HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Pletyka rovat
Kattints és sztorizgass:

Aisha Blogja

Statisztika
Nők
12
Férfiak
19
Énekesek
6
Táncosok
5
Zenészek
4
Művészek
3
Sportolók
2
Tanárok
3
Alkalmazottak
3
Városiak
3
Ügynökök
1
Színészek
0

Csacsogda

Fb csoport
Facebook csoport

Latest topics
» the city that never sleeps

Vendég Pént. Jan. 29, 2016 5:59 am

» Skulduggery

Vendég Hétf. Jan. 18, 2016 7:48 pm

» Énekóra - April && Gavriel
 April Catliff
Csüt. Dec. 31, 2015 3:49 pm

» Heaven & Asa
 Heaven Bells
Pént. Dec. 11, 2015 10:30 pm

» April - Kenny
 April Catliff
Vas. Dec. 06, 2015 2:39 pm

» Damon Glenn
 Blair C. de Molay
Szer. Nov. 25, 2015 3:33 pm

Top posting users this month

Share | 

Effy - Cole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Effy Malone

Hozzászólások száma :
9
TémanyitásTárgy: Effy - Cole   Vas. Jún. 07, 2015 11:56 am

Cole && Effy

Bírom ezeket a nyári táborokat. Immáron ez a második év, amikor ellátogatok Napa városkájába, hogy élvezzem a zenét, fejlesszem a tehetségem és sütkérezzek a D vitaminokban dús napfényben. Mint tavaly is, idén is úgy megyek végig a táborlakók közt, mintha én lennék itt a dáma, ami igazából szerény véleményem szerint fedi is a valóságot. Nem igazán barátkozom az itt egybegyűltekkel, úgy gondolom, vannak otthon barátaim, akikkel elleszek és nincs szükségem újakra, akikkel talán meg is szakadna a kapcsolat a Napában töltött idők után. Mindennap valami közös programmal lepnek meg minket, táborozókat a szervezők. Már a könyökömön folyik ki sok minden, amihez nincs kedvem. Tavaly izgalmasabb volt ez az egész, de lehet csak azért, mert újdonság volt számomra minden. Hála ennek a tábornak jöttem rá, hogy van tehetségem a zenéhez, a rapphez. Mára már nem adnám fel ezt semmi pénzért.
A lábaim maguktól mozognak és indulnak el a fiúk bungalói felé. Arcomon egy egocentrikus mosoly engedi útjára magát és nem akar eltűnni. Rengeteget voltam már kiskoromtól fogva Napában, mivel az otthonom San Francisco, így nem kellett sokat utazni, hogy ideérjek. Apával régen átjártunk ide a tengerpartra, mert kevesebb volt az ember, nem volt akkora tömegnyomor, mint a szülővárosomban. Talán ez az oka annak, hogy ezúttal nem akarok a többi táborlakóval tartani, míg felfedezik Napa szívét. Ez biztosan izgalmas azoknak, akik távolabbról látogattak el idáig.
A mosoly továbbra sem szűnik az arcomról, a kezem az ajtókilincsre rakom, de csak a hosszú, kocka alakú, neon rózsaszín körmeimet tudom figyelni. Még mindig nagyon imádom, és egyszerűen nem tudom megunni. Lenyomom a kilincset és belépek az egyik bungalóba, ami a fiúk tulajdonát jelképezi.
- Remélem nem tervezted, hogy lelépsz a többiekkel – mondom mindenféle köszönés nélkül, mikor megpillantom Cole- t. Lehuppanok az ágyára és egy percig sem zavartatom magam. Lehúzom a cipőm, ledobom a fejemről a fullcapet és csak figyelem a srácot.
- Mizu Campbell? – kérdezem, immáron elterülve az ágyon. A kezeim a fejem alatt pihennek és félő, hogy mindjárt szétesek a lazaságtól.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Cole Campbell

Hozzászólások száma :
33
TémanyitásTárgy: Re: Effy - Cole   Vas. Jún. 07, 2015 6:19 pm

Reggel korán kelek, mert már mindenli pakolászik. Mi van ma, hogy már ilyen korán készülődnek? Hamar megtudakolom, hogy ma kirándulni fognak a városban. Utálok nagy tömeggel járkálni a városban, szóval nem megyek. Így legalább enyém az egész ház. Amint kimentek, egyből lekapom az alsógatyám. Bemegyek a zuhanyzóba és lezuhanyzok. Most a hajam nem állítom be, jó ez így egyelőre. Megtörölközök majd meztelenül visszafekszek az ágyamba. Bizonyára valaki bekapcsolva hagyta a légkondit és most ezért fázok ott lent. A takarómat ráteszem arra amire eléggé büszke vagyok. Nincs most kedvem felállni és felvenni egy gatyát vagy kikapcsolni a légkondit. A telefonom itt van mellettem és már ütöm is be a kedvenc oldalam nevét mikor meghallom, hogy byílik az ajtó.Effy jön be. Ő is laza, mint én. Már beszélgettünk párszor.
- De, azért fekszek itt.- mondom és lerakom a telefonomat. Jó csaj, de én nem szoktám lányokra rámozdulni, hanem mégvárom, hogy ők rohanjanak utánam.
- Épp szórakozni készültem és veled? -
Effy Malone

Hozzászólások száma :
9
TémanyitásTárgy: Re: Effy - Cole   Kedd Jún. 16, 2015 7:04 pm

Cole && Effy

16+

Akárhányszor átjövök Cole- hoz tudom, hogy nem fogok unatkozni. Szívesebben vagyok itt vele, mint Napa városkájának szívében a többiekkel. Azon a helyen csak unatkoznék, és ki tudja mibe kényszerítenének bele. Szeretem ezt a tábort, de fogalmam sincs, hogy idén magam miatt jöttem- e el ide vagy inkább a szüleim unszolására. Oké, nyilván, ha a lányuk olyan nagy szájjal és egoizmussal rendelkezik, mint én szinte már fellélegzés, ha nem tölti otthon a szünidőt.
Túl kényelmes ez az ágy, amelyikben itt fekszünk Cole- lal és nem bírok meglenni egy helyben. Lerántom a mellettem fekvő srácról a takaróm, mire az arcomon egy széles, s mindent tudó mosoly jelenik meg. Igen, pontosan erre vágytam.
- Szórakozni készültél? Akkor pont jókor jöttem – mosolyodom el és erőszakosan megcsókolom. Szeretek irányítani, főleg, ha szexről van szó. Nem tudok úgy meglenni, ha azt akarják én legyek az alárendelt, ám amikor két domináns csap össze az minden élvezetet felülmúl.
Cole férfiasságára vezetem a kezem és fel- le kezdem húzogatni, reményeim szerint ezzel meglesz a kellő izgalom az Ő részéről, de nem félek mást is bevetni.
Cole Campbell

Hozzászólások száma :
33
TémanyitásTárgy: Re: Effy - Cole   Csüt. Jún. 18, 2015 9:25 am

Hitelen lerántja a takarót rólam. Ott fekszek meztelenül a lány mellett. Nem takargatom magam, mert már látott meztelenül, sőt már szexeltünk is párszor. Erőszakosan megcsókol majd a férfiasságomra vezeti a kezét. Fel-le húzogatja a kezét és nagyon jól esik. Jobb, mintha nem jött volna és magamnak kéne csinálni.
- Ahh... tüzes lány vagy. - Egy halk nyögés hagyja el a szám, majd mosolygok. Mikor már úgy érzem kellően merev a farkam, akkor én kerülök felülre. Most én fogok irányítani. Tudom, hogy szereti, ha ő irányít, de szerintem én is értem a dolgom. Mikor felülre kerülök megcsókolom. Elkezdek lefelé haladni és a nyakára adok pár enyhe puszit. Egyszer csak megragadom a felsőjét és lehúzom róla. Megyek még lejjebb és rengeteg enyhe puszit adok a bőrére. Mikor elérek a nadrágjáig, azt is leszedem róla. A bugyiján keresztül is adok rá egy puszit. Felnézek rá és rámosolygok. A számmal lehúzom róla a bugyit. Utána a nyelvemmel kezdem el kényeztetni ott lent. Amikor úgy érzem, hogy már elég nedves, akkor belenyomom a középső ujjam. Közben a másik kezemmel kikapcsolom a melltartóját és leveszem róla.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Effy - Cole   

Effy - Cole

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal