt rajta és nem vettem észre.
- Mia halálnak a ... - morgom ahogy megint felveszem és alaposan kirázom. Nem félek ezektől, de ha hirtelen nem látom és valami rám mászik azt nem szeretem. Megtörlöm a hajam, aztán a testem köré csavarom, a derekamra és szoknya lesz belőle.
- A tavat nem vihetnénk magunkkal? Olyan jól hűt... - sóhajtok ahogy elindulok a lány mellett a konyha felé, ahol ilyenkor nem hiszem hogy nagy élet lenne. Bár ki tudja? Sosem lehet tudni.
- Amúgy honnan jöttél? - érdeklődöm ahogy haladunk.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Szer. Júl. 08, 2015 6:29 pm

Valóban jó ötlet lenne a tó hűvösét magunkal vinni, csak sajnos ez nem olyan egyszerű. A konyhán gondolkodtam, hogy mennyire felszerelt lehet, csak Gav kérdése kiugrasztott a gondolatmenetemből.
- Olaszországból jöttem, mesterségem címere: SPAGETTI és a PIZZA, meg még sorolhatnám a többi olasz kaját, de nincs kedvem.
Ha már ő is ilyen flúgos, mért ne legyek én is? Nevetve mondom ezt a kis hülyeséget, nem akarom elrontani a jó hangulatot.
- Igazából mindenki megcáfolja azt, hogy olasz lennék-e. Csak apa olasz, anya norvég, ezért is van olyan fakó színem.
Biccentek oda egy mosolyt neki. Ezzel álcázom igazából azt, ami a fájdalmas igazság. Anya csak úgy fogta magát és elment. Engem eléggé megviselt, meg is fogadtam hogy többet nem beszélek vele. Apát nem nagyon izgatta a dolog, sőt, szerintem még örült is neki.
- És te hová valósi vagy?
Terelem rá a szót, nehogy valami leesen neki rólam.
Gyorsan odaértünk a konyhához. Nem volt benn senki, bár ez egyértelmű, mivel 9-10 óra között járt már az idő. A székre dobtam a törölközőm, az asztalra raktam a holmim és körül néztem a konyhába, hátha találok valami ehetőt. Volt kenyér, vaj, felvágott, zöldség és még mi egymás. Elővettem mindent és a pultra raktam. Milyen nagylelkűek ezek a tanárok, főleg az igazgató, hogy ellát minket kajával. Legalább a gondoskodás meg van.
Tányérokat vettem elő és kést. Elővettem pár szelet kenyeret, és elkezdtem megkenni őket vajjal. Rádobtam pár szelet sonkát. Megmostam pár zöldséget, és a vágódeszkára raktam. Elővettem egy kést és elkezdtem felvágni a zöldséget. Magamba meredtem, már azt se tudtam mit csinálok, sírni kezdtem.
Mi van velem? Miért történt ez? Mindig megviselt az, hogy anya elment, de ha eddig nem sírtam, most mért sírok miatta? Abba kell hagynom, nehogy meglássa Gav.
És ekkor egy éles fájdalmat éreztem a jobb kezem lévő mutató ujjamba. Bele vágtam. Gyorsan a víz alá dugtam az ujjam, majd rácsavartam egy jó adag törlőpapírt.
Oda fordulok Gavhoz. Patakogban hullik a könnyem, a fekete smink végig csorgott az orcámon. Nem tudom miért, de oda mentem hozzá és átöleltem. Jézusom, én nem vagyok normális! Egy vaidegent ölelgetek. Zokogni kezdtem a vállán. Nem bírtam abba hagyni.

- Annyira sajnálom! Bocsáss meg, hogy elrontottam a hangulatot!
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 13, 2015 3:50 pm

Mennyivel jobb lenne ha a konyhába is vihetnénk magunkkal a tó hűvösét, de sajnos ez csak hiú ábránd marad hiszen ez fizikálisan képtelenség, és inkább beszélgetünk tovább.
- Hát tényleg meg nem mondtam volna hogy olasz vagy, olyan fehér vagy, mint Hófehérke. Hm, szeretem az olasz kaját, a spagettit és pizzát is ami azt illeti - mosolyodok el, mert bár nem látszik szerencsére, elég nagy evő vagyok, és tényleg a legképtelenebb dolgokat is össze tudom enni. Szeretem a sokféle változatos kajákat az olaszt, a japánt, a kínait, mondjuk a indiait nem igazán, de azért a legtöbbet igen. Finomak, és mondjuk ugye nálunk eleve sok a hal meg az ilyen rák, és ezek még mindig a kedvenceim, kis rántott rákocskák. Főleg ahogy anyám süti, de lassan már nekem is illene megtanulnom de hát micsináljak, én csak a kerti grilles kajákban vagyok jó. De abban nagyon!
- Norvég? Na az szép, végül is megmagyarázza a fehérséged de.... szerintem szép vagy így - teszem hozzá, enyhe bókként. Hiszen tényleg szépnek találom a hosszú szőke hajával és a szürkéskék szemeivel amik hasonlóak mint az én szemeim. Bár másféle sminket használunk, és én általában be kell valljam, még fehéret is használok nem csak fekete és szürke szemceruzákat.
- Hm, Svédországból jöttem, mesterségem címere.... kamera és...gitár - válaszolok, hasonlóan, mint ő tette. Mivel én igazából nem tudom eldönteni hogy melyik csoportba is soroljam magam mert hát minden érdekel, és multifunkcis vagyok. A konyhába naná hogy senki nincs, én meg letelepedek az egyik székre, és figyelem hogy Emily a felajánlott módon összeszed mindenfélét, és vacsit csinál. Én is elmerengek kissé, hogy ez a nap is kellemesen alakult, olyan eseménydús nem volt ugyan, de egy újabb érdekes lányt ismertem meg, aki ki tudja még milyen szerepet fog betölteni itt a táborban később. Lehet hogy barátok maradunk, lehet hogy ellenségek, ki tudja? Aztán csak azon kapom magam hogy őt nézem és mintha könnyeket látnék a szemében és már éppen kérdezném is hogy mi a baj, amikor hirtelen elfordul, és a víz alá dugja a kezét, alighanem elvágta. Lassan meg is nyugodnék, de ekkor felém fordul, és hull a könnye, én pedig automatikusan állok fel hogy mi történ, és kevés híján szó szerint a karjaimba veti magát, nem kissé meglepve de átölelem, a derekánál fogva, hagyom hogy a vállamra tegye a fejét.
- Jól van, semmi baj... - simogatom meg a hátát, meg a haját ahogy így tartom, és fél kézzel vadászok egy papírtörlő darabot, és az orra alá nyomom hogy zsepiként funkcionáljon, és nem engedem el, amíg el nem akar húzódni.
- Hát mindig is szerettem volna egy szirént fogni de nem éppen így terveztem - mosolyodom el, hátha sikerül kissé kilendítenem ebből a szomorúságból, nem bírom ha egy lány sír, ne sírjanak, legalábbis ne előttem, vagy miattam. Az olyan... nem tudom, nem jó érzés.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 13, 2015 4:23 pm

Már hányingerem van a magamba folytott fájdalomtól, de muszáj lesz lecsillapodnom. Fáj, hogy anya csak úgy kidobott, és sokat merengtem már azon, hogy én is olyan leszek-e, mint ő.
Megtöröltem az arcom és az orrom a kapott papírtörlővel, de még mindig Gavriel vállán pihentettem a fejem. Sosem viszonozta senki sem az ölelésem, még apa se. Ő mindig csak egy buksi puszit adott. Sose volt ideje rám, pedig soha az életbe nem kértem túl sokat.
Jó volt, hogy végre viszonozta valaki. Becsuktam a szemem, és lassan megnyugodtam. A kezemben szorongattam a papírtörlőt. Mit mondhatnék neki? Hogy anyám ott hagyott kicsi koromban? Nem szerettem magamat sajnáltatni, soha nem is tettem. Mindig csak csendben, egyedül a szobámban emésztettem meg ezeket a dolgokat, amiknek persze meg volt a maga következményei is. Depressziós voltam egy ideig, de miután elkezdtem a légtornát, kicsi pozitívság szárnyalt belém.
Felnéztem Gavra, egy pillanatig csak a szemébe bámultam. Csak meredtem rá búskomor, meggyötört fejjel. Vajon mit gondolhat? Valamit muszáj lesz kitalálnom, hogy ne kezdjen el sajnálni...
Visszahajtottam a fejem a vállára. Nem tudom, nem tudom, hogy mit mondhatnék neki. Ekkor jutott az eszembe...

- Egy kicsit kiakadtam. Bocsáss meg, csak fájó ujjal elég nehéz lesz, trükköket csinálni! - Hadarok, közben hirtelen elhúzódom. Legálább 5 perce, hogy ölelgetem, be kell fejeznem ezt a butaságot, hisz alig ismerem. Mi lesz, ha ezek után kihasznál? Naív kislányként vselkedtem, bevallom, de viszont sose gondoltam, hogy bármit is viszonoz.
Lehajtottam a fejetem, de még mindig előtte álltam. Enni kéne, mivel be fogják zárni a konyhát és akkor megszívjuk.
Néhány perc hezitálás után, végre megmozdulok, az asztalra rakok mindent, majd leülök én is Gavriel székével szembe. Nagyon sóhajtok és elkezdek enni.
Még mindig a viszonzott ölelésen kattogok, és néha oda-oda pillantgatok felé. Talán pont kifogtam azt a pasit, akinek van szíve? Elég pesszimista vagyok ilyen téren, mivel már mondtam, hogy nem voltam valami kelendő otthon.
Elpirultam. Nem szabadna ilyesféléket gondolnom, lehet, hogy észre fogja venni egyszer, hogy belehabarodtam.

- Bocsi, hogy úgy kifakadtam.
Mit mondhatnék? Elég gáz helyzetben vagyok. Csak sajnálkozni tudok én is. Témát kéne váltanom, mert nem sok ideig láthatom már ezen a napon, ami pedig kár lenne.
- Hogy értetted azt, hogy " nem így akartál szirént fogni" ?
Vetettem fel a kérdést, mivel nagyon érdekelt a válasz. Bár nem ezt akartam volna tőle kérdezn, meg inkább témát tereltem volna. Halál nyugodt voltam. A szemeit fürkésztem válaszok után. Előbb még, holt ideg voltam, most meg... Jézus, mi van velem...
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Szer. Júl. 15, 2015 11:13 am

Furcsálom egy kicsit, de nem szólalok meg egyhamar, hagyom hogy mindent előpakolásszon, addig egy fél pillantást vetek a telefonomra, és hogy keresett-e valaki és látom hogy egy halom chat ablak értesítésem jött, már megint, mint mostanában mindig, de jelenleg nem állok neki csekkolni őket, az nem lenne túl szép ebben a helyzetben. Amúgy is mekkora bunkóság már ha valakivel beszélgetsz akkor menet közben nekiállsz a telefonod nyomogatni és fél gőzzel figyelni, ez a tábor eleve nem erről szól, de kell ez a kis szutyok hogy megörökíthessem az élményeim. Aztán minden átmenet nélkül, legalábbis számomra úgy tűnik, a nyakamba ugrik és a vállamon zokog, hát már csak természetes gesztus hogy átkarolom és simogatom, ahogy már sokszor tettem más lányokkal is hogy megnyugtassam, és ne az egereket itassák, hanem elmondják mi a baj. Általában be szokott válni, remélem most is be fog. Ahogy a hátát, és haját simogatom, kivételesen nincs bennem semmi hátsó szándék, egyszerűen csak megöleltem mert szüksége volt erre az ölelésre. És nem engedem el, amíg ő el nem húzódik, ilyenkor hagyni kell az embert, idő kell hogy lassan megnyugodjon a lelke, és képes legyen beszélni.
- Semmi baj, remélem nem vágtad el nagyon az ujjad - mosolyodom el ahogy lassan rám néz, de nem húzódik el, és nem is tolom el magamtól, megvárom amíg ő akar elhúzódni, de ez eltart egy ideig, és nem erőltetem a dolgot, lassan leeresztem a kezem, és visszahúzódom a székemhez és lehuppanok rá. Persze jól tudom hogy az elvágott ujj miatt nem rendez senki ekkora zokogást, de nem kérdezek rá, ha akarja elmondja, nem ismerjük még annyira jól egymást, nem várhatom el hogy rám bízza a dolgait. Inkább magam elé húzom az egyik ilyen rögtönzött szendvicset, amit készített az imént és beleharapok. Jó íze van ahogy összerakosgatta a dolgokat benne.
- Mondom, semmi gond, örülök hogy már picit jobban vagy tőle - mosolyodom el, és oldalra simítom az egyetlen piercingem, ahogy eszek, hogy ne akadjon bele semmibe, bár mondjuk nem is nagyon szokott. A karika előnyei. A kérdésére csak megvonom a vállam, ahogy lenyelem a falatot, és csak utána adok választ a kérdésére.
- Ott a vízben olyan voltál mint valami tavi tündér, és hát melyik pasi ne fantáziálna néha hogy majd ha mittudomén, tengeren utazik, akkor fog magának egy szirént, és.... tudod milyenek a szirének, gyönyörűek... Igaz hogy ez csak egy tó volt, de azért én fogtam egy szirént, és a nem így akartam az arra vonatkozott, hogy nem számítottam rá hogy szomorú leszel, a vízben még olyan vidám voltál... - magyarázom el neki kertelés nélkül hogy szépnek látom, mert ami igaz az igaz, és akkor is igaz, ha esetleg nem akarnék mást, ami hát... Nálam veszélyes, mert könnyen elcsábulok.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Szer. Júl. 15, 2015 11:49 am

Elmosolyodom a bókon, meg a sziréneken. Bár nem értek vele egyett, mivel a görög mitológiában a szirének olyan gonosz sellők voltak, akik az énekükkel bele csábították a tengerészeket a vízbe, és ott lelték halálukat. Persze Odüsszeusz nem véletlen kötötte ki magát a hajó árbócához. Igazából nem is tudom miért hasonlít engem egy szirénhez, amikor még énekelni se tudok.
Nagyon sohajtottam, majd lenyeltem a számban lévő falatot. Megnyugodtam, vagyis inkább megnyuktatott. Hirtelen kicsapongó vagyok, bár nem mindig van ez.

- Viádam vagyok most is, mert veled lehetek.
Ijedten pillantottam rá. Miket beszélek, először meg kéne tanulnom gondolkodni, nem pedig hadoválni össze-vissza. Éreztem, hogy pirulok. Gyorsan leszegtem a fejemet, majd újra enni kezdtem. Basszus, most biztos egy naív kislánynak néz, akit könnyen át lehet verni. Bár nem így ismertem meg a tóban, de ki tudja.
Miután megettem az én részem, elkezdtem pakolni, még mindig tűzvörös fejjel. Majd mosogatni kezdtem. Már javában eltelt az az idő, amíg kinn lehetünk. Semmi kedvem nem volt vissza menni a szobámba. Ott úgy is vagy zokognék, vagy elmerengenék Gavrielen. “... Mi lenne, ha...!”. Csak ezen kattogott az agyam. “... Mi lenne, ha...!”.
Igazából még szeretném látni és találkozni vele, de végülis ő a pasi, neki kell megtenni az első lépést, ha úgy is alakul a dolog, hogy kettőnk közt lesz valami. Ezért is nem akarom siettetni a dolgot, hisz ma ismertem meg, mit várhatnék el tőle: Semmit! Majd kiderül úgy is, ha tetszek neki, bár ez kétséges, mivel eddig senkinek nem jöttem be. Miből gondolom én azt, hogy pont neki fogok, vagy talán pont, hogy tetszek neki.
Csak úgy kattog az agyam, csoda, hogy nem halja a fogaskerekek hangját. Elbambulva mosogatok, és azon veszem észre magam, hogy dúdolgatok valami kis idétlen nótát, közbe dölöngélek jobbra-balra.
Bolondnak hihetne, bár ezt mindig szoktam, ha elbambulok, vagy ha épp nagyon merengek valamin.
Elvesz Gav tányérját is, és azt is elmosom, majd mindent a helyére teszek, majd hátra fordulok és rámosolygok. Még mindig fekete az arcom. A vízálló smink hátrányai, lefolyni lefolyik, de csak sminklemosóval lehet lekaparni.

- Én kész vagyok. Ideje lenne már vissza menni, vagy be fognak zárni minket ide.
Az lenne a jó. Bár nem tudom, hogy mennyire lenne az. Tuti, hogy olyan fejmosást kapnánk utána az igazgatótól, hogy csak nah. Már hallom is, hogy dörmög a képembe.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Kedd Júl. 21, 2015 7:21 pm

Nem tudom hova tenni ezt a viselkedést, hogy előbb tök jól elvagyunk kint a tónál, aztán még beszélgetve jövünk be, és a végére elromlik minden és sírva omlik a karjaimba. Na, nem mintha bármi kifogásom lenne ellene, hiszen én szívesen nyújtok támaszt a lányoknak, de azért... érdekelne mi törte el a mécsest ennyire benne. Végül is nem tudok rájönni, hogy hirtelen ez így mi volt, de aztán enyhén meglepődök, szürkés szemeim tágra nyílnak a kijelentésétől, de aztán elmosolyodom, kedves szerény mosollyal, hiszen bizonyára nem úgy értette, ahogy én elsőre érteném.
- Ennek örülök, mármint annak ha vidám vagy - jegyzem meg ahogy nézem hogy elpakol, és segítek is neki a derekamra csomózott törülközőben, hiszen már nincs olyan nagyon melegem mondjuk. Eléggé lehűlt a levegő, és inkább megkeresem hogy az elmosott tányérok hol laknak, meg a fel nem használt cuccokat elpakolom a hűtőbe, meg ahol éppen laknak. Kinyújtóztatom magam és megroppan valamim, mire csak felmorranok ez nem esett jól, de mióta itt vagyok sokkal többet mozgok mint amennyit alapjáraton mozognék és az elvesztegetett kalóriáim pótolnom kell valahogy.
Elnézem ahogy ő is pakolászik és mosogat és meghallom a dúdolást is, ami meglehetősen tetszik. Felismerem a dallamot és én is dúdolni kezdem vele együtt, ez egy kellemes dal, szeretem én is. És lassan vége lesz.
- Hm, na igen de nem hiszem hogy bezárnának, ha meg igen, akkor kimászunk az ablakon... - mosolyodom el, nem vagyok egy szívbajos gyerek, szóval ha nincs ajtó jó az ablak is, és itt ragadni akkor sem fogunk.
- Holnapra van már valami terved? - érdeklődök tőle ahogy lassan a konyhaajtó felé indulok nem akarok még menni, most pont jó társaság nekem, és nem vágyom a szobatársamra.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Csüt. Júl. 23, 2015 6:55 pm

Elmosolyodom az ablakon kimászáson, majd végig gondolom a holnapi programjaim, miközben a holmimat vettem fel.
- Holnap? Hát délelőtt nem igazán szoktam ráérni, de délután már szabad vagyok.
Mondom mosolygósan, miközben már én is az ajtó felé vettem én is az irányt.
- Csak nem találkozni szeretnél megint?
Kérdezem kis huncut vigyorral az arcomon, és mikor nyitom az ajtót, pont megfejelem azt.
- ÁUUUU!! - A fejemhez szorítom a kezem. - Ez nem az én napom! Ügye nem vérzik?
Gavriel felé fordultam kicsit könnyes szemmel. Olyan érzés fogott el, mintha szét nyílt volna a homlokom, de jobb volt megbizonyosodni róla, hogy nem. Igazából gyöngyözik már a homlokomon a veríték és lehet azt érzem folyni.
Megdörzsöltem a homlokom, majd kiléptünk a már bealkonyult táborba.
Megint valami tábortüzes partit csináltak a többiek, ahogy láttam messzi. Gondolom a szobatársam már megint ott ül köztük, de nem is nagyon érdekel. Legalább nem kell beszélgetnem vele elalvás előtt.
- Gondolom, már mennél aludni. Vissza kísérjelek a bungallódig? - Már későre járt, én nem voltam fáradt. Ha megy is, akkor én még sétálok egyet egydül az erdőbe, levezetem a mai feszütséget, de ha marad, akkor szivesen maradok vele, ha ő is benne van.
Hosszú volt ez a nap és egyben tartalmas, de úgy érzem, hogy még nincs vége és ma még történni fog valami, a pofára eséseimet kivéve. Ki tudja még hányszor fogom magam leégetni Gavriel előtt!
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Csüt. Júl. 23, 2015 9:54 pm

Végül is én megtenném, ha valahová bezárnának, tuti minden lehetséges de még lehetetlen módot kipróbálnék hogy kijussak, elég kreatívnak érzem magam hozzá, hogy ilyen szempontból ne kelljen félteni engem. Mondjuk, amúgy sem kell, anyám szerint a jég hátán is megélnék és még házibulit is tartanék...
- A délelőtt nekem sem jó, órám lesz valahol, és akarok még szerkeszteni is egy kicsit - hiszen vlogger lennék a sok kis videóból kéne egy tartalmasabbat csinálni, és amolyan tábori beugrót is csinálni. Na meg, el kell kezdenem gondolkozni a tábor végi záró művemen, amibe lesznek majd saját dalok, mások mutatványai és a szerkesztés maga, az effektek és a hangszerelés... Egek, már most X-be állnak a szemeim tőle, de meg fogom csinálni.
- Hm, bevallom lebuktam. Nem tudom rejtegetni aljas szándékaim tovább, de igen ez a tervem hogy találkozhatnánk ha van kedved - mosolyodom el, de nem nagyon nyomulósan, csak amolyan kedvesen, bár mondjuk azt se bánnám ha kicsit több lenne, de összetörni meg nem akarom, én nem kapcsolatra vágyom igazán, de... ki tudja? Lehet éppen itt kötik be a fejem. Nem tudhatom, tényleg nem. Ahogy nekimegy az ajtónak, akaratlanul is elmosolyodom kissé hiszen úgy tűnik ez tényleg nem az ő napja, de hozok máris jeget a fagyasztóból, amit egy kis rongyba tekerek bele és óvatosan a bevert fejéhez illesztem és a kezébe adom, hogy végül kinyithassam az ajtót, ami ilyen aljas. Kilépünk és látom hogy lobog a tábortűz, és lehet hogy máskor én is becsatlakoznék dzsemmelni kissé de most mégis kihagyom, és inkább Corvit kísérem el.
- Ne viccelj, én kísérlek vissza a kuckódig, a végén még valami baj lesz út közben azért a fejsérülésekkel vigyázni kell - mosolyodom el, és átfut a fejemen a gondolat hogy vajon mennyire venné zaklatásnak ha... de végül magamban megvonom a vállam egyszer élünk nem? Max felképel. Közelebb hajolok, és a fájó fejére egy gyors kis puszit nyomok.
- Gyógypuszi. Ettől gyorsabban elmúlik majd - magyarázom teljesen ártatlan képpel.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Csüt. Júl. 23, 2015 10:26 pm

A fejemen szorítottam, a jeget mikor már javában kinn voltunk a táborba. Még mindig kellemes volt az idő,  nyár van, természetesen, hogy meleg az idő.
- Igazából úgy gondoltam, hogy sétálok még egyet mielőtt én is vissza mennék a "kuckómba", ahogy te mondanád.
Mosolygok rá, mint valami bolond. Örülök, hogy mellettem van és annak is, hogy ilyen gondoskodó. Elgondolkodva néztem a tábortüzet miközben mentünk és hirtelen arra eszméltem, hogy már nincs is a fejemen a jég. Elolvadt volna? Dehogy, Gavriel állt előttem és a homlokomra nyomott egy gyógypuszit.
Belepirultam, éreztem, ahogy a fejembe megy a vér lassan. Szaporább lett a lélegzetem, majd felnéztem és Gav szemébe néztem. Most biztos azt hiheti, hogy ezzel kiakasztott, de nem! Inkább meg rakta a tüzet, ami már jó ideje lángol.
Normális ember azt mondaná, hogy "még csak egy napja ismeritek egymást, ne csinálj semmi hülyeséget", de én nem bírom megállni azt, hogy hülyeséget csináljak. Ha meg is teszem, azt amit szeretnék, akkor elveszhet egy barát, amit nem nagyon szeretnék, de ha nem teszem meg, lehet, hogy bánni fogom. Mi legyen? Hogy cselekedjek? Nehéz kérdés az tény, de már tudom, hogy mit szeretnék.
Még mindig Gavriel szemeibe nézek, majd közelebb lépek hozzá. Elejtem a jeget is, ami a ruhába volt tekerve, bár már csak egy vizes rongy volt.
Gyenge lettem, sebezhető és ha most ellök magától, nem is tudom mit csinálnék. Az embernek sok mindenen túl kell tennie magát.
Lassan megyek felé és.... hirtelen megdörrent az ég és én a karjai közt voltam.
A forró nyári napra megjött a zivatar is. Lassan kezdett esni, szemerkélt és ott voltam a karjai közt. Még egy mennydörgés. Beleremegtem én is, de már nem számított az ijedtség. Megcsókoltam.  Ott álltunk fürdőruhába az esőben és az arcomon tűzforró könnyek vegyültek az eső cseppekkel.
Lehet hülyeséget csináltam, de nem félek kimutatni az érzelmeim!
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Pént. Júl. 24, 2015 8:19 pm

Annak örülök, hogy megtartja a jeget, mivel úgy tűnik szerencsére nagy baja nincs, csak egy kicsit fájhat és másnapra remélhetőleg el is múlik majd teljesen és nem marad a nyomában ilyen kis hupli sem.
- Ahh, most van élet. Ilyenkor kissé lejjebb megy a hőség és az ember végre azt érezheti hogy él... nem bánod ha csatlakozom a kis sétába? Aztán elkísérlek a kuckóig és én is megkeresem a saját kuckóm valahol, akárhol amarra a másik irányba... - válaszolok ahogy kilépünk a konyhából, és magunk mögött hagyjuk azt a részt. Ettem is, és most kissé energikusabb is vagyok, hiszen valamivel ugye működni kell, és bár a kávét is imádom, ilyenkor már nem merek inni, még a végén kiugrana a szívem a helyéről éjjel, és lenne is rossz világ.
Végül is rászántam magam hogy homlokon pusziljam, ahol sejtéseim szerint fáj a feje, mivel oda szorította eddig a jeget, és hát mély örömömre nem képelt fel, inkább valami elképesztően aranyos módon elpirult. Én már túl vagyok ezen a korszakomon hogy belepiruljak dolgokba, maradok inkább a megnyerő/kölykös mosolyaimnál. Sejtem mire gondolhat, de én nem tudok dönteni, merjek tovább menni? Kockáztassam ezt a kibontakozó ismerettséget, azzal hogy megcsókoljam, aztán később a halál fszán akar majd látni legközelebb? Nem tudom. Nem kenyerem az ennyire romantikus helyzet és kicsit furcsán is érzem magam miatta, de... Végül ő dönt helyettem úgy tűnik, és közeledik, félreérthetetlen módon, és szemében látok valami kis mohó csillanást hogy akarja. Mert megbánjuk így is úgyis. Egyszer élünk, szóval csináljuk. Ahogy felém lép, és egyre közelebb ér, automatikus ölelem át, pontosan abban a percben ahogy az ég is megzördül, és az isten angyalai épp rock koncertet tartanak, enyhe villám effektekkel, és elmosolyodom ahogy ajkaink lassan közelednek egymáshoz, és végül nem is húzódik el, lassú, kellemes, ismerkedő enyhe csókban olvadunk össze és elkezd esni az eső is. Mint valami romantikus film komolyan, de elképesztő puhák az ajkai és nem is sietek elhúzódni tőle, piercingem enyhén hűvöskés lehet, de semmi esetre sincs útban, már... volt időm gyakorolni. Nem engedem el, kezem karcsú derekán pihen, a másik pedig a tarkójánál.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Pént. Júl. 24, 2015 8:47 pm

Nem érdekelt az időjárás, nem érdekeltek a többiek, számomra már csak mi ketten voltunk. A táborlakók rohantak a szobáikba, sokan meg is néztek minket, hogy mi a fenét csinálunk kinnt az esőben. Érdekel is az engem, mit gondolnak a többiek? Nem! Sosem érdekelt. Viszont annál jobban érdekelt az, hogy Gavriel hogyan is érez irántam. Egy ilyen naív kislány iránt, aki az első találkozáson lekapja. Nem véletlenül sírtam el magam. Lassan ért véget a megejtett csók, és végül, mikor a szemeit fürkésztem a vizes haja alatt, megnyugodtam. Az egész napi zavarodottságban és idegességben, ő volt az aki nyugalmat hozott. Megdobbant a szívem, fájdalom mellett örültem és persze pillangók versenyeztek a gyomromban. Reszkettem a mámortól, amit ő fecskendezett belém, nem tehetek róla, persze hogy begerjesztette bennem a vágyat, viszont nem engedek többet a csóknál. Bár kitudja, lehet, hogy egymás mellett kelünk fel holnap reggel. Nem szóltam semmit, megfogtam a kezét, és ha akarta, ha nem magammal ráncigáltam a szobámig. Benyitottam a sötét szobába, a szobatársam már megint pizsoma partizik valakinél. Feloltottam a villanyt, és becsuktam magunk mögött az ajtót, majd Gavrielt lelöktem az ágyamra. Még mindig sírtam, nem tudom miért, de nem bírtam abba hagyni. Kinyitottam a szekrényem és elővettem egy törölközőt, majd elé álltam és a fejére tettem. A haját szárítottam a törölközővel, simogattam a fejét vele, de nem olyan durván ahogy magamnak szoktam, hanem gyengéden, mint valami kis állatnak vagy babának. Nem szóltam hozzá, szomorúság töltött el. Mit mondhatnék neki? Azt, hogy bocsi megbotlottam? Kivenné be?
Az ajtóhoz mentem és bezártam, nehogy valami tanár bejöjjön és rajta kapja Gavrielt, hogy itt van.
- Nyugi, nem azért záromba be, hogy megöljelek, csak nem akarom, hogy lebukjunk az itt léteddel.
Vetem oda a szavakat szinte már póker arccal.
A törölközőt a székemre terítem, és leülök Gav mellé.
- Bocs, hogy úgy rád vetettem magam! Megértem, ha ezek után kerülni fogsz.
Leszegett fejjel ülök mellette. Én bocsánatot kértem, az ő döntése, hogy hogyan is fog reagálni az iménti dologra.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Pént. Júl. 24, 2015 10:50 pm

Kivételesen most rohadtul nem érdekel hogy esik az eső, fúj a szél, Dimitri meg ki tudja milyen Lénáról akar mesélni, egyszerűen elveszek a pillanatban, hiszen az ilyen pillanatokért élünk nem? Mi más lenne az értelme az életnek ha nem élveznénk ki minden pillanatot? Éppen ezt teszem én is, ahogy lágyan, lassan csókolom, nem siettetve, türelmesen, kivárva hiszen bár nem mondta de a viselkedéséből érzem hogy nem olyan lány aki könnyedén bárki karjaiba omlik így mint nekem, és ezt megbecsülöm. Éreztetem is vele, hogy nem tartom könnyű vérű lánynak, azokat nem csókolnám ennyire finoman, az más eset. Végül ahogy elhúzódik, nem is kommentálom a dolgot, így is eléggé zavarban lehet, és meglep kissé hogy kézen fog és a lányok hálókörletei felé tartunk de ki bánja? Én biztosan nem, éjszakáztam rosszabb helyeken is. Végül beérünk és gondosan körbenézek mielőtt belépnék, nem akarok itt kellemetlen tábor felügyelőkbe futni, vagy ilyesmikbe. Végül be is megyünk a szobába , és az ágyon landolok, nem esik ellenemre, és minden önuralmam összeszedve nem használom ki a helyzetet, még nem. Ha ő nem akarja, akkor nem fogom kezdeményezni egyenlőre. Végül elsötétül a világ, ahogy egy törülköző kerül a fejemre, és felkuncogok ahogy nyafogtam a hajam miatt, most végül is megkapom érte a hajszárítást is. Csendesen hagyom, és a történteken gondolkodom, aztán csak nevetek ahogy bezárja az ajtót.
- Hát, reméltem is hogy nem egy Harley Quinn vagy aki meg akar ölni, és éjnek idején a sötét istenének áldozni a darabjaim - nevetek fel, ahogy elképzelem, és nem is dramatizálom túl a dolgokat. Ahogy mellém ül, kicsit odább húzódom hogy kényelmesen elférjen az ágyán. Ha már én vagyok itt elvileg a vendég, tipikusan ugyanolyan szoba mint az enyém meg a lakótársamé csak csaj cuccokkal van tele.
- Dehogy akarlak kikerülni ezután, és még mindig áll a holnap délutáni terv ha szeretnél, ezután te is velem találkozni - mosolyodom el, pillanatnyi döntés volt, mindketten kihasználtuk a másik tétovázását és nem történt tragédia.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Pént. Júl. 24, 2015 11:24 pm

Mégsem fog kerülni ezek után. Meglepett, felragyogtam. Kiegyenesedtem, felemeltem a fejem, majd rá mosolyogtam. Boldog voltam, bár még mindig nem tudtam mit érez. Talán most az este megtudom. A telefonom kaptam kézhez hirtelen, és pötyögni kezdtem. Lehet, hogy illetlenségnek tűnt, de az ő javára ment. A szobatársamnak írtam, hogy ma aludjon ott ahol van, ez ellen nem volt kifogása, mert persze, hogy a fiúknál volt. A asztalra dobtam a telefonom és felálltam.
- Nah és most mi legyen? Itt szeretnél aludni vagy vissza mész? Ha itt maradsz, aludhatsz velem és a plüss nyuszimmal, vagy a szobatársam ágyában.
Mosolygok rá. Aranyosan néz ki így, hogy összeborzoltam a haját.
Sosem volt velem ez idáig probléma, vagyis ide sose jött be felügyelő tanár, hogy megnézze duhajkodok-e. A szekrényemhez mentem és kivettem a pizsamámat. Gondolkodni kezdtem a ma estén, hogy hogy is lesz. Vajon velem fog aludni, vagy vissza megy? Igazából nem is nagyon érdekelt, ahogy ott ült egy szál fűrdő nadrágban meghozta a fantáziám. Már megint pirulok és persze hogy nem bírok magammal. Még mindig fürdő ruhában voltam én is, bár ez most már mit számít. A székemre dobtam a pizsimet is (mindent a széken tartok vgy az asztalon) és letámadtam. Végig döntöttem az ágyamon és rámásztam. A hosszú hajam az arcába zódult, szinte fátyolként takart el az arcát addig, míg össze nem fogtam egy hajgumival. A két válla fölött támaszkodtam meg kézzel, majd az ölébe helyezkedtem. A szemeibe bámultam, számon keresztül vettem a lélegzetet, mert tuti, hogy ha az orromon veszem megfulladok.
A kéztartást felválltottam alkartámaszba, így végül közelebb voltam. Még mindig a szemeibe néztem és azon törtem az eszem, hogy mit is érezhet. Elérzékenyülök, a komolyra feszült arcom elernyed és megszakad a farkas szem, majd könnyek gyűlnek a szemembe.
- Gav... én... megszerettelek! - felegyenesedtem az ölében, és két kezembe temedtem az arcom.
Miért vagyok ennyire érzékeny? Azt mondta, hogy nem fog kerülni! Akkor most miért sírok?
- Én... tudom, hogy hülyén hangzik... és hülyének is nézhetsz ez miatt!... De én... Szeretlek! - fakadok ki és úgy vélem igazam van! Egy napja sem ismerem, máris oda vetem magam, de mit tehetnék ha ez van. Igen, bolond vagyok! Leeresztem a kezeimet mellé és abba hagyom a sírást. Megtörlöm a szemeim és az orrom egy zsepivel, majd a mellkhasára engedem a kezem, majd újra megcsókoltam, de ez már nem olyan csók volt, amit kinn adtam neki. Hevesebb volt, éreztetni akartam vele, hogy szeretem és hogy komolyan is veszem őt. Az egyik kezzemmel hátra nyúltam és kiengedtem a melltartómat.

A hozzászólást Emily Corvino összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 26, 2015 8:10 pm-kor.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Szomb. Júl. 25, 2015 9:42 pm

Nem ellenkezek ahogy alakul ez az este, még akár nagyon is jóóóó kis programnak nézhetünk elébe, még akkor is ha nem feltétlenül akar olyasmit csinálni, amit elsőre ki sem nézek belőle. Ki tudja mi lesz itt még, kezdek beletörődni hogy ebben a lányban több a meglepetés mint elsőre kinéztem volna. Mindenesetre aranyos tőle, ahogy megszárítgatja kissé a hajam, ami természetes állapotában is szanaszét áll, és nem is kísérletezem vele hogy valami formába kényszerítsem, az valahogy... Majd reggel ráérek. Legalábbis úgy tervezem. A kérdésére széles mosoly jelenik meg az arcomon.
- Hm, az a plüss nyuszi igazán csábító alvós társ ami azt illeti, bár azért neked jobban örülnék - jelentem ki a merész igazságot, bár lehet pont ezzel üldözöm el, de nem akarok a saját ágyamban aludni jelenleg, bár ha kidob akkor kénytelen leszek majd. Egyenlőre inkább nem akarok erre gondolni, inkább az ágyon támaszkodva figyelem ahogy pizsama szerűséget keres, bár a női ruhák közt most állapítsd meg hogy melyik minősül annak, mivel gyakorlatilag minden, a fiúk meg egyszerűen vagy boxerben alszanak vagy totál meztelen, sok más választás nincs. Kevesen alszanak tipikus pizsiben. Bár bevallom meglep a következő lépése, nem is kicsit, és szürkés szemeim elnyílnak ahogy az ölembe ül, és végül hanyatt dönt az ágyon, elképesztő ez a nőszemély. Rám mászik, szó szerint, és nem mondom hogy nem képzeltem el ezt a szituációt is magamban az este folyamán, hogy így végződjön, de úgy tűnik tényleg egy istenverte mázlista dög vagyok. Kezeim végigsimítanak a formás alakon, tenyerem alá simul a puha, selymes bőre ahogy érintem, és egy pillanatra lesokkolok, de aztán igyekszem leplezni valahogy a dolgokat, hiszen ilyesmivel sem túl gyakran szembesülök.
- De há.... - akad el bennem a kifejezés, ahogy megint könnyek öntik el a szemét, és megint összezavar ezzel a viselkedéssel, most... mit tegyek hogy ne legyek gonosz? De úgy tűnik a dolgok megoldják magukat, ahogy bevallja hogy szeret és végül úgy tűnik túllép ezen a problémán, és megcsókol, nem húzódok el, végigsimítok a hátán, és a tarkójáig meg sem állok. Főleg miután a kimondatlan kérdésre való engedélyt is megkapom hiszen kibontja a melltartóját, és már előre is csusszan a kezem hogy az egyik formás mellére simítsak, enyhén ingerelve a bimbóit, ahogy az ujjaim közé csippentem.
- Nem tartlak hülyének emiatt... ne bolondozz... - jegyzem meg ahogy lassan elszakadok a csókból, de csak kb ennyi időre, hogy ezt közöljem, és fordítok a helyzetünkön, hogy ő kerüljön alám. Így mosolygok le rá.
- Most megvagy....
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Vas. Júl. 26, 2015 8:38 pm

Most, hogy felém került elfogott egy furcsa érzés. Kisebbségi érzet vagy klausztrofóbia? Nem tudom, lehet csak azért érzem magam furán, mert senki nem volt még felettem. Bár elképzeltem gyakran, hogy valaki úgy is felém kerül, de mit sem számít ez. A lábaim szét tártam, hogy közelebb férhessen, a bal kezem a vállán pihent, a jobb pedig az arcán simult. Nagyot sohajtottam, ahogy a melleimmel játszot és bele is remegtem. Nekem ez az első, nem tudom, hogy neki hanyadik már, de remélem, hogy olyan jó lesz, ahogyan elképzeltem.
- Lehet, hogy túl gyors amit most megkérdezek, mivel nem ismertél még ki jól, de tudni szeretném. Csak egy éjszakás kalandnak tervezel be, vagy lehet köztünk több is? - Muszáj! Tudnom kell, mielőtt oda adom magam teljes mértékben neki. Ma este nem csak a testemet kapja meg, hanem a lelkem és az érzelmeim is rászabadulnak. Én tényleg beleszerettem, bármennyire hülyén hangzik, de ha mégis többet akar, akkor az övé leszek és nem másé.
Ahogy már mondtam, ő az első aki rajtam van, ezért is kell óvatosnak lennem. Még szerencse, hogy apa rászoktatott a fogamzásgátlóra, mert attól félt, hogy elrabol egyszer valaki és teherbe ejt, aztán csinál nekem egy bűnöző porontyot. Milyen jó, hogy szedem azt a vackot és nem kell a szobatársamtól csórni, bár tuti, hogy észre sem venné, mivel van három dobozzal is neki, brutál ez a csaj!
Még az volt a jó, hogy a fürdőruha alsóm is kötös volt, vagyis azt is levettem seperc alatt. Most már alatta voltam meztelenül. Kicsit megijedtem, de biztonságban is éreztem magam.
- Be kell vallanom, hogy én még soha nem voltam senkivel. - Szakadok ki a csókok közül. - Vagyis tiéd lesz a kiváltságos bűn, hogy megrontasz és nyugodj meg tabit szedek.
Nagy vigyorral vissza csókolom, közben a nadrágját szenvedem le és hopplá lenn is van, az már más, hogy majdnem letéptem róla.
A csókokból kiszabadulva a nyakához térek és gyengéden harapdálni kezdem. Az egyik kezemet lecsúsztatva pedig megfogom a már megmerevedett farkát és a lábaimmal tolom le a csÍpőjét.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Vas. Júl. 26, 2015 11:59 pm

+18!!!!

El sem tudtam képzelni, hogy ma még úgy kötök ki más lány ágyában, hogy szinte meg akarnak erőszakolni. Persze, csak képletesen hiszen most abszolút nem én kezdeményeztem, de úgy tűnik megtehettem volna, akkor is jól alakult volna a nap, bár még így is élvezetes este elé nézünk és sejtem mi állhatott abban az üzenetben is amit Corvi az előbb küldött el. Ne jöjjön ma vissza a szobába az a kedves lakótárs. Aztán megfordítom a helyzetet és máris Corvi felett támaszkodok, készen... hm, bármire. Szó szerint, és nem teketóriázok kihasználom hogy nekem adja magát, szó szerint és kezeim már formás melleit kényeztetik, a bimbón elidézve és nem sietek sehová, lassan akarom csinálni. Nem tudhatom neki hányadik alkalom, bár nem hiszem hogy sokadik lenne. Kényeztetem még egy kicsit, mikor kérdésére megállok és elgondolkozom.
- Őszintén megmondom, nem tudom. Alig tudok rólad valamit, és nem merem megígérni hogy nem csak egy éjszaka lesz. Szóval ha gondolod... - emelkedek kissé feljebb ha azt szeretné hogy ezek után leszálljak róla, de a jelek szerint nem egészen ezt akarja. Szóval csak maradok ahol vagyok, és a nyakába csókolok, ahogy lassan megszabadulunk a fürdőruha alsótól is, és elégedetten villan meg a szemem a tökéletes alakja láttán, micsoda elbaszott mázlista vagyok! Elképesztő! Megállok ahogy megérzem az ijedtségét, de szavai elsőre ledöbbentenek és meg is nyugtatnak a tabletta miatt.
- Komolyan én... hú hát... biztos? Nem akarom hogy később megbánd hogy rám pazaroltad azt amit csak egyszer lehet odaadni.... - szólalok meg, hiszen nem tudom mit tehetnék, hiszen a vágyam is már kézzel fogható, de a fürdőben megoldanám így is, ha úgy van. Bár szerencsére már csókol is, és egy kis időre elfeledteti velem ennek az éjszakának a súlyát. Csókolom, és simogatom, a melleit izgatom, de lassan lejjebb is kalandozik a kezem a formás combokon végig egészen a comb belsejére simítok és legvégül oda is, ahol még senki nem járt, és ő sem tétlenkedik, megszabadít a gatyámtól, amit félre is dobok. Férfiasságom mereven, és szőrtelenül ágaskodik, és nagyon tettre készen.
Emily Corvino

Hozzászólások száma :
64
TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   Hétf. Júl. 27, 2015 2:54 pm

+18!!!
Nem érdekel most már, hogyan alakulnak a dolgok, ha összetör így jártam, ha szeretni fog, akkor én is szeretni fogom. Most már a lábaim közt van és nem engedem. Bár kicsit fáj az amit mondott, de igaza van. Egy napja sem ismerjük egymást. Én vagyok a bolond, hogy ilyen hiszékeny vagyok. Nem várhatom el tőle, hogy velem maradjon. Úgy is majd eldönti, nem faggatom.
Gyorsan el is felejtem ezeket a dolgokat és a pillanatnak adva magam, egyre közelebb húzom magamhoz. Mikor már oda ért, felsohajtok kissé, most van az a pillanat, amikor meg is tudom, hogy valójában milyen is ez.
Elönti az agyamat a vér. Bennem van. Azt hittem, hogy sokkal fájdalmasabb lesz, de lehet, hogy a sok spárga segített abban, hogy most mégis kellemes legyen. Pár másodpercig, magamhoz szorítom, amíg megszokom. Szinte remegek, mint a nyárfalevél, ami eléggé érezhető. Elhomályosul minden előttem, majd mikor a füléhez érek bele súgok:
- Szeretlek!
Vissza térek az ajakihoz és megcsókolom. Érzem ahogy szét feszít belülről, gondolom elég szűk lehetek neki. Apró nyögések és sóhajok hagyják el a számat eközben. Sosem éreztem ilyen jót még életemben. Gyorsítok az ütemen és mohón harapok bele a nyakába. Akarom! Még! Őt akarom mindörökké!
A hátát karmolászom, a nyakát harapom, nem bírok magammal. Ahogy bennem van, ahogy hozzám ér... Úgy érzem már a halálomon vagyok. Magamhoz szorítom, vadmacskának érzem magam. Egyre jobban úgy érzem, hogy ellazulok, a fejembe megy a vér és az ágy támláját úgy megszorítom, hogy belereccsen. Egy pillanatra sem hagytam megállni. Talán most fogom elérni azt a pontot. Igen, nem gondoltam volna, hogy orgazmusom is lesz, de úgy tűnik mégis, bár azt hittem, vagyis inkább olvastam, hogy alig van nő akinek orgazmusa lehet, de most így, rájöttem, hogy egy baromság.
A körmeim végig karistolták már az ágytámlát, közben a másik kezem az ő hátát. Elakad a lélegzetem. Imádkoztam minden istenhez a földön. Sikerült, elvitt a csúcsra. Nagyot sóhajtok és lefogom a szám mielőtt sikítanék egyet. Annyira jó érzés tölt el, hogy mindjárt sírva fakadok a boldogságtól.
- Imádlak!
Szorítom magamhoz. Nem akarom elengedni, de muszáj lesz különben megfolytom. Széttártam a karjaim és elernyedtek a végtagjaim. Kicsit összehúzodszkodtam, hogy mellém férjen.
Imádom, minden egyes porcikám ellazult, felszabadultam. Olyan, mitnha láncok hullottak volna le rólam.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Emily & Gavriel (+18)   

Emily & Gavriel (+18)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next