HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Dance dance.... - Ava & Gavriel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Dance dance.... - Ava & Gavriel   Pént. Jún. 12, 2015 2:10 pm

Itt vagyok! El sem hiszen, de már napok óta a táborban vagyok, és szinte totál üres a telefonom, hogy mindent fel tudjak venni amit akarok, és már volt egy két kisebb interjúm, vicces momentumom, amit majd később összevágok egy rendes videóvá, és felteszem a csatornámr. Most is egy ilyen kalandot keresek éppen, hogy mit lenne érdemes, és közben minden bokorban megállok csevegni, és ismerkedni, és már egész sok ismerőst szedtem össze. Végül is, ez a lényeg nem? A közösség, a közös jammelés, és a kapcsolatépítés. Most is épp a telefonommal a kezemben sétálok, hogy valamit lencsevégre kapjak, és egy lányra leszek figyelmes, furcsa kecses mozgása van, és nem sokára rájövök hogy bemelegít a tánchoz, mivel itt nem csak zenészek, de táncosok, és művészek is vannak. Muszáj lesz lerajzoltatnom magam. Megjelenésem teljesen átlagos, kényelmes dolgokat vettem fel, mint a farmer, és a könnyű ujjatlan póló, hajam is csak tüsire zselézve, smink kivételesen szintén semmi, és arcomon vidám mosollyal környékezem meg a lányt.
- Helló. Nem zavarlak? - érdeklődöm és közelebb lépek hozzá ha nem zavarom éppen a bemelegítésben. Aztán be is mutatkozom neki.
- Gavriel vagyok, szintén táborlakó, és gondoltam.... ha táncos vagy, esetleg mutathatnál nekem egy két mozdulatot, és felvennénk kis videora, amolyan fun moment-ként és feltenném a csatornámra. Persze ha van kedved egy kis hülyeséghez - mosolyodom el, mert én komoly aztán nem tudok lenni, az távol áll tőlem. Neki is jó ingyen reklám lenne, és az ugye sosem árt senkinek. Meg a végén még csinálhatnánk több ilyen challenget is együtt, szeretem ezeket a kis hülyeségeket a haverokkal.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Ava S. Morgan

Hozzászólások száma :
20
TémanyitásTárgy: Re: Dance dance.... - Ava & Gavriel   Vas. Jún. 14, 2015 9:52 pm

Jobb kéz fel, bal kar mellé. Beszív. Kifúj. Úgy van, Ava, csak lassan.  Nincs szükséged bonyolultabb mozdulatokra, csupán alaposabbnak kell lenned a szokásosnál. Gondolataim immár csak a tánc körül forognak, miközben testem ösztönösen végzi a melegítésre szolgáló gyakorlatokat. Annyira kitisztult az elmém, hogy szinte biztos, most nem tudnék arra a kérdésre válaszolni, hogyan is kerültem a tópartra. De éppen ez a szép táncban. Elfelejtesz gondolkozni. Ez az esetek többségében olyan dolog, amit üldözök, kergetek, hogy minél később térjek vissza a valóságba, de mint mindennek, ennek is megvannak a hátulütői. Például nem éppen kellemes, mikor a bemelegítésed utolsó mozdulatai során megijesztenek, és meglepetésedben a fejed fölé emelt lábaddal kis híján leütöd a szerencsétlent, aki megszólított. Mindkettőnk mázlijára ez esetben időben korrigálok, így én nem végzem a földön, a jövevény meg megússza az orvosi szobát.
- Kismedve. Mondom mosolyogva, mikor már a lábam földet ért. Bár tudom, hogy az előző mozdulat csöppet sem vont le a bájamból, az javaslom, nyomjuk be a replay gombot. Kacsintok rá a fiúra egy elragadó mosoly kíséretében. Úgy látszik, érti a célzást, hogy nem zavar, mivel közelebb lép.
- Hogy a viharba ne lennék benne? Kérdezek vissza azonnal, pedig még nem hallottam a srác vlogjáról. Ez azonban semmit sem számít nekem. Legalábbis most. Ava vagyok, de a leírásban nyugodtan nevezz csak Csodás Csajnak. Vagy az Ámulatba Ejtő Amazon jobban illene hozzám? Kérdezek vissza mosolyogva a vállam felett, miközben a víz felé igyekszem.
- Remélem vízálló a kütyüd, vloggerkém.  Mondom a vízben állva, felé fordulva. És azt is, hogy nem sajnálod, ha vizes leszel. Fűzöm még hozzá, látva a farmerjét. Hm. Voltaképp, lehet, az én rövidnadrág - fehér trikóm is bánni fogja a tervemet. De van egy olyan érzésem, hogy megéri az áldozatot.
- Mesélj a csatornádról, hogy könnyebben kitaláljam, mit néznének szívesebben.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dance dance.... - Ava & Gavriel   Csüt. Jún. 18, 2015 1:22 pm

Ava

Figyelem a táncoló lányt, és egy pillanatra elgondolkodom, hogy mégis mi fogott meg benne, miért őt kérdeztem meg, és nem mondjuk egy teljesen mást, de aztán ahogy rám mosolyog minden ilyesmit elfelejtek, és már a közös móka érdekel jobban, hiszen belemegy hogy vloggerkedjen velem egy kicsit, és hát, mi más lenne viccesebb és szórakoztatóbb mint amikor két műfaj keveredik? Én az énekes/zenész fajta meg egy táncos. Ahogy észrevesz kevés híja hogy nyakon vágjon a lábával, úgyhogy behúzom a nyakam, de szerencsére megúszom mindenféle kínos kis jelenetek nélkül is, és felderül a képem ahogy ő is lazára veszi a stílust. Szeretem ha az emberek lazák, és nem görcsölnek rá mindenfélére.
- Oké akkor most elfordulok, elmegyek és visszajövök és akkor mehet a replay - nevetek fel én is, de persze eszemben sincs, ha már így összeismerkedtünk, és még a fejem is a nyakamon maradt a mozdulat közben, amiben megzavartam Avát.
- Ava, hm, na majd kitalálok valamit, amit a leírásban és a szövegelésemben emlegetni fogok - lelkesedek, hiszen ez több videó lesz összevágva. A tánc csak az egyik fele, ahogy itt fogok bénázni, mivel én csak színpadi táncot tudok, azt is csak olyan elfogadhatóan, és hát az énekesnek, zenésznek a színpadon kb mindent elhisznek, szóval ha csak kalimpálok is táncnak nevezhetem ha akarom.
- Táncos Amazon, vagy valami hasonló. Vízálló? Hát valamennyire az de azért a tóban nem szeretném búvárkodni tanítani a telefonom, de... ha be kell mennem a vízbe, remélem nem, de ha igen, megkérünk valakit hogy kamerázzon és akkor nem lesz vizes sem - vetem fel máris a mentő ötletet hiszen egy kis fun mindig belefér, és hát nem akarok túlságosan vizes lenni de ha ez az ára akkor.... a nézőkért kb mindent. Meg hát, az élet tele van ilyen alkalmakkal, és inkább velem együtt nevessenek az emberek.
- Hm, Gavrielofficional a csatorna, majd átküldöm neked később, és hát mindenfélét töltök fel az életemről. Zenéket, dalokat, challenge kihívásokat és ez is olyasmi lesz. Az előző videóban például azt meséltem hogy a táborba jövök és most innen szeretnék úgymond kicsit tudósítani - magyarázom ahogy követem, de én megállok a vízparton egyenlőre, még nem nagyon vonz hogy vizes legyek. Bár a végén ki tudja? Lehet még búvárkodni is fogok.
- Szóval... miért is jöttünk ide a vízhez, vagyis vízbe?
Ava S. Morgan

Hozzászólások száma :
20
TémanyitásTárgy: Re: Dance dance.... - Ava & Gavriel   Pént. Jún. 19, 2015 11:10 pm

Második mondatával megnevettettet. Határozottam pirospötyi neki. Elvégre hogy a pokolba NE nevetnék, mikor azt ajánlja, hogy elmegy és visszajön ismét?
- Eljátszadozhatsz a nevem jelentésével is. Jegyzem meg, bár halvány lila sejtelmem sincs miért. Az Ava ugyanis egyik változat szerint egy latin szóból származik, ami madarat jelent. A középső nevem meg ugyebár Sky, ami különös pikantériát kölcsönöz a dolgoknak. Magyarázom, ha értetlen tekintet lenne Gavriel válasza a megszólalásomra. De a Táncos Amazon is tökéletes lesz. Főleg a videó után. Ravasz mosoly uralja arcomat, tekintetem mégis angyali marad. Hiába, én már csak egy ilyen angyalian ördögi lány vagyok. Vagy ördögien angyali?
- Mit szólnál, ha ahhoz a fához erősítenénk? Mutatok egy közelben lévő, a víz fölé enyhén behajoló ágú fára. Úgy saccolom, hogy elég vékony ahhoz, hogy körbe érje a szalagom, és a bőrszíjam is. Még mielőtt bárki megkérdezné, igen, mindkettő van nálam. Az egyik a hajamat fogja össze a másik a nyakamban díszeleg. Nagyszerű vagyok, vagy szimplán zseniális? Ha pedig van nálad mondjuk egy zsebkendő, akkor a képernyő sem sérül. Ez utóbbit csak azért teszem hozzá, hátha félti a flancos képernyővédő fóliáját, annak ellenére, hogy én sosem értettem minek azt félteni. Azért van, hogy karcos legyen, nem?
- Naná, hogy kell egy link. Hiszen látni akarom majd magam. Arról nem is beszélve, hogy kíváncsi leszek a táboros videóidra. Mosolyom őszinte és kedves, ám arcomon hamar úrrá lesz a rosszallás. Ugyan már, nagyfiú. Én is édes vagyok, de ez még nem jelenti azt, hogy elolvadok a víztől, mint a cukor. Várok néhány pillanatot, és nagyon remélem, hogy elindul befelé. Ha nem, azt sem bánom. Néhány jól irányzott rúgással lefröcskölöm, majd berángatom, hiszen akkor már úgyis mindegy lesz számára. Szóval. Láttad a Step up filmeket?
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dance dance.... - Ava & Gavriel   Szomb. Jún. 20, 2015 2:15 pm

Értékelem, hogy értékeli a megjegyzéseim, ezek szerint ez valóban egy vicces közös kis lógás lesz, csak remélem megúszom ép bőrrel, én meg a táncolás hát nem igazán vagyunk egymással szoros kapcsolatban és ezen eddig nem is igen terveztem változtatni de most hogy így alakult, miért hagynám ki? Semmi pénzért.
- Hm. Ava Sky, égi madár, madár...Hm, remek, na majd kiaknázok minden lehetőséget amit a nevedből össze tudok hozni. Bár lehet hogy maradsz valami Léglábú Amazon, vagy ilyesmi, ezen még gondolkozom majd - nevetek, és máris kattogni kezd ezen az agyam, hiszen elég sok mindent ki tudok találni ha éppen kell, és mivel imádom a videóim szerkeszteni ezért kell is hogy kreatív legyek. A javaslatára csak felmérem a faágat és ez egy remek ötlet. Ha jól odakötöm, akkor nem fog leesni sem.
- Hm, remek ötlet. Akkor odakötöm, de a zsepi nem kell, védőfóliás még, és azt könnyű kicserélni rajta, az nem baj ha cseppes lesz - válaszolok hiszen imádom a telefonom, és azzal csinálok mindenféle videókat, meg képeket, de azért merész dolgokra is vállalkozom vele ha kell. Mint például hogy felerősítsem egy fára. Oda is mászok hogy megcsináljam a megszerzett szalaggal, és viszonylag stabilan meg is áll. Megtapizom, hogy kamera üzemmódba legyen, és végül visszatérek Avához.
- Persze, majd ha kész a vidi, akkor el is küldöm a linket, bár a vidit még majd össze kell szerkesztenem, szóval... az holnapra kerül fel vagy ma éjjel, ha nem fogok tudni aludni - mosolyodom el, és végül felnevetek a kijelentésén.
- Hát pedig azt hittem hogy elolvadsz ha már ilyen édes vagy. Na, de akkor gyerünk.... - indulok el a víz felé elszántan, de menekülnék is, ez hideeeeeg. Végül mégis csak a vízben végzem, ázottan. Hm.
- Ahha, azokat bírtam én is. Rohadt jól mozogtak benne...
Ava S. Morgan

Hozzászólások száma :
20
TémanyitásTárgy: Re: Dance dance.... - Ava & Gavriel   Hétf. Jún. 22, 2015 7:16 pm

- Köszönöm, köszönöm! Hajolok meg játékosan, ajkaimon egy széles, tudom-hogy-utánozhatatlan-vagyok mosollyal, mikor elismeri Gavriel a zsenialitásomat. Egyetértek! A fólia azért van, hogy használjuk. Hiába egy kibaszott géniusz vagyok. Egy mozdulattal leoldom nyakamból a szíjat, egy másikkal a hajamat bontom ki.
- Biztos, ami tuti. Nyomom a kezébe mind a kettőt. Nem ismerem ugyan annyira a vloggerek világát, de nem hiszem, hogy örülnél, ha megcsókolná a földet. Vagy a vizet. Kissé szkeptikusan állok hozzá a felerősítéses dologhoz. Mármint nem az ötlethez, hisz’ az csodás pont, mint én, hanem a felerősítés munkafolyamatához. Hiszen a vloggerek... Oké, remekül vágnak, jó a beszélőkéjük, és bátrak, mivel vállalják, hogy az utcán bármikor képen törölhetik őket egy paradicsommal... Na de a kézügyességük? Az általában hagy némi kívánnivalót maga után. Ezúttal azonban úgy tűnik, hogy elmaradnak a komikus vízbe és/vagy földre ülések. Valahol sajnálom. Poén lett volna azok után, hogy annyira nem akart vizes lenni. Sebaj. Még az én kívánságaim se teljesülhetnek mindig.
- Táborba amúgy sem aludni jöttél. Legalábbis nem egyedül. Jegyzem meg egy csöppnyi pajkossággal a hangomban. Hé, srácok. Fordulok a telefon felé egy hiretelen ötlettől vezérelve. Hogyan ne viselkedjünk táborban első lecke: sose aludjatok 5 óránál többet. Nem éri meg. Higgyetek nekem. Beszélek a kamarába, és az sem izgat, hogy ezt úgyis le fogja vágni Gavriel. Legalább addig is hallania kell a véleményemet. Hátha megjegyzi.
- Mind a ketten csak örülhetünk, hogy nem vagyok egy olvadós fajta. Kacsintok rá. Azután hogyan is mondjam... Ismerős az az érzés, amikor a mosolyod harsány, szívből jövő és nem mellesleg megállíthatatlan kacajba csap át? Ja, valami ilyesmi történt velem is.
- Az arcodról tanulmányt lehetne írni. Közlöm vele még mindig fültől fülig mosollyal, ahogy odaszenvedi magát mellém. Ennyire azért nem rémes a dolog.
- Szóóóval a Step Up. Váltok témát hirtelen, hátha el tudom vonni a figyelmét a hidegről. Az enyémet meg a nevetésről. Megvan az a jelenet, talán a háromból, mikor a vízzel bohóckodnak? Nagyon látványos, és pár apró trükk után úgy tűnik, mintha tudnának táncolni. Ezt a trükköt pedig bárki használhatja. Példának okáért... Hátra hajolok egy kicsit, épp csak annyira, hogy a loboncom vége beleérjen a vízbe. ... ha a hajadat bevizezed megfelelő fények mellett a legapróbb mozdulat is odavág. Hogy bizonyítsam szavaim helytállását, egy könnyű mozdulatsorhoz folyamodom. Az egész nem áll másból, mint hogy jobb kezemet kinyújtom, csettintek, majd jön egy fejrázás. Egyszerű, de itt a stíluson van a hangsúly. Az enyém laza, vagány, és magabiztos: tökéletesen illik ehhez. A testem pedig már magától tudja, hol és hogyan kell hullámoznia ahhoz, hogy egy ilyen pitiáner mozdulat is csodásnak hasson a vizes hajammal megspékelve. Látod? Nem csináltam semmit, de az jól nézett ki.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dance dance.... - Ava & Gavriel   Hétf. Jún. 22, 2015 11:58 pm

Felerősítem a telefont végül a faágra, ott remek helye lesz és benyomom a kamerázás gombot mielőtt elhelyezkednék újra és inkább figyelek Avára, aki elég mennyiségű szöveget hord össze, hogy aztán inkább később álljak neki kibogozni mit akar.
- Hm, na igen. Nem olyan bonyolult világ, én nagyon szeretem csinálni szinte már az életem, így normális ha a kezemhez van ragadva a telefonom meg a kamerám - nevetek fel ahogy nézem őt. Mintha azt várná hogy elbaszom, és a vízbe hullik az egész telefon, szalag, bőrszíj egyveleg, de nincs ilyen szerencséje, mivel elég jó csomókat tudok kötni, és a faág sem fenyeget azzal hogy le akarna törni. Bár aztán ki tudja? Ezek a faágak már csak ilyen aljasak. Én mondom!
- Na igen, azt eddig se sikerült sokat aludni de nem is terveztem, annyi minden mást csinálhatok helyette, és igaz, nem csak egyedül - vigyorodom el hiszen barátnőm nincs, de. Tele van a tábor csinosabbnál csinosabb, és ami még fontosabb szingli csajokkal, szóval nem aggódom. Vlogger lennék, zenész és énekes, csak meg tudom őket dumálni, ha kell. A kamerába nézek és feltartott hüvelykujjal jelzem, Ava igazat szólt.
- Így van, az már időpazarlás, egy ilyen táborban meg ne az időt pazaroljuk, hanem inkább... nos más - kacsintok a képernyőbe ahogy végül is bemegyünk a vízbe ami kurvahideeeeeg. Vacogok és látványosan megborzongok, kell a műsor. Legalábbis amit majd összevágok később egy videóba.
- Valóban és mi lenne a tanulmány címe? - kérdezem ahogy lassan odaaraszolok mellé a vízben és beállok valami olyan pózba amibe ő is. Próbálom lemásolni mozgását, és közben figyelek is. A filmeket szerettem nagyon látványosak voltak, és nagyon tetszett ahogy táncoltak, elképesztő figurákat és mutatványokat hajtva végre. Egészen zseniális volt.
- Oh értem, szóval voltak jócskán csalások amik egyszerű mozdulatok csak épp látványosak, wooow - tapsolom meg a kis mozdulatot de nem tudnám utánacsinálni hiszen az én hajam rövid. De megpróbálom már csak poénból is. Hátrahajolni addig. Persze nem megy, de szép próbálkozás volt lássuk be.
- Esetleg lehetne olyat ahol nem töröm ki a gerincem is? - kérdezem nevetve, hiszen ez azért mókás és nekem tetszik hogy belement ebbe a kis forgatásba.
Ava S. Morgan

Hozzászólások száma :
20
TémanyitásTárgy: Re: Dance dance.... - Ava & Gavriel   Vas. Jún. 28, 2015 9:07 pm

Egyre inkább azon a véleményen vagyok, hogy a vigyor a Gavriellel közös délutánunk további részében is állandó kelléke lesz az arcomnak. Bár én a Dermesztés a tóparton címet javaslom, szerintem kérdezted meg a feliratkozóidat. Ilyen téren szinte tuti, hogy kreatívabbak, mint én. Vidámságot tükröző szemeimmel végigkövetem, ahogy átverekszi magát a (szerinte) borzalmasan, iszonyatosan, leírhatatlanul hideg vízen, majd hozzám hasonlóan beáll. A tartása egyenesnek tűnik, bár nem húzza ki magát eléggé. A mozdulatai természetesnek hatnak, ami jó jel, hiszen ezek szerint sem a tánctól nem fél, sem attól, hogy valami egetverően hatalmas hülyeségre akarom majd rávenni. Harcra fel!
- Mindig, mindenben van csalás. Fények, smink, gépileg megspékelt hangok... Nincs különbség. Válaszolok, amint befejezem piciny mozdulatsoromat. A tapsot mosolyogva fogadom, de egy pillanatra sem vettem számításba azt a lehetőséget, hogy nem nyeri el a vlogger tetszését. Elvégre jó vagyok. Nem, én a lehető legjobb vagyok.
- Megtartsalak, vagy egyedül szeretnél mátixosat játszani? Kérdő tekintettel nézem silány próbálkozását, hogy vízbe mártsa haját, de ennek ellenére is, nem sokon múlik, hogy nem robban ki belőlem egy újabb a kacaj. Kisvártatva a lehetőségek végtelen tárházából Gavriel talán a legjobbat választja: felhagy a próbálkozással.
- Hogyne. Direkt azért jöttünk be eddig. Én jobb szeretek sekélyebb vízben táncolni, ahol már mindenemet össze kell hangolni. Úgy gondoltam, jó fej leszek, és tőled még csak azt várom el, hogy a felsőtestedet hozd összhangba. Néhány másodperces hallgatás után gonoszkás félmosollyal még annyit hozzáfűzök, hogy „meg egy ugrást, vagy egy emelést”, ám esélyes, hogy ezt már Gavriel nem hallotta meg.
- Tehát. Először is érezd meg, hogyan csap föl a víz. Pofozd föl! Hangom játékosan cseng, de a viharba is, ez épp, hogy egy játék! Legalábbis még az elején. Mikor aztán már kontrollálod magad, és tudatosan annyi erőt viszel bele a pontosan megálmodott szögű ütésedbe, hogy a vízoszlop neked kedvezzen. Nos, az már nem olyan vicces.
Gavriel F. Dixon

Hozzászólások száma :
106
TémanyitásTárgy: Re: Dance dance.... - Ava & Gavriel   Hétf. Jún. 29, 2015 6:02 pm

Érzem, a csontjaimban hogy ez egy eleve jó nap lesz, és nem kell semmi mesteréltség, jól választottam amikor leszólítottam Avát csak úgy, hogy forgassunk valamit, csak mert az vicces. És még mindig jobb mókázni, mint halálra unni a fejem.
- Hm, elég beszédes cím lenne, na majd kitalálok erre is valamit, hogy mi juthatott eszedbe, úgyis szerkesztett videó lesz de majd a végeredményt úgyis meglátod - mosolyodom el, ahogy bearaszolok a vízbe, ami megjegyzem elég hideg és nem voltam rá felkészülve hogy mindenem tiszta víz legyen, de hát mindent a nézőkért, és végül is jó kis alkalom ez is arra, hogy akár Avát is népszerűsítsem. Beállok mellé, és nem zavar hogy kritikusan méreget, szerintem tuti valami reménytelen ballábasnak tart de ez nem zavar, úgysem világhírű táncos akarok lenni, ezt meghagyom másoknak. Én most abszolút elégedett vagyok az életemmel, és azzal amit csinálok szóval, mindegy, inkább a jelenlegi feladatra koncentrálok.
- Jah hát igen, a videóknál is néha vannak, bár mondjuk ott kell is, de a családok persze mindenütt előferdülhetnek, és általában elő is jönnek - értek ezzel egyet ahogy a vízben állunk és megtapsolom a kis egyszerű mutatványt hiszen nekem valószínűleg még ez is meghaladja majd a természetadta képességeim.
- Azt hiszem a gerincem egyedül is ki tudom törni de köszi hogy segítenél benne - nevetek ahogy a mutatvány naná nem sikerül, de senki nem mondhatja hogy nem próbáltam meg, és nem merem összevizezni magam egy kis fun kedvéért.  Végül feladom, mivel én ehhez nem vagyok elég hajlékony. Így inkább hallgatom hogy mik a profi útmutatásai ez ügyben és okos fejjel bólogatok hogy nyilván igaza van.
- Ez igazán kedves tőled hogy lesüllyedsz az én kezdő szintemre, mármint érted, én még szerintem ehhez sem vagyok elég de azért vágjunk bele! - jelentem ki hiszen poénra veszem, és fel sem veszem a versenyt olyasvalakivel aki ezt évekig tanulta. Nekem meg volt pár órám, a színpadi mozgásból és annyi.
- Mi? - kérdezek vissza valami kis motyogásra amit nem értek tisztán de szerintem addig jó nekem, amíg ez így van.
- Hm, pofozzam meg? - ráncolom a homlokom, de hamar rájövök mit is jelent ez, és lelkesen kezdem el  kezemmel pofozgatni a vizet, ritmusérzékem az még van, elég jó.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Dance dance.... - Ava & Gavriel   

Dance dance.... - Ava & Gavriel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal